Metamfetamīna sintēze no P2P, izmantojot Al/Hg

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Kāpēc heksānā nekur nenotiek burbuļošana? Un mazgāšana ar karstu ūdeni ar NaCl un dzeramo sodu noņem daudz piemaisījumu.

Tomēr, ja IPA vietā izmanto metanolu, pēc sārma pievienošanas ar heksānu var veikt tiešu ekstrakciju no reakcijas maisījuma.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Arī tad, ja metilamīna vietā izmantojat nitrometānu, jums nav nepieciešams veikt dzesēšanu, turklāt jūs varat destilēt un atkārtoti izmantot metilamīna avotu. Mazāk atkritumu un mazāk izmaksu
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tagad es pārbaudu, vai tas patiešām ir dekstro, kad no tā gatavoju kristālus. Kad kristāls būs izgatavots, es varētu ievietot šeit. Man arī jāpiemin, ka man vēl nav pareizo attiecību, man ir nepieciešams veikt vairāk reakciju.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Pēc vakuumdestilācijas man jāveic arī šķidrā šķidruma ekstrakcija ar skābes bāzi, ja vēlaties tajā ievietot sausu hcl gāzi, citādi jāieliek saldētava. es uzzināju skarbo veidu.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Šajā attēlā parādīta nitrometāna reducēšanas reakcija ar sālsskābi un alvas metālu.
Lai iegūtu metilamīna gāzi
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Jūs jau agrāk strādājāt ar nitrometānu ? Man ir problēmas izolēt produktu, ko es, iespējams, nākotnē acificēšu ar citronskābi un tad visu vakuumdestilēšu, un no turienes pievieno sārmu, lai to atkal bazificētu, un tālāk vakuumdestilē bāzi (un ūdeni, protams), un pēc tam destilātu ekstrahē ar heksānu un caur to izburbuļo sausu HCL gāzi.

Vai arī to vienkārši sasaldē un pārkristalizē ar IPA.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Vai varat, lūdzu, paskaidrot, kā lietot nitrometānu metlamīna vietā?
Šajā reakcijā?

Vai tas ir iespējams
Izmantot RC degvielu, kas nozīmē 10% nitrometāna 90% methlamīna un sajaukt to ar pārējo receptūras sastāvdaļu?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Izmēģiniet izmantot netoksisko alumīnija galinstāna amalgamu.
 

neoking8

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Paldies par padomu. Vai kāds var apstiprināt, vai ir labi aizstāt Al/Hg?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ar ultraskaņu jūs varat aktivizēt Al foliju, es, gatavojot, pievienoju arī gallija hlorīdu, bet reakcija, manuprāt, nenotika, kā vajadzētu, bet, pievienojot sārmu, jūs uzreiz saņemat vulkāna reakciju (izbaudiet kāpumu).
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ultraskaņa darbojas tikai grignard reakcijās, lai aktivizētu magniju. Nepievienojiet nātrija hidroksīdu! Ja gallija hlorīds neaktivizē alumīnija foliju, izmēģiniet galinstānu (gallija indija alvas sakausējumu). Uzkarsējot alumīnija folijas gabaliņus un galinstānu tīģelī, iegūst 90-95 % alumīnija un 5-10 % galinstāna. Jūs izšķīdināt P2P (fenil-2-propanonu) un etilamīnu etanolā un ūdeņraža oksīdā (destilēts ūdens, H2O) un pievienojat alumīnija galinstānu (Al/GaInSn), un pēc tam karsējat to dažas stundas, lai iegūtu etilafetamīnu. Izmantojot metilamīnu, iegūst metamfetamīnu. Izmantojot amonjaku, tiks iegūts amfetamīns, lai gan ar mazāku iznākumu. Devil Springs un Everclear ir augsts etanola saturs. Galinstan ir reģenerējams un atkārtoti izmantojams.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Tam nepievienojiet nātrija hidroksīdu (sārmu), jo tas piesārņos galliju.
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, patiešām labs saturs sir nav labs ķīmijas fons, bet tikai jautājums, vai mēs varam izmantot p2p iegūt veidlapu

Fenilacetona (P2P) sintēze, izmantojot BMK etilglicidātu un tvaika destilāciju

ar šo metodi
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Vai šī procedūra ir pārbaudīta, dažkārt viņi vienkārši publicē procedūru, kas nav īsta,
 

idkyouthink

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man dzīvē ir vajadzīgs ķīmiķis!!!
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Vai etanola vai IPA vietā var izmantot metanolu?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
IPA tomēr ļauj eļļu slāņot, kas nozīmē mazāku vārīšanos/izolēšanu.

Pārliecinieties, ka jūs OVER izmantojat sārmu, lai neitralizētu nitrometānu, jo jūs to ekstrahēsiet. Es personīgi iesaku ekstrakcijai izmantot metanolu un heksānu.

Pirms sārma pievienošanas atdaliet ALUFOILU, jo heksāna slānī veidojas alumīnija oksīds, ko nav iespējams notīrīt, ja vien neizmantojat celītu vai vakuumdestilāciju.

ja neesat lietojis pietiekami daudz kodīgas vielas, nitrometāns kopā ar frīzbāzi veidos aezotropu un pārtvaicēsies caur sūkņiem.

vienīgais, kas varētu darboties, bet vēl ir jāmēģina, ekstrahēt ar heksānu, ja izmanto metanolu, un paskābināt ar citronskābi, tad destilēt nitrometānu, tad atkal atbrīvot eļļu no frebāzes un destilēt.
 

virus0815

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 30, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
vai sērskābi var aizstāt ar sālsskābi?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ja sākat almgam pievienot sērskābi, jūs vēlaties pievienot nedaudz sērskābes.

Kristalizācijai, jā, jūs varat izmantot sērskābi, ja vēlaties kūpināt sulfātu, bet es iesaku HCL.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Vai mēs varam pārvērst brīvo bāzi metamfetamīna hidrohlorīdā ar 37% sālsskābi? Arī dažos videomateriālos esmu redzējis, ka brīvā bāze tiek pārvērsta tieši hidrohlorīda sālī ar sausu HCl gāzi, neizmantojot toluoluolu. Kāpēc tas tā ir?
 
Top