Leki wysyłane pocztą

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Czy aluminium nie sprawiłoby, że byłoby to bardziej podejrzane? Wtedy to trochę oczywiste, że coś ukrywasz. Ale nie wiem, nigdy wcześniej nie wysyłałem narkotyków.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Wiele osób twierdzi, że aluminium pomaga blokować promieniowanie rentgenowskie, ale moim zdaniem to mit.
Ołów pomaga blokować promieniowanie rentgenowskie ze względu na swoją gęstość 11400 kg/m³, ale aluminium ma tylko 2700 kg/m³, więc myślę, że jest bezużyteczne.
nadaje się tylko do owijania narkotyków
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
bzdura! folia aluminiowa nie blokuje promieniowania rentgenowskiego.
Twój narkotyk to kupa cząsteczek organicznych. Organiczne wyglądają inaczej niż metal na zdjęciu rentgenowskim i można je odróżnić.
jeśli chcesz zablokować promieniowanie rentgenowskie, musisz zanurzyć swój narkotyk w podobnym organicznym środowisku, aby wyglądał jak coś nieszkodliwego. ale w tym momencie przestaję, ponieważ nie chcę ujawniać moich własnych metod ukrywania.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Znalazłem te informacje dopiero teraz, więc zrób kilka testów i własnych badań Nie ponoszę odpowiedzialności, jeśli zniszczysz swój narkotyk lub cokolwiek innego !!!


Cyna, antymon, wolfram, bizmut są dobre do blokowania promieni rentgenowskich, ale nikt nie będzie ich używał do ukrywania narkotyków, więc znalazłem coś lepszego;

Pewna firma produkuje powłoki dla szpitali, które pomagają im blokować promieniowanie rentgenowskie.
Używają siarczanu baru, znalazłem francuską stronę internetową, która sprzedaje go tanio (15€/5kg).
(sprzedają też inne tanie chemikalia, których można użyć do syntezy).


Aby stworzyć własną powłokę, należy użyć 5 kg siarczanu baru i 2 l wody.

!!! Nie wiem, czy sucha powłoka może zostać uszkodzona, więc wypróbuj ją przed rozmazaniem opakowania !!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
DZIĘKUJĘ za analizę @HewHiSt, bardzo ją doceniam! Skontaktuję się z tą firmą jeszcze dzisiaj.

Francuzi już wiele razy dali mi się we znaki.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie wiem, co jeszcze oprócz uszczelniania próżniowego dla psów. Powiedziałbym również, aby upewnić się, że zewnętrzna strona paczki również wygląda normalnie. Jeśli udajesz, że adres nadawcy to firma, spraw, by paczka wyglądała w ten sposób. Żadnych ręcznie pisanych adresów. Niech będzie ostry. Jeśli adres pochodzi z fałszywego miejsca zamieszkania, niech tak wygląda.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Więc grzyby są również używane do gotowania, prawda? Napisz fałszywy list powitalny klubu kulinarnego z przykładowym pakietem suszonej zupy jako prezent powitalny
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To naprawdę świetny pomysł. Wszędzie jest inaczej, ale w Stanach Zjednoczonych nie ma ani jednego nielegalnego grzyba. Grzyb jest nielegalny, gdy ma pozytywny wynik testu na obecność narkotyków. Aby zostać oskarżonym o posiadanie, prawo musiałoby skonfiskować grzyby i przetestować je. Znam praktycznie wszystkich znanych ludzi zajmujących się grzybami i powiem ci: gliniarze, prawnicy, sędziowie. Lekarze. Żaden z nich nie jest wart zachodu w identyfikacji grzybów i często ich zawstydzam.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Czy niektórzy otrzymują wsparcie, gdy potrzebują pakietu i jakie są konsekwencje ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zawsze zalecam, aby ludzie przeprowadzali własne badania i przechodzili przez pocztę rentgenowską. Celne prześwietlenie ECT. Na obrazach Google lub czymkolwiek, czego używasz. Przeczytaj 20 akapitów historii, która o tym mówi. Po tym, jak sam to zrobiłem, jestem głęboko przekonany, że bardzo trudno jest ukryć narkotyki w poczcie, jeśli przechodzi ona przez maszynę rentgenowską, więc lepiej ją podrobić
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Zależy to od kraju docelowego. Jednak dobre opakowanie i małe ilości znacznie zwiększają wskaźnik sukcesu.
 
Top