Chcę zrobić najlepszą kokainę

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Cześć przyjaciele,
Chciałbym zrobić kokainę, ale problem polega na tym, że w moim kraju liście koki są zabronione i chciałbym wiedzieć, gdzie je zdobyć (mam już pomysł na użycie "Delisse coca powder", ale nie wiem, czy to zadziała). Mam już też przepis na kokainę, ale jeśli masz lepszy, nie wahaj się nim podzielić
Dzięki z góry przyjaciele :)
(ps: Używam deepl więc przepraszam za mój zły angielski (jestem Francuzem))
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jeśli herbata Delisse jest sproszkowana i zawiera kokainę, jej ekstrakcja będzie prawdopodobnie droższa ze względu na cenę samej herbaty
 

niko77

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam,

Nie znalazłem żadnego wątku mówiącego o wytwarzaniu kokainy tylko z herbaty Coca, tylko z liści, ale w moim kraju jest to skomplikowane, czy masz pomysł, jak mógłbym to zrobić?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Cześć przyjacielu!

Próbuję ulepszyć formułę, przekształcając proszek w coś w rodzaju `` polistyrenu``, o co prosiłem w tym poście tutaj, możesz również zobaczyć na filmie. Być może uda nam się zmienić doświadczenie.

P.s: ten produkt nie jest mój, a mój angielski też nie jest dobry.
 

Attachments

  • aZrTq2zJMw.mp4
    1.9 MB · Views: 0

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
rybia łuska pod prasą hydrauliczną z nadrukiem
Mxe12LUnIB

Potrzebujesz prasy i metalowej formy z wzorem. Mówisz o tym?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Do tej pory używałem tego narzędzia, starając się naciskać trochę mniej, ale tekstura nie jest gładka, jest twarda i krucha. Dlatego staram się zmienić formułę. Postaram się pokazać różnicę w innym filmie.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
ok, oczekuję
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jest taki moment, że kryształy muszą być mniej więcej jednego rozmiaru, a w przeciwnym razie nie są tłoczone tak, jak powinny.
 
Last edited by a moderator:

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Przepraszam za mój błąd. Studiując więcej, byłem w stanie zauważyć różnicę między produktami, o których mówiłem.

Produkt z filmu to czysta kokaina, a drugi to nieczysta kokaina z innym logo.

Dzięki za pomoc!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Witam. Do produkcji kokainy potrzeba ogromnej ilości liści 200 lub więcej kg na jedną porcję kokainy. czy można uprawiać kokainę w kilku częściach świata. wyspa java w przeszłości. widzę w środkowej Ameryce w małych ilościach. potrzebna jest masa ziemi i pracowników. nasiona nie są problemem, chemikalia zależą od kraju. mniej lub bardziej trudno je znaleźć. dla strefy geograficznej linia Ekwadoru jest mniej więcej miejscem, do którego należy się udać. sama roślina nie jest podejrzana, ale uprawa zbyt wielu może być ryzykowna.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Do wytwarzania proszku w blokach jest kilka sposobów, najłatwiejsza jest prasa, ale materiał traci rybią łuskę i nie wygląda dobrze. musisz zrobić produkt w paście. potrzebujesz rozpuszczalnika i. Żarówki żarowe działają świetnie. Rozpuszczalnik zależy od rodzaju cięcia używanego w produkcie, a cegła na filmie nie jest puré tylko jest bardzo profesjonalną pracą. wszystkie cegły Wydajność ponad 90% jest dla mnie podejrzana. dziś widzisz 96% 98% Nie jest prawdą. kiedy testujesz produkt, znajdujesz lewamizol, aw ostatnich dniach jest bardziej powszechny fenacetyna.wykrycie lewamizolu jest bardzo łatwe wystarczy wlać alkohol do małej szklanki potrzebujesz 96% alkoholu włóż trochę produktu i potrząśnij trochę i zobacz dno szklanki .zobaczysz coś w rodzaju soli to jest lewamizol jest bardziej złożoną formą do znalezienia tego produktu .zrobienie bazy .soda bankowa lub amoniak jest dame .osuszenie ręcznikami papierowymi i rozpuszczenie acetonem i dodanie jednej kropli kwasu cytrynowego 37% jest w porządku .W celu wykrycia fenacetyny bardzo łatwo jest po prostu zważyć produkt i namoczyć go w acetonie. najpierw należy sprawdzić czystość acetonu, który nie zawiera wody. sprawdzić, czy ręczniki papierowe nasączone papierem i muszą wyschnąć bardzo szybko, jeśli nie zawierają wody i nie nadają się do użytku.Fenacetyna rozpuszcza się w acetonie, ważysz ponownie suchy materiał i jeśli coś jest stracone, to fenacetyna dla większego bezpieczeństwa nie rozpuszcza acetonu i pozwala odparować, widzisz pozostałość Miodu jak. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy z czymś podobnym, jestem bardziej niż szczęśliwy, aby pomóc krok po kroku, aby uzyskać taki sam wynik jak na filmie, mówię też po hiszpańsku.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Z 1 kg prawdziwych liści można wyprodukować 5-10 g niepociętego koksu.
Tam, gdzie się znajduję, gram ciętej koki kosztuje 200-250 USD, a 1 kg liści wysłanych z bezpiecznego kraju to 120-150 USD. Jednym z kluczy jest odmiana koki, niektóre z nich mają 1-1,5% kokainy w suchej masie, inne mają 0,25-0,5% kokainy.
Więc tak, ogromna ilość wymagana do ogromnej ekstrakcji, ale do użytku osobistego w krajach z niewielką ilością koksu, nadal jest to warte 100%. Zwłaszcza jeśli zmniejszy się ją o 1/3. Zachowaj też trochę niepociętej kokainy i pobieraj opłatę o 50% wyższą, co może dać ci przewagę nad innymi sprzedawcami kokainy w Twojej okolicy.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Witaj przyjacielu, zrobienie tego w ten sposób może być dobrym pomysłem, ale radzę ci o czymś pamiętać, liść koki jest bardzo dobrze rozróżniany przez tych, którzy badają przesyłki, nawet jeśli nie otrzymujesz bezpośrednio kokainy, jeśli możesz generować wysokie alerty, ponieważ Nie potrzebujesz małej ilości, Jestem z Kolumbii i jednym z największych problemów jest to, że trudno uwierzyć, że ktoś importuje stąd jakieś legalne zioło, dlatego wszystko, co różni się od kawy, węgla drzewnego i żywności, będzie chciało to sprawdzić, ponieważ jest to po prostu niezwykłe i dziwne, to tylko opinia i rada, którą ci daję, abyś wziął to pod uwagę, jeśli mogę ci pomóc w czymkolwiek innym, będę tutaj.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Tak, z pewnością nie powinieneś wysyłać do domu niczego, co budzi wątpliwości, jednak w większości krajów można je znaleźć już za granicą. USA/AUS/CAN itp., po naszej stronie przechodzi jak każdy produkt herbaciany, jeśli pochodzi z Kolumbii itp. natychmiast podniesie czerwoną flagę. jednak jeśli miałbyś kupić od kogoś w innym kraju, takim jak USA, jestem pewien, że przeszedłby bez problemów.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3

Tak, to prawda, jeśli pobierzesz go z zewnątrz, myślę, że masz 90% więcej prawdopodobieństwa, że dotrze bez żadnych problemów.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Hej chłopaki, chcę wyprodukować własny plon i chciałbym użyć liści. Wygląda na to, że ten wątek jest stary, ale jeśli ktoś może pomóc, będę wdzięczny!
 
Top