Prekursor NOIDS o najwyższej wydajności i jakości (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt itp. ) i dostawa surowców, 100% pozytywnych opinii, 100% bezpieczna wysyłka.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Drodzy przyjaciele, jest teraz chiński Qingming Festival (festiwal oddający hołd przodkom) mamy dwa dni wakacji, dwa dni po normalnej dostawie, życzymy wszystkiego najlepszego!
 

Lori0

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 22, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Prekursor kannabinoidów to związek chemiczny, który służy jako prekursor lub budulec do produkcji kannabinoidów w organizmie lub w roślinach, odgrywając kluczową rolę w biosyntezie tych związków.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Mój przyjacielu, dziękuję za odpowiedź, ale proszę nie używaj prekursora bezpośrednio na ludziach lub roślinach, ściśle mówiąc prekursor jest półproduktem, surowcem do wielu celów, który musi być dalej syntetyzowany
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Deszcz festiwalu Ching Ming zmył kurz wiosny, a blask wakacji jeszcze się nie rozproszył. Przyjaciele, czas nie czeka na nikogo, skorzystajcie teraz, pospieszcie się z zamówieniem i wstrzyknijcie świeżą krew dla kreatywności i jakości. Wysokiej jakości prekursory i zestawy czekają, aż zabierzesz je do domu, aby piękno nie pozostało tylko w pamięci. 🌟🌿🛍
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Jako profesjonalna fabryka zajmująca się handlem zagranicznym, obiecujemy bezpiecznie dostarczyć Twoje towary do każdego zakątka świata. Aktywnie reagujemy na wszelkie problemy związane z przesyłkami; w razie wypadków, nasza polityka nieudanej ponownej wysyłki zawsze będzie Cię chronić. Wybierz nas i pozwól światu przekonać się o Twoim zaufaniu i profesjonalizmie! 🌍📦✨
NWyzPkagR5
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
QFcwjWezrB
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
💖🙏 Szczerze życzymy wszystkim członkom i ich rodzinom wszystkiego dobrego i niech wasze życie będzie wypełnione szczęściem i harmonią. Chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą wdzięczność za zaufanie, jakim obdarzyliście nasz kanał i obiecujemy nadal zapewniać wysokiej jakości i profesjonalną obsługę i wsparcie.
Skontaktuj się z nami (wielkość liter ma znaczenie) ):
Threema ID:7SBMNZBX
Telegram: @flyrc
Kanały:https://t.me/FLYRCLAB
Whatsapp: +447562776692
Sygnał: +447562776692

Session: 0515cafdafbfbc35ee9bd9d0f6ec1af94c3fada3596d08b91df432a1f9943dfe0e
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Kiedy ustawiliśmy nasz kanał telegramu jako prywatny, oszuści zaczęli ponownie próbować się pod nas podszywać, prosimy o ostrożność!

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem danych kontaktowych w naszym poście, nie daj się oszukać, pamiętaj również, że nasz kanał nie jest już publiczny i można do niego dołączyć tylko za pośrednictwem linku do zaproszenia tutaj, każdy kanał znaleziony przez wyszukiwanie jest fałszywy!

Jeśli nie jesteś pewien, skorzystaj z Escrow Trading przy pierwszej transakcji z nami!
https://bbgate.com/threads/highest-...technical-support-100-quality-assurance.9462/
 

Attachments

  • ImWP57slYG.jpg
    ImWP57slYG.jpg
    221.5 KB · Views: 31
  • bxXuA7JTfN.jpg
    bxXuA7JTfN.jpg
    381.9 KB · Views: 32
  • mNqsx0J9iB.jpg
    mNqsx0J9iB.jpg
    193.8 KB · Views: 29
  • qLXB98FUZm.jpg
    qLXB98FUZm.jpg
    232.4 KB · Views: 30

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Drodzy klienci z USA 💌, długi czas oczekiwania!
Prekursory są gotowe do wysyłki!
Obecnie, jeśli chodzi o prekursory, znaleźliśmy nowy kanał podwójnej odprawy celnej 🏫, nie ma potrzeby samodzielnej odprawy celnej 🚫, pełna dostawa od drzwi do drzwi 🚪. Dla klientów, którzy już zamówili u nas w poprzednim okresie, możemy teraz zorganizować natychmiastowe ponowne wysłanie 📦, dla klientów, którzy są gotowi zamówić u nas, gwarantujemy jak zawsze, że na pewno otrzymasz nasze produkty po dokonaniu płatności 👌!

Jeśli chodzi o paczki ze składnikami (DMF, węglan potasu i brom) 📦, są to całkowicie legalne podstawowe chemikalia na całym świecie 🌐, jesteśmy również w stanie wysłać je do Ciebie teraz za pomocą nowych kanałów ⛓, a w przypadku konieczności osobistej odprawy celnej pomożemy Ci ze wszystkimi dokumentami uzupełniającymi! 📄 aby upewnić się, że odprawa celna 🛃 przebiegnie sprawnie i że otrzymasz te składniki 🔐 bezpiecznie.

Rozpocznijmy współpracę! 🤝
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
J8d3S7RoyJ

Informacja o wakacjach 🗓️
Drodzy przyjaciele 👫:
Z powodu "Międzynarodowego Święta Pracy" 🌍, Chiny będą miały 5-dniowe wakacje (5/1 - 5/5) począwszy od 1 maja, podczas których międzynarodowa wysyłka będzie zamknięta 🚫, dlatego przypominamy z wyprzedzeniem o przygotowaniu zapasów zgodnie z sytuacją 📦. W związku z tym przypominamy o wcześniejszym przygotowaniu zapasów w zależności od sytuacji 📦.
Najlepsze życzenia dla Ciebie i Twojej rodziny 👨‍👩‍👧‍👦, bardzo wdzięczni za Twoje towarzystwo na tej drodze 🚶! ‍♂️🚶‍♀️, pozostanę z wami szczery i poważny jak zawsze 💖 i niech nasz długi i stabilny związek trwa 🕊️, kocham was wszystkich, pokój i miłość 🕊 ️❤️.

Twój najlepszy brat FLY 🕊️
 

bCEE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Nadal brak możliwości wysyłki do USA?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Proszę o prywatną wiadomość z tym pytaniem
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Proszę o prywatną wiadomość z tym pytaniem
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Ciepłe przypomnienie 🔔:
Po zakończeniu produkcji, prosimy o lepsze przechowywanie próżniowe i umieszczenie go w lodówce ❄️, długi czas na zewnątrz może być spowodowany utlenianiem ⛔️, co powoduje zmniejszenie skuteczności produktu 📉.
IA4tVFK2eB
 
  • Like
Reactions: pvp

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
GDtqUCghyA

Drodzy przyjaciele 👫.
Minęło dużo czasu, długie wakacje w końcu dobiegły końca, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku z wami i waszymi rodzinami 🙏 W tej chwili wszystko idzie w dobrym kierunku, w tym problem z wysyłką w USA został całkowicie rozwiązany ✅. Tak więc z niecierpliwością czekajmy na kolejną współpracę 🤝.

Przy okazji muszę powiedzieć kilka rzeczy na temat dyskusji o "najsilniejszym produkcie" 🤔, ponieważ istnieją indywidualne różnice i większość z nas nie jest użytkownikami tego produktu. ‍ Mogę jedynie udzielać porad w oparciu o powinowactwo CB1/2 produktu i wartości EC50 oraz niektóre opinie klientów na temat produktu. Nie sądzę, że jest to absolutne i myślę, że najważniejszą rzeczą jest to, jak czuje się klient. myślę, że najważniejszą rzeczą jest to, jak czuje się klient 💖, tak jak jeden rodzaj chipsów ma różne smaki, niektórzy ludzie lubią smak barbecue 🔥, niektórzy ludzie lubią smak pomidorowy 🍅. Zawsze istnieją indywidualne różnice, w rzeczywistości, jeśli lubisz chipsy o smaku pomidorowym, znajdziesz inne specjalne chipsy, które nie przypadną Ci do gustu, w tej chwili jesteś tylko tym, możemy analizować zalety i wady tylko za pomocą obiektywnych danych 📊, nie reprezentuje subiektywnego odczucia 💭. Jeśli chodzi o to, jakich produktów chcą Twoi klienci i jak lubią się czuć, myślę, że ważne jest, aby spróbować dowiedzieć się, jakie produkty najbardziej lubią Twoi klienci, robiąc to, co konieczne 🔎 Mogę dać ci mocniejsze rozwiązanie niż 5F ⚡️ ale nadal niektórzy ludzie są przyzwyczajeni do uczucia słabszego ADBB 🍃Myślę, że to normalne. Tak jak niektórzy ludzie lubią tylko chipsy ziemniaczane o smaku "ogórkowym" 💡 。。。。 Ale nie sądzę, aby zalecenia oparte na danych chemicznych były "złe". "Uwierzmy w chemię."
Wreszcie możemy dostosować dla Ciebie każdy rodzaj NOIDS 🔧i pomóc Ci znaleźć najsilniejsze i najlepsze NOIDS dla Twoich klientów💪 Połączmy ręce i pracujmy razem, aby stworzyć naszą przyszłość 🌟, miłość i pokój 🕊
 

bCEE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jestem gotowy w USA
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣🕯
Witajcie bracia:
🎆🎆Ostatnio trochę zajęty, więc długi czas bez dynamicznej aktualizacji, bardzo podobnie jak wszyscy, o prekursorach, wiem, że w Chinach jest wielu dostawców🧸, ale mogę zagwarantować, że jakość naszych prekursorów, zarówno pod względem czystości, jak i wydajności, jest absolutnie najwyższa🎇✨. ale ze względu na produkcję prekursorów z różnych surowców i różnych procesów produkcyjnych cena naszych produktów może być nieco wyższa niż tych niskiej jakości prekursorów➕, ale proszę to zrozumieć! 🎇Ponieważ "liczy się każdy grosz" 💰nigdy nie produkujemy i nie będziemy produkować tanich i nieefektywnych produktów, więc jeśli zależy Ci tylko na cenie, mogę tylko wyrazić ubolewanie, ale jeśli chodzi o sam produkt,🎉 myślę, że nasze prekursory są zdecydowanie warte przetestowania i porównania z Tobą!🍀
🎈🎈Jeśli chodzi o kolor prekursora, to w zależności od zastosowania różnych surowców możemy go dostosować, ale zwykle nasz prekursor do białego i żółtego, ludzie są trudni do odróżnienia jakości produktu poprzez kolor prekursora, 🍾ale zwykle prekursorom niskiej jakości często towarzyszy silny rybi zapach,🐠 czyli smak zanieczyszczeń, podczas gdy nasz prekursor prawie nie ma smaku, dzięki czemu można łatwo odróżnić nasz prekursor od prekursora niskiej jakości. 💍💐Dzięki temu można łatwo odróżnić nasze prekursory od prekursorów niskiej jakości.🔝
💌💘Na koniec życzymy Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że wszyscy będziemy radzić sobie coraz lepiej💌 biznes.

Najlepsze życzenia od: FLY😘


O7V01pjPle
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
💐Nieczęsto aktualizuję informacje zwrotne od naszych klientów, ostatnio byłem trochę zajęty, ale zawsze jestem bardzo szczęśliwy, gdy otrzymuję informacje zwrotne, zwłaszcza gdy dowiaduję się, że klient wysłał nasz prekursor do laboratorium do wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC),➕ i okazało się, że nasz prekursor jest całkowicie poprawny, więc jeśli chcesz uzyskać prawdziwe prekursory wysokiej jakości, skontaktuj się z nami, zawsze obiecujemy dostarczyć Ci prawdziwe prekursory i formuły i nigdy nie oszukujemy.
🥰Życzymy wszystkim udanego weekendu i wszystkiego najlepszego!🎇🎇
 

Attachments

  • xLpYEFdOGl.jpg
    xLpYEFdOGl.jpg
    303.9 KB · Views: 26
  • DTQFHPtxSn.jpg
    DTQFHPtxSn.jpg
    301.5 KB · Views: 23
  • rRA1CDOEbF.jpg
    rRA1CDOEbF.jpg
    307.3 KB · Views: 26
  • IPLliwrfEj.jpg
    IPLliwrfEj.jpg
    299.2 KB · Views: 27
  • sDyBE97lML.jpg
    sDyBE97lML.jpg
    309.1 KB · Views: 31
  • TFO5hxnDM1.jpg
    TFO5hxnDM1.jpg
    256.5 KB · Views: 24

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Top