kāpēc es joprojām esmu noguris, lietojot ātrumu

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Starp vielas lietošanu ir nepieciešama pauze, nedrīkst lietot amfetamīnu, lai palielinātu savu produktivitāti uz ilgu laiku. Ievērojiet vismaz 1 mēneša pauzi.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Pievērsiet uzmanību

Mūsu ķermenis un centrālā nervu sistēma un limfātiskā asinsrades sistēma
ir ULTRA fabrika iekšpusē


visas ārējās un iekšējās pseido baudas injekcijas nomāc un padara jūs

slimu un nogurušu no dzīves
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Labākais stāvoklis ir atturība un līdzsvars

MŪSIKA ir atslēga

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Es piekrītu , paņemiet pārtraukumu un atrodiet citu veidu, kā saglabāt koncentrēšanos. Es ceru, ka šodien jums izdosies palikt tik koncentrētam, cik nepieciešams.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Vēlos arī piebilst, ka ir milzīga atšķirība starp Adderall un Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne gluži tā, it īpaši mutiski. Ir daudz lielāka atšķirība starp racēmisko un dekstro variantu vai nu
 
View previous replies…

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Paldies par interesanto tēmu. Vai jūs varētu izdarīt secinājumus par ideālu racionālu mūsdienu dienu tendencēm??
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Vai kāds meklē 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Pēc ātrlasīšanas nav tik grūti aizmigt.

Vai esat kādreiz mēģinājis gulēt, kad esat uzmundrinājis, piemēram, pāris stundas pēc 20 ml GBL lietošanas?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Tad jums ir slikts ātrums, ja tas nav grūti 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Man izrakstīts 40 mg dekstroamfetamīna, kas tiek lietots divas reizes dienā pa 20 mg devās, kā norādīts, tolerances veidošanās, visticamāk, ir šīs ietekmes cēlonis. Es gulēju pēc 30 mg dex lietošanas, kad esmu smagi iedzēris savas zāles, es regulāri daru pārtraukumus no dex, lai palīdzētu cīnīties ar šo problēmu, vēl viena ilgstošas lietošanas blakusparādība ir aizkaitināmība un iracionāls domāšanas process, kas, kad jūs cenšaties palikt nomodā, bez prieka noved pie tā, ka lietojat vairāk zāļu. Kā teica cits cilvēks, līdztekus tolerances pārtraukumam patiešām palīdz papildu vitamīnu un minerālvielu pievienošana uzturā.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Piebilde no personīgās pieredzes ar šo pārdevēju, ko rakstu visiem iespējamiem, potenciālajiem pircējiem:

Sākšu ar to, ka mana pirmā pieredze ar šo pārdevēju bija absolūti lieliska. Piegādes ātrums, produkta kvalitāte un saziņa bija pirmšķirīga - viena no labākajām šāda veida pieredzēm, kāda man jebkad ir bijusi.

Pēc tam, būdams pilnīgi jauns šajā forumā, es pieļāvu iesācēja kļūdu, izmantojot šeit izmantoto escrow/passcode metodi - kļūdu, par kuru es uzņēmos un joprojām uzņemos pilnu atbildību un par kuru es rakstiski atvainojos gan pārdevējam, gan šī foruma administrācijai. Šī kļūda radīja neskaidrības, bet tā nevienam neprasīja nevienu centu no viņa naudas.

Pēc tam es sazinājos ar pārdevēju, izmantojot telegrammu, un vēlreiz atvainojos (Mēs sazinājāmies, izmantojot telegrammu, jau mūsu pirmā darījuma laikā, kas, kā jau iepriekš minēju, bija visaugstākās kvalitātes, visos aspektos. Pēc tam, savstarpēji vienojoties, es nosūtīju šim pārdevējam 850,00 USD btc, izmantojot telegram darījumu, un no pārdevēja telegramā saņēmu šādu ziņu: "Nosūtīšu rīt".

Tas bija vairāk nekā pirms mēneša. Es nekad neesmu saņēmis nevienu preci, neesmu saņēmis nekādu atbildi, kā arī neesmu saņēmis nekādu, pat daļēju, naudas atmaksu.

Atkārtoju: tie ir 850,00 USD btc, kurus es nosūtīju šim pārdevējam un kurus šis pārdevējs atzina, ka ir saņēmis. Man ir arī ekrānšāviņi un darījuma ID, kas pierāda, ka btc tika nosūtīts uz pareizo adresi un apstiprināts.

Ir pagājis vairāk nekā mēnesis, un es joprojām neesmu saņēmis atbildi un neesmu saņēmis nevienu produktu.

Pēc tik zvaigžņotas pirmās pieredzes esmu ārkārtīgi vīlies, maigi izsakoties.

Taču ir vēl viens aspekts šajā populārajā ghosting tehnikā, ko tur, no kurienes es esmu, mēs saucam par selektīvu scamming:

Ja pārdevējs, kas sākumā sniedz pirmklasīgu apkalpošanu un komunikāciju, raksta "Nosūtīšu rīt", bet pēc tam prece tā arī netiek piegādāta un netiek atmaksāta nauda, un tad pārdevējs pilnībā izkrāpj, jūs sākat uztraukties par citiem faktoriem, kas rada bažas. Piemēram, tiesībaizsardzības iestādes. Tāpēc es uzskatu, ka spoku izlikšana ir sliktākā un rupjākā no visām iespējamām uzņēmējdarbības praksēm. Tā ir visbriesmīgākā lieta, kas saistīta ar modīgo neatbildēšanas metodi. Manuprāt, tas ir pat sliktāk nekā selektīvi izkrāpt no cilvēka 850,00 ASV dolāru, ko šis pārdevējs izdarīja ar mani.

Iebiedēt kādu cilvēku bažās par iespējamiem juridiskiem jautājumiem, jo jūs nevēlaties uzrakstīt dažus vārdus atbildē, ir ne tikai nevīžīga uzņēmējdarbības metode. Tas ir bezrūpības iemiesojums. Un tas nemaz nerunājot par to, ka jūs selektīvi izkrāpāt 850,00 ASV dolāru.

Šim pārdevējam, kurš ir pierādījis, ka var būt ārkārtīgi kompetents, par to vajadzētu zināt. Un tas būtu jāzina arī visiem potenciālajiem pircējiem.

Es uzskatu šo pārdevēju par zagli (par to esmu pārliecināts, ka) un iespējamu krāpnieku.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mani komentāri, starp citu, atspoguļo daļējas sekas, kas rodas, kad pārdevēji pieņem apzinātu un aprēķinātu lēmumu par selektīvu krāpšanu.

Fakts, ka BBgate neļauj dzēst kontus, ir vēl viens būtisks sarkanais karodziņš.

Atkārtoju, ka būtisks.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Atvainojiet, ka šeit jūsu problēmas, fuck sarkanie karodziņi. Viss ir kaut kas peldēt teica tā?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Id teiktu, ka jūs mēģiniet veikt ļoti ļoti lielu rindu jūsu vēlamajā diennakts laikā, personīgi, kad es to daru, es to daru 11-12 rītā. Tādā veidā efekts būs pilnā mērā un iedarbība saglabāsies daudz ilgāk atkarībā no jūsu izmantotā produkta kvalitātes un tīrības. Izmēģiniet to, nevis taisiet ļoti mazas līnijas un bieži pārdozējiet, jo, pēc manas pieredzes, šāds lietošanas veids būs mazāk iedarbīgs. Ja jūs kādreiz izmēģināsiet šo veidu, lūdzu, atbildiet man un pastāstiet par savu pieredzi, vai tas nostrādāja, labprāt uzklausītu jūsu atsauksmes.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Paņemiet pauzi vai rīkojieties tāpat kā es, apmeklējiet savu ģimenes ārstu un lūdziet Modafinal skriptu, farmaceitiski ražotās zāles parasti ir tīrākas kvalitātes. Pastāstiet ārstam, ka jūs strādājat vai nu dalītās, dubultās kapu maiņās, vai ka esat lietojis amfetamīnu, lai sasniegtu savus darba mērķus, tomēr vēlaties pārtraukt, Modafinal var palīdzēt pārtraukt amfetamīna lietošanu / pārmērīgu lietošanu.
YouTube ir arī viegli sekot sintēzei.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Pamēģiniet paņemt pārtraukumu no amfetamīna un aptuveni 2 nedēļas līdz 1 mēnesi. Pēc tam iegādājieties Robotablets un izmēģiniet 75 mg līdz 90 mg dekstrometorfāna divas reizes dienā (ar 12 stundu intervālu) 5 līdz 15 dienas. Tolerancei vajadzētu samazināties līdz aptuveni 1/2 līdz 1/3 no tās, kāda tā bija. Dekstrometorfāns ir NMDA antagonists.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8

Papildus visiem iepriekš minētajiem uztura bagātinātājiem izmēģiniet 5-HTP.
Un no personīgās pieredzes varu teikt, ka magnijs darbojas, bet tas ir sarežģīts, pirmkārt, lai pareizi uzsūktos, tam jābūt pareizā proporcijā ar kāliju, tāpēc, iespējams, labākais veids ir izmantot kombināciju, ko sauc par ZMA, kā arī, kad es lietoju magniju ļoti lielās devās, tas mani padarīja mazliet miglainu, un tas spēcīgi ietekmēja stimulantu iedarbību.
Otrā lieta, ko es pamanīju, stimulanti darbojas efektīvāk, kad es ikdienā lietoju Piracetam.
3. lieta, pastāvīga atkārtota dozēšana vai kompulsīva atkārtota dozēšana liek man justies garīgi nogurušam, un, protams, tolerance palielinās burtiski ne mirkli.

PS. Nedarīt ātrumu kā pirmo lietu no rīta tūlīt pēc pamošanās palīdz saglabāt labu tolerances līmeni pēc pauzes ;)
PS2. Buffing ir galvenais! ;)
 
Top