Question Gotowanie metamfetaminy po raz pierwszy.

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może wyjaśnić podstawowe rzeczy dotyczące gotowania mety i jak mogę to zacząć? Mam pseudo, ale nie wiem nic więcej.
Chcę wyprodukować około 3,5 uncji.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nie mogę powiedzieć nic innego niż zacząć czytać na forum. Jest tam więcej informacji niż potrzebujesz do tego, co próbujesz zrobić. Staram się pomagać ludziom, ale wygląda na to, że nie poświęciłeś pół godziny na przeczytanie postów dotyczących twojego tematu. Gdybyś to zrobił, nie wyobrażam sobie, że zadałbym tak ogólne pytanie.
 

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
gówno rozumiem, to takie kurwa skomplikowane............ jakbym chciał jakiś filmik czy coś
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Bro ma dosłownie filmy krok po kroku na tej stronie. Meta jest w zasadzie śmieciem, jej atrakcyjność polegała na tym, że jest tak łatwa do zrobienia, kiedy można iść do Walmartu i kupić 10-50 paczek pseudoefedryny. Istnieją narkotyki, które wysadzą ci serce z klatki piersiowej przy 35 mg. I nie są drogie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Redukujesz efedrynę, pseudoefedrynę, norefedrynę, fenylopropyloaminę lub fenyloacetalcarbonol o 1 atom tlenu. 😅😆😁😄
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Po przemyciu mojej reakcji ługiem mogę odciągnąć olej i wydestylować go, aby oczyścić produkt końcowy. A kiedy czerwień i jod reagują, tworząc hi, jest to gaz, więc czy musi mieć ho2, aby pozostać w kolbie?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Weź 5-litrowy plastikowy słoik, zrób amalgamację, po tym, jak twoje aliuminium będzie gotowe, dodaj 100 mil metyloaminy 40% do metanolu, dodaj 10 mil bmk, wymieszaj i dodaj do naczynia reakcyjnego i poczekaj, aż zacznie się nagrzewać, dodaj balon i wstrząsaj co 10 minut 2 godziny, dodaj trochę Naoh i poczekaj jeszcze 2 godziny, a następnie całe aliuminium rozpuści się i stanie się szarym szlamem, destylacją i gazem hcl lub dowolną inną metodą, którą wybierzesz, ale najpierw przeczytaj podstawy, jak zrobić dobrą amalgamację.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
40mil 40% metyloaminy w wodzie, dla 10mil bmk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zajmuje się kwasem hydrydowym/fosforem, bez udziału metyloaminy. Jak już wspomniałem na mojej ścianie, destylacja nie przynosi żadnych korzyści. Może zyskałbyś 1-2% czystości, ale waga, którą byś stracił, to znacznie więcej procent. Dodawanie wody nie jest preferowane, chyba że jest to konieczne, aby rozpocząć, wtedy jest to tylko kilka ml
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Czy zatem lepiej byłoby go skrystalizować? Z gazem i rekrystalizować w odłamkach przez podgrzanie w toluenie. Czy skrystalizuje się w ten sposób?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jestem pewien, że dla uzyskania najlepszych rezultatów potrzebny będzie podwójny rozpuszczalnik. Mam na myśli ekstrakcję zasady za pomocą niepolarnej bańki lub zakwaszenie do wytrącenia, a następnie rekrystalizację w podwójnym rozpuszczalniku.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Czym są podwójne rozpuszczalniki. Jak mieszanka toluenu i benzyny ciężkiej?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podobnie, ale prawdopodobnie nie tak konkretnie, że gorszy rozpuszczalnik to taki, w którym cel nie jest rozpuszczalny. Wydaje mi się, że w sekcji wideo znajduje się film o rekrystalizacji, który powie ci, co jest najlepsze i wyjaśni dlaczego
 
Top