Kaut kas par jūsu kokaīnu

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Apmēram pirms gada, veicot pēdējos darbus pie kokaīna sadaļas Narkomānijas lietotāja bībelē, es nolēmu iekļaut īsu tirgus analīzi Apvienotajā Karalistē, ņemot vērā faktisko saturu, kas tika iesniegts kādā pazīstamā laboratorijā. Lai gan tas atspoguļo situāciju tikai vienā vietā vienā brīdī, es domāju, ka tas varētu būt interesanti.
.
.
KAUT KAS PAR JŪSU KOKAĪNU
Kādā lietainā pēcpusdienā es sāku aplūkot kokaīna paraugu saturu, kas iesniegti labi zināmā Apvienotās Karalistes laboratorijā. Galvenā uzmanība tika pievērsta jautājumam par to, ar ko parasti tiek pildīts vai sagriezts kokaīns (neskaitot citas izplatītākās narkotikas).

No 2020. gada septembra līdz 2021. gada aprīlim kā kokaīns tika iesniegti 162 paraugi. No tiem 50 (31 %) tika uzskaitīti tikai kā kokaīns, bez cita reģistrēta satura. Pārējos paraugus sadalīju divās grupās: tie, kuros tika uzrādīta viena piedeva, un tie, kuros tika uzrādītas vairākas piedevas. Rezultātā tika iegūti šādi skaitļi:

Vienreizējs pievienojums (kopā 64 paraugi):

21 (13,0 %) = benzoilekgonīns.
17 (10,5 %) = levamizols
10 (6,2 %) = norkokaīns
7 (4,3 %) = benzokaīns
6 (3,7 %) = fenacetīns
1 (0,6 %) = paracetamols
1 (0,6 %) = metformīns
1 (0,6 %) = lidokaīns

Vairākkārtēja pievienošana (kopā 48 paraugi)

10 (6,2 %) = levamizols + benzolekgonīns
7 (4,3 %) = levamizols + norkokaīns
5 (3,1 %) = levamizols + benzolekgonīns + norkokaīns
4 (2,5 %) = benzoilekgonīns + norkokaīns
3 (1,9 %) = benzoilekgonīns + ekgonīna metilesteris
2 (1,2 %) = benzokaīns + norkokaīns
2 (1,2 %) = fenacetīns + benzokaīns
2 (1,2 %) = fenacetīns + norkokaīns
2 (1,2 %) = benzoilekgonīns + norkokaīns + ekgonīna metilesteris
1 (0,6 %) = levamizols + fenacetīns
1 (0,6 %) = fenacetīns + norkokaīns + benzokaīns
1 (0,6 %) = tropakakaīns + norkokaīns + benzoilekgonīns + ekgonīna metilesteris
1 (0,6 %) = levamizols + norkokaīns + benzokaīns
1 (0,6 %) = levamizols + norkokaīns + benzolekgonīns + tropakokaīns
1 (0,6 %) = benzokaīns + eikgonīna metilesteris
1 (0,6 %) = fenacetīns + ekgonīna metilesteris + benzoilekgonīns + kofeīns + benzokaīns
1 (0,6 %) = levamizols + metformīns + norkokaīns + benzoilekgonīns
1 (0,6 %) = levamizols + benzoilekgonīns + norkokaīns + ekgonīna metilesteris
1 (0,6 %) = benzoilekgonīns + prokaīns + norkokaīns + ekgonīna metilesteris
1 (0,6 %) = levamizols + benzolekgonīns + fenacetīns + ekgonīna metilesteris

Jāatzīmē, ka ne visas šīs vielas ir pildvielas vai griešanas līdzekļi: dažas no tām vienkārši rodas no noārdīšanās vai ražošanas problēmu dēļ. To apzīmēšana kā piedevas vai piedevas, iespējams, nav labākais terminoloģiskais risinājums.

Tomēr mani nepārsteidza tas, ka levamizols ieņēma tik augstu vietu (28 % no iepriekš minētajiem paraugiem); lai gan tas nebija tik augsts, kā es baidījos. Ir plaši zināms, ka to lieto parazītisku tārpu infekciju ārstēšanai un ka tas ir ļoti slikta ideja šņaukt lielos apjomos. Mani pārsteidza arī zemais lidokaīna īpatsvars, jo es gaidīju, ka tas būs galvenais anestēzijas līdzeklis/agents. Iespējams, es atkal parādīju savu vecumu, kas arī liek man aizdomāties, kas notika ar prokaīnu.
.

Atgādinājums: jūs varat lejupielādēt grāmatas PDF versijas bezmaksas kopiju tieši no Breaking Bad's Chemical Library šeit:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...yd.onion/resources/the-drug-users-bible.3477/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Pirms 2 dienām Reddit sarunājos ar puisi no thevUK, kurš mani sasaistīja ar narkotiku testēšanas vietni (kaitējuma mazināšana nav legāla). Kā persona, kas regulāri ieskatās Drugs'Data.org. Es pamanīju dažas tās pašas lietas, par kurām jūs šeit runājat, bet citā kontekstā.
1 Levimisols ir daudz biežāk lietots kā viltots Lielbritānijā. Pirms 10 gadiem tā nebija, bet šodien tā ir.
2. ŠEIT NEPIECIEŠAMA ATZĪME 👀 Norkokaīns daudz biežāk tika minēts kā piedeva Apvienotās Karalistes tīmekļa vietnē. Patiesībā es neesmu pārliecināts, ka jebkad esmu redzējis to uzskaitītu. Jā, tas ir kokaīna metabolīts, bet to metabolizē CYP b450, JŪSU KŪRVĒS... Es apskatīju datus par norkokaīnu, un, ātri aprēķinot, man šķita, ka LD50 ir aptuveni 2,5 grami 100 kg cilvēkam. Tas ir daudz. KĀPĒC TAS IR EIROPAS KOKAĪNĀ, bet nekur citur?
3. Norkokaīns, iespējams, ir atkritumi, ko tur sauc par gatavu akmeni, par ko visi sūdzas.
@DMTrott tu droši vien to zini, bet, lai būtu drošs, levamizola metabolīti aminoreksam un amfetamīnam. Tas, iespējams, ir ievērojams faktors, lai to izmantotu kā falsificējošu vielu.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Paldies. Jums, iespējams, ir taisnība.

Tur bija daži pārsteigumi, kad es to darīju. Tomēr es labprāt redzētu salīdzinājumu ar DrugsData.org paraugiem, lai redzētu, kā iepriekšminētais ir salīdzināms ar ASV. Ja man kādreiz atradīsies laiks, es varētu to izdarīt pats. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Es izstaigāšu 110 jaunākos ar kokaīnu apzīmētos iesniegumus un publicēšu tos, es tik un tā neko nedaru.
 
Top