Dekstromamfetamīna sintēze vienā solī

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai ir kāds veids, kā aizstāt ūdeņradi?Vai var izmantot NaBH4??
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Domāju, ka Pd/C un H2 vietā varētu lietot Hg/Al.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Mazliet žēl, ja reaģenti ir dārgāki par gala produktu.
Produkts: (4S,5R)-(-)-4-METHYL-5-PHENYL-2-OXAZOLIDINONE
Daudzums: Daudzums: 5 kg
Cena: USD 8597,00
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ķīnieši to piedāvā par 500 ASV dolāriem par 1 kg. Taču tīrība varētu būt apšaubāma.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Cienījamie, šeit ir mūsu labākais piedāvājums jums:

1.Product:(4S,5R)-4-Methyl-5-Phenyloxazolidin-2-One, CAS:16251-45-9.

2.Cena:USD 1739,6 / kg, ieskaitot piegādes maksu, no durvīm līdz durvīm, pamatojoties uz 5 kg (kopējā cena ir USD 8695).

3.Package: 5kg/bag * 1 maiss, 1 kartona kārba

(2 slāņi *0,24 mm/slānis pārtikas kvalitātes/farmaceitiskās kvalitātes PET iekšējie maisiņi+1slānis*0,24 mm/slānis.

pārtikas/farmaceitiskās kvalitātes PET alumīnija folijas maisiņš+5slāņu gofrētā kartona kārba).

4: Piegāde: uzreiz no mūsu noliktavas pēc maksājuma saņemšanas.

5: Maksājums: T/T iepriekš.

6.Derīguma termiņš: 10 darba dienas.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Paldies par interesanto maršrutu, dārgais. Izskatās, ka tas var darboties ar Kippa gāzes ģeneratoru, lai darbinātu sintēzi.
T. i., kolba ir piepildīta ar 100 g (4S,5R)-(-)-4-metil-5-fenil-2-oksazolidinona un 5,66 g Pd/C.
Kipp kolbu piepilda ar 36,37 g Zn. Pievieno skābi, un sintēze notiek dabiski zem standartspiediena un RT, līdz viss Zn reaģē.

Jautājums ir par to, cik ātri katalizators kļūs inerts un kā to ietekmē galvenā tīrība?
 

JassyPinkMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien. Vai reakcijā ir iespējams izmantot Raneja niķeli?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Veicu vēl vienu mēģinājumu izprast šo pārveidi, bet viss, ko ieguvu kā hidratācijas rezultātu Pd/C klātbūtnē, ir oksazolidinona pārveidošanās par aminoketonu, t. i.:

(4S,5R)-(-)-4-methyl-5-phenyl-2-oxazolidinone+H2 = (1R,2S)-2-amino-1-phenylpropan-1-one

Bet es pilnīgi nesaprotu, KĀ tas pārveidojas par amfetamīnu? Vai kāds var izskaidrot šo tēmu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki. Vai esat veicis šo sintēzi?

Es nevaru jums droši atbildēt. Es pieņemu, ka kā viens no reakcijas produktiem izdalās H2 hidratēti skābekļa atomi un CO2 gāze.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Es grasos to izmēģināt reizēm. Bet vispirms vēlos izprast principu.

Ja tas darbojas tieši tā, kā teikts dokumentā, tad es pieņemu, reakcija periodiski jāpārtrauc, lai atdalītu CO2. Tā nav problēma.

Problēma ir šāda: oksazolidinona hidratācija, iespējams, novedīs mūs pie aminoketona, kad atbrīvosies O molekula, tad izveidosies H2O un mūsu katalizators būs gatavs((((.
Vai ir kaut kas pavisam cits?
 

madmax777

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai šai procedūrai tiks izveidots video
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Vai kāds ir guvis panākumus ar šo sintēzi? Es nedomāju, nedomāju ēst, domāju un domāju atkal un atkal.

Pirmais jautājums ir par Pd/C 10 % (50 % ūdens mitruma). Tas, kā es zinu, attiecas uz ūdens suspensiju. Izskatās vienkārši, bet tā nav: tas, ko es nevaru apstiprināt, ir svars. Kā jau teikts, eksperimentā Pd/C tika izmantots, kā norādīts turpmāk: "0,34 g 10 % palādija uz oglekļa (50 % ūdens mitrā veidā)".
Vai tas nozīmē, ka 0,34 g 10 % Pd/C + 0,34 g ūdens ir pārvērsts suspensijā? Vai tas ir 0,34 g gatavas suspensijas, t. i., 0,17 g Pd/C + 0,17 g ūdens?

Otrs sarežģīts jautājums par degazāciju. CO2 parādās kā šīs reakcijas blakusprodukts. Samērā neliela daļa no tā izšķīdīs etanolā, pēc manām aplēsēm apmēram 15 %. Vēl 10 % piepildīs reaktoru. Pārējam CO2 ir nepieciešama atgāzēšana. Pat ja H2 pielietos zem 2 atm, tas neatrisinās problēmu (vai arī mums H2 jāpielieto zem 10 atm, tas ir traks stāsts ahahah).
Jautājums ir, KĀ, pie velna, noteikt punktu, kurā H2 bloķēt un atgāzēt reaktoru no CO2?
 
Last edited:
Top