Spānijas policija veic kratīšanu kokaīna laboratorijā zem klajas debess, kas spēj saražot 120 kg narkotiku nedēļā

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Operācija fermā netālu no Madrides atgādināja slepenas āra laboratorijas, kas atrodamas Dienvidamerikas džungļos, paziņoja policija
Photograph supplied by Spain's Policía Nacional of a South American-style outdoor cocaine laboratory found on a farm near Madrid.

Spānijas policija ir arestējusi 12 cilvēkus pēc reida kokaīna laboratorijā netālu no Madrides, kas darbojās līdzīgi slepenām brīvdabas laboratorijām, kuras atrodamas Dienvidamerikas džungļos un kurās katru nedēļu varēja saražot 120 kg šīs narkotikas.

Laboratorijā, kas ir pirmā šāda veida laboratorija, kas atklāta Spānijā, iebruka Policía Nacional speciālās operatīvās grupas darbinieki, kuri, ielaužoties tajā, atrada piecus "pavārus", kas strādāja.


Operācijas, kuras laikā tika pārmeklēti 10 īpašumi Madridē, Malagā un Kordovā, rezultātā tika konfiscēti 85 kg kokaīna bāzes pastas, 250 kg ar kokaīnu piesūcināta cementa, seši transportlīdzekļi, pistole un 36 000 eiro (32 000 mārciņu).

Policijas paziņojumā teikts, ka reidi, kas tika veikti septembra sākumā, atklāja pārsteidzošu struktūru.

"Šajā operācijā tika izmantots tāds kokaīna atgūšanas veids, kādu laboratorijas demontāžas eksperti šajā valstī nekad nav redzējuši un kas atgādina to, ko var redzēt Dienvidamerikas džungļos," teikts paziņojumā.

"Šādas laboratorijas parasti mēdz ierīkot māju iekšienē vai rūpnieciskās ražotnēs, lai izvairītos no kaimiņu un policijas uzmanības. Taču šī laboratorija atradās milzīgas fermas teritorijā, un to aizsargāja tikai aizsegi un brezenti, kas bija uzvilkti, lai mēģinātu noslēpt tās darbību no gaisa."

Saskaņā ar paziņojumu Spānijas pilsonis, kas tiek uzskatīts par bandas vadītāju, pārraudzīja cementa maisu importu, kuru saturs tika piejaukts ar kokaīnu, ko pēc tam ekstrahēja fermā netālu no Madrides, izmantojot rūpīgi uzglabātu ķīmisko vielu krājumu.

Iespējamais līderis uzticēja Dominikānas pilsonim vadīt laboratoriju un organizēt kokaīna izplatīšanu. Savukārt viņš savalgoja trīs kolumbiešus, kuri ieradās Spānijā, lai iegūtu kokaīnu no cementa.
"Šie cilvēki, pazīstami kā "pavāri", parasti tiek nolīgti konkrētai operācijai un pirms atgriešanās savā dzimtenē saņem maksu atkarībā no iegūto kilogramu skaita," piebilda paziņojumā.
Policija norādīja, ka operācija atspoguļoja arī "pavāru" padziļinātās zināšanas. Tā vietā, lai izmantotu lielu daudzumu ķīmisko vielu, kas pakļautas stingrām starptautiskām pārbaudēm, viņi kokaīna iegūšanai izmantoja tikai benzīnu, amonjaku un ūdeni. Lai apsargātu laboratoriju, tika izmantots arī drons.

 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
"Ar kokaīnu piesūcinātais cements" ir jautrs.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Jā, lai gan es domāju, ka operatoriem šeit nebija pārāk daudz par ko smieties :D
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Tas izskaidro šo smaržu, kad es maisu cementu, kas ir tik līdzīga kādai kokaīna smaržai, ko es iepriekš esmu lietojis.
Kas tieši tas ir, šķīdinātāji?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Es precīzi nesaprotu jautājumu.

Šajā gadījumā tika izmantots cements, lai paslēptu kokaīnu kontrabandas nolūkā, kokaīns pēc tam tiek "izskalots" ķīmiskā procesā.
 
Top