Question Jak gotować 2cb "tussibi"

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Witam wszystkich.

Zastanawiam się nad rozpoczęciem sprzedaży "różowej kokainy" lub "tussibi", ale nie wiem nic na ten temat.

Jeśli ktoś nauczy mnie TYLKO jak to zrobić... będę wdzięczny.

Wiem tylko, jakie są zastosowania, ale nie wiem, jak to zrobić ...

Dziękuję
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
można sprawdzić na drugsdata.org

nie ma to nic wspólnego z Shulgins 2C-B. "Tusi" lub "Pink" to mieszanka ketaminy i MDMA, każdy kucharz ma inny stosunek, którego używa do swojej mieszanki. Istnieją również nieaktywne kawałki, które nie pojawiają się w wynikach testów, ale zgłoszono aromat, barwnik spożywczy (oczywiście dla jego wyglądu) i witaminę B12.

Z busts w Hiszpanii pokazują część używanego sprzętu, wygląda to na prosty proces. Być może na forum są osoby, które mogą poprowadzić Cię w tym procesie, ale wygląda to głównie na proces prób i błędów pod względem stosowanych proporcji.

tutaj jest kilka ostatnich wyników "Tusi" na drugsdata.org


Kod: AC2022C054

Sprzedawany jako: X
  • MDMA
  • Kofeina
  • Ketamina
  • Prekursor ketaminy A
  • 100
  • 20
  • 20
  • 1
23 września 2022 r.
Peoria, IL

Tusi
Kod: MDE2C

Sprzedawane jako: Tusi
  • Ketamina
  • Kofeina
  • Prekursor ketaminy A
  • MDMA
  • 9
  • 2
  • 2
  • 1
21 września 2022
Online

Różowa Tuci
Kod: Pink1

Sprzedawane jako: Pink Tuci
  • MDMA
  • Kofeina
  • Ketamina
  • Prekursor ketaminy A
  • 8
  • 7
  • 5
  • 1
07 lipca 2022 r.
Los Angeles, Kalifornia

Różowy proszek
Sprzedawane jako: 2C-B
  • Ketamina
  • MDMA

02 września 2022 r.
Wiedeń, Austria


Jeśli masz dostęp do dobrej partii Pink, którą możesz kupić z jednego ze swoich źródeł, radziłbym wysłać ją do Energycontrol w Barcelonie, a wyniki będą w stanie dać ci ostateczny wynik w zastosowanych proporcjach, które możesz wykorzystać jako model do stworzenia własnej partii.
 

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Po pierwsze, dziękuję za pomoc!

Wiem, czego używać. To, co chcę wiedzieć, to jak używać.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/syntheses-of-2c-phenylethylamines.1431/
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tak, ale to nie jest tussi, do którego się odnoszą. Biorą garść mdma z innymi cięciami, farbują na różowo i mówią ludziom, że to 2cb. Jeśli dasz im prawdziwe 2cb, nie będą wiedzieli, co z tym zrobić.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Rzeczywiście, 2C-B jest zbyt mocny dla klientów, którzy chcą wąchać "Pink/Tusi", problem polega również na tym, że partie różnią się tak bardzo w zależności od szefa kuchni, tworząc wiele śmieci na rynku, a także wiele innych gówien, których ludzie nie chcieliby wąchać, takich jak ślady mety lub RC. Próbowałem tego raz i pomyślałem, że to strata pieniędzy, przyjemniej było po prostu wziąć MDMA i Ketaminę w pożądanej proporcji, niż wąchać głównie środki wypełniające z barwnikiem spożywczym zmieszanym z MDMA i Ket.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
to, co @kennet opublikował, to prawdziwe wyniki testów gówna, tylko mdma i keta zmieszane z gównem, takim jak kofeina. to jest to, co można znaleźć głównie na rynku, jeśli nie znasz odpowiednich ludzi, którzy kupują te rzeczy. to na pewno.
Tak, mdma i keta są zdecydowanie odpowiednimi składnikami, ale muszą być wsparciem dla głównego, który daje halucynacje, i musisz zawsze czuć się jak lekki, a nie ciężki jak mdma lub keta.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
w Europie zobaczysz czystsze partie. MD, Ket, 2cb wydają się być najbardziej popularne. ale widzieliśmy również wyniki Ket, MD, 3mmc lub czasami ślady kokainy.

W Stanach można jednak sprawdzić dane dotyczące narkotyków i znaleźć wiele różnych przypadkowych gówien.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
tak, znam drugsdata, to strona internetowa, na której można publikować wyniki testów. mój zły komentarz nie dotyczył ciebie, ale rzeczy, których wyniki zostały pokazane.

psychodeliczny efekt min prawdziwej tusi jest spowodowany przez nexus, kryształy czystego 2cb.
Inne psychodeliczne składniki również występują, ale głównym jest nexus.
2CH5ONTP1j
 
Top