Masz pytania?

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Co zmotywowało cię do stworzenia tego forum?
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
szukam prekursora do produkcji lsd

prekursor ergotamina, lsa, lizergol, ester metylowy kwasu lizergowego

albo mam nasiona hawaian baby woodrose lub ziarna sporyszu, ale nie jest to najlepsza opinia....
Jakieś pomysły dla mnie?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Drogi Walt, pamiętam, że twój zespół dystrybuował zestawy syntezy 4MMC. Czy mogę wziąć w tym udział? Nie mogę teraz znaleźć tego ogłoszenia(((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Przestaliśmy wysyłać je za darmo, ponieważ łącznie wysłaliśmy ponad 100 zestawów, które można wykorzystać do produkcji ponad 10 kg towarów. Ale ludzie nie zostawiali opinii. Jesteśmy gotowi dostarczyć wszystko, czego potrzebujesz na zasadach komercyjnych.
Kontakt @WillD
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Czy ograniczenie czatu jest naprawdę trwałe i nie ma możliwości otrzymania drugiej szansy? :)
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Czy ktoś może zrobić wątek na temat lokalnej nazwy, Balkan, myślę, że nie ma bezpiecznych ludzi dla tego wątku, dzięki
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Witam wszystkich, zastanawiam się tylko, czy moglibyście mi doradzić, po drugim gotowaniu, reakcja Lukarta nie nastąpiło oddzielenie, cała ciecz miała ciemnoczerwony / brązowy kolor, a po ostatnim etapie olej A wyszedł w kolorze większym, zwykle tak nie jest, ale zawsze był w kolorze wody
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować zespołowi bb, który dzieli się tam produktem i wiedzą na temat chemii 🧪
Nie chcę być arogancką lub złą osobą w niektórych oczach 👀
Ale myślę, że jeśli jest to promocja dla osób, które po prostu rejestrują się i otrzymują natychmiastową bezpłatną dobrą próbkę (nie mówię, że jest zła).
Czy my, którzy mamy status "rezydenta", możemy dostać coś podobnego poza tym, jak na przykład zestaw syntezatora 4mmc lub inne produkty, niektóre w tej deregulacji, jeśli to możliwe (możemy głosować), to byłoby tak wspaniałe dla niektórych, którzy są trochę dłużej i chcą iść dalej w chemii.

Dzięki dla wszystkich

To tylko moja opinia

Nie chcę, żeby ktoś się na mnie obraził.


Jestem bardzo wdzięczny za wszystkie wykonane prace bb



Zachowaj ostrożność i pozytywne nastawienie 😺🍀🧪🤞
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Czy zespół administratorów może po prostu uzyskać lepsze zabezpieczenia dla nowego selle? lub co raz chcę zdobyć jakieś rzeczy, podać informacje, a osoba po prostu odchodzi, nie logując się więcej, z informacjami, i słyszę więcej podobnych historii, które się tu dzieją.
Tutaj ludzie łowią ryby, myślę, że to nie jest dla nas dobre. 😆
 
Top