Question Jestem z Brazylii, ale chcę wyjechać za granicę do Europy

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Mam kontakty z Ameryki Południowej, które mają mnie zaopatrywać w Europie. Zastanawiałem się, czy dobrym pomysłem byłoby przeniesienie się do Europy i zarabianie pieniędzy na sprzedaży detalicznej lub kupno cegły i sprzedaż gangom. W moim kraju kokaina jest zbyt tania i jest wielu sprzedawców i frakcji, które walczą między sobą o terytorium. Nie mówię tu o gangach, ale o grupach przestępczych liczących ponad 30 tysięcy członków, takich jak PCC, CV, FDN i wiele innych. Który kraj w Europie byłby dobry, aby wyjechać za granicę i rozpocząć działalność związaną z narkotykami?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Jeśli ktoś może mi przywieźć cegły do Holandii colo lub bolo w dobrych cenach, wyślij mi proszę
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Jestem z Ameryki Południowej. Czy macie jakąś skuteczną metodę wysyłki dużych ilości?
 
  • Like
Reactions: Sig

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Hiszpania jest czasami jak Meksyk, jeśli wiesz, co mam na myśli, poczujesz się tam jak w domu
 
  • Like
Reactions: Sig

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Za dużo myśli za mało doświadczenia. Najlepiej zacząć od małego, poznać kanały i iść dalej. Każde miejsce, do którego przybywamy, jest inne. Większość kanałów ma ugruntowaną pozycję, nadepniesz im na stopę i zostaniesz zmieciony z powierzchni ziemi, ale dla sprytnych ludzi zawsze znajdzie się miejsce. Więc jeśli zrobisz to dobrze i dostaniesz się na właściwą łatkę, będziesz złoty.

Zawsze życzę jak najlepiej właściwym ludziom, więc trzymam kciuki za ciebie, bracie. Głowa do góry. 🤞
 
Top