Masz pytania?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hej Hoe, jestem nowy na forum, ale ogólnie nie na BB. Uwielbiam twoją pracę, ale jak mogę być pomocnym użytkownikiem, proszę "Howdy doody do your duty?" lol ya get me star? M.L (dużo miłości) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir
Dlaczego jestem w stanie przesłać zdjęcie tutaj, ale kiedy próbuję przesłać jedno na listach rynkowych, aby dodać przedmiot, bez względu na rozmiar pi jest odrzucany jako zbyt duży. Proszę o pomoc.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Utwórz ogłoszenie i wyślij mi prywatną wiadomość ze zdjęciami, a ja postaram się je dla Ciebie załadować
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zasadniczo mam więcej niż jedno pytanie, ale będę je zadawał w miarę upływu czasu.
Po raz pierwszy zobaczyłem to forum reklamowane na DREAD, a teraz dread już nie istnieje, domyślam się, że planujesz zastąpić dread i / lub stworzyć coś bardziej optymistycznego niż DREAD,

moje pytanie brzmi: jak planujesz utrzymać to forum przy życiu i bezpiecznie dla wszystkich użytkowników, z całym jego zaangażowaniem w model biznesowy związany z DNM, ale działający w czystej sieci?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Witryna clearnet jest przekierowywana przez TOR.
A dread nadal działa 24/7 za pośrednictwem i2p, tak samo jak wszystkie duże rynki
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy możesz mi pomóc z odpowiednim lustrem, aby uzyskać dostęp do DREAD przez ip2?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
czy ktoś wie, czy filmy z syntezą pvp z youtube zostaną kiedyś przeniesione na forum? dzięki.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Wszystkie i jeszcze więcej filmów dostępnych na youtube są już obecne na tym forum po lewej stronie przejdź do sekcji filmy (media) i na stronie 2 otrzymasz syntezę a-PVP.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Tak, zdawałem sobie z tego sprawę, dziękuję. filmy "pvp", które zostały niedawno dodane do utube, są tym, czego chciałem. nie mam możliwości pobierania i nagrywania filmów z utube. dlatego zapytałem, czy zostaną one przeniesione tutaj w pewnym momencie. mogę pobrać z tej platformy. dziękuję!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Prosimy o wyraźne sprawdzenie, czy pod każdym filmem znajduje się przycisk pobierania [Uwaga: rozmiar filmów jest ogromny (~ 475 M), a prędkość jest niska].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Miło mi! Czy moja wiadomość o przygotowywaniu azotanu rtęci z termometrów należy do kategorii "trucizny"? Mój acc został za to zbanowany
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Witam Pana,

Po prostu zastanawiam się, klikając przez rynek ... Zastanawiam się i mam nadzieję, że źle to zinterpretowałem, ale jak widzę, w tej chwili dokonano mniej niż 5 transakcji za pośrednictwem rynku? ........
Czy ludzie sprzedają coś za pośrednictwem rynku?

Dzięki!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Obecnie w fazie aktywnej znajduje się 10 transakcji. Później dodamy do publicznych statystyk forum informacje o aktywnych i zakończonych transakcjach
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Cześć, jestem w USA. W połowie stycznia zamówiłem prekursory z Europy. Sprzedawca reklamuje się tutaj na listach. Po wysyłce otrzymałem numer przesyłki i mogłem ją śledzić w kraju pochodzenia. 31 stycznia okazało się, że przesyłka nadal znajduje się w kraju pochodzenia i nie wygląda na to, aby od tego czasu została przeniesiona. Nowa wiadomość na stronie śledzenia (USPS) około 7 lutego mówi:

Otrzymaliśmy powiadomienie, że poczta pochodzenia przygotowuje się do wysłania tej przesyłki.
i
Przed wysyłką
Poczta pochodzenia przygotowuje wysyłkę

Informacja ta pojawia się od 3 tygodni. Czy ktoś jeszcze miał takie doświadczenie? Czy to normalne? Jak długo zazwyczaj trwa wysyłka z Europy do USA?

Dziękuję za odpowiedzi!
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Jaki prekursor został zakupiony? Zapewniamy również pewne warunki wstępne, noides bmk pmk itp.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Do:
Przez bmkadbbsupplier
01 Mar
Dodaj zakładkę
#156
plancklong, Zwykle dotarcie DHL zajmuje tydzień

To byłoby dobre. Gdzie się znajdujesz?

Do:
Przez bmkadbbsupplier
01 Mar
Dodaj zakładkę
#157
plancklong Jaki prekursor kupiłeś? Zapewniamy również pewne warunki wstępne, noides bmk pmk itp.

2-bromo-4'-metylopropiofenon, P2NP, benzaldehyd i metyloamina 40% wodna.
Czy macie je w ofercie?

Przepraszam, musiałem skopiować i wkleić, interfejs nie pozwala mi odpowiadać bezpośrednio na twoje odpowiedzi
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Witam pana...

czasami nie mogę znaleźć tematów lub ogromnych metod opublikowanych, gdy na przykład podają: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO do GBL itp.

7gSGBVbFcH
dzięki.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
istnieje ograniczenie, że tag powinien składać się z minimum 4 liter.

Musisz wrócić do forum i spróbować ponownie. powinno być dobrze, jest pewien przedział czasowy, kiedy piszesz odpowiedź lub tworzysz wątek, połączenie się resetuje, musisz skopiować wiadomość i odświeżyć, a następnie wkleić i opublikować ponownie. Pytałem o to, ale myślę, że xenforo naprawi to w jakiejś następnej aktualizacji w ich repozytorium php.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Po prostu dodaj to, co chcesz od słów kluczowych, takich jak synteza 5meo, efekty 5meo, sprzedawca 5meo lub coś w tym stylu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Zawsze myślę, że zmniejszy to moje wyniki ze względu na to, że są zbyt specyficzne i / lub błędne itp. bez stresu poradzę sobie, zakładam, dzięki!
 
Top