Defendant found to be a scammer Radzę unikać kupowania od wendy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Oczywiście sytuacja wymaga rozwiązania. Ale wiem, że jesteś odpowiedzialnym kupującym i zawsze bierzesz dużo i często. Mam tylko jedno pytanie, dlaczego nie skorzystałeś z escrow?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
nie zaakceptowała escrow dla tego produktu
 
View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
nie ma problemu,bo nic nie kupowałem,jak odmówiła escrow,to kupuję tylko z escrow.była tylko informacja,że nie akceptuje escrow za 5CL
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Tak samo było w przypadku 125 g D-LAME. Jeśli nie masz dostępu do NMR, nie odeślą cię, nawet jeśli dostarczysz dowody w postaci testu odczynników temperatury topnienia, właściwości fizycznych i chemicznych wszystkich produktów (inicjały i wykonane dalej w reakcjach €), a to nie wystarczy.
) i to im nie wystarcza, muszę czekać tygodniami na wynik identyfikacji gówna, które mi wysłali. Jeśli nie masz dostępu do NMR, nie podejmuj ryzyka utraty K€, a jeśli masz, czy naprawdę chcesz stracić tygodnie i zapłacić za ponowną analizę? I mówimy tylko o 125 g, sprzedają kilogramy i nie chcą ponownie wysyłać tej ilości i proszą o zakup większej ilości, nawet jeśli jesteś naprawdę regularnym nabywcą kilku tysięcy euro miesięcznie. 🤣 Ostrzeżenie, że wkrótce lub późno zostaniesz oszukany. Nie zatwierdzaj escrow, dopóki nie przetestujesz w pełni każdego produktu.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik jesteś w stanie tworzyć zdania, które każdy może zrozumieć, czy tylko lubisz słuchać, jak mówisz?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Odkąd pojawił się na forum, jego głupie komentarze zapychają to, co kiedyś było niesamowitymi informacjami z zakresu chemii. Zdziwiłbym się, gdyby potrafił zagotować wodę.
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
To może być bardzo spóźniona odpowiedź. Muszę zapytać całą społeczność.

Dlaczego nie użyłbyś escrow dla tak dużego anonimowego zamówienia?
Cieszę się również, że dowiedziałem się, że BB ma teraz rynek.

Chociaż całe włączenie java jest rodzajem zabójcy radości, utrudniając mi zakupy lub sprzedaż.

Mam swój własny zapas nielegalnych gadżetów, którymi mógłbym handlować tutaj za rozsądną konkurencyjną stawkę, ponieważ uwielbiam dzielić się niezrozumianymi dobrami leczniczymi, teraz dostępnymi dzięki technologii skupiającej się na prywatności, którą Tor, XMR i szyfrowanie PGP oferują masom.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Powiedz to Rossowi Ulbrichtowi!!! Dosłowny Steve Jobs tego, jak sprzedawać narkotyki. Wziął coś, co już istniało i zrobił z tego coś, o czym WSZYSCY wiedzieli.
Nienawidzę tego mówić i nienawidzę tego, że złapali go z tym zarzutem kingpin - to szaleństwo, gdy wszędzie indziej w Internecie hoster nie jest odpowiedzialny za to, co publikują inni.
Sprawił, że kupowanie narkotyków stało się bezpieczniejsze, na wiele sposobów, od braku konieczności fizycznej interakcji z ludźmi po fakt, że ludzie mają teraz tendencję do konkurowania jakością i ceną, co czyni rzeczy bezpieczniejszymi.
Sam fakt, że już nigdy nie zobaczy wolności (jest smutną rzeczywistością, ponieważ USA NIE PRZYZNAJĄ SIĘ, KIEDY SĄ W BŁĘDZIE).
To właśnie dostaje za pomoc prawie wszystkim w znalezieniu nowszego, bezpieczniejszego sposobu handlu.
to cholernie smutny stan rzeczy - po 4 latach spędzonych w brytyjskim więzieniu albo dało mi to, albo znacznie pogorszyło moje podstawowe zaburzenie osobowości, ponieważ spędziłem tak dużo czasu w samotności.
Naprawdę mu współczuję, nawet jeśli to był głupi błąd, który go złapał, tworzył coś wyjątkowego i był naprawdę u progu sprzedaży narkotyków w Internecie.
Był to albo Silk Road, albo BMreloaded - nadal chciałbym wiedzieć, kto hostował BMreloaded, ponieważ nigdy nikogo nie oszukali, nawet gdy zostali zamknięci - prawidłowo, ze strachu po złapaniu Ulbrighta! Musiał zarobić tak wiele BTC, gdy cena poszła w górę po upadku Silk Road...
Okej, prawdopodobnie został on załatany do kurwy nędzy ze względu na problemy z bezpieczeństwem i zostałby zniszczony w ciągu sekundy, ale nadal jest to idea wolności w Internecie, o którą ostatecznie walczył. To i mniej "złych" transakcji narkotykowych. To smutne
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
ponieważ niektórzy dostawcy niektórych towarów nie sprzedają z escrow, a @Wendy Dreamer nie chciała sprzedawać tego produktu z escrow, @Vivian Rose również nie chce sprzedawać tego produktu z escrow.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Osobiście otrzymałem zwrot fałszywego d lame z prawdziwym na końcu
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top