Mefedrona (4-MMC) sintēze NMP šķīdinātājā. Liela mēroga.

phantomwriter

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Vai acetonu var aizstāt ar IPA?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kāds aprīkojums tiek izmantots liela mēroga ražošanai? pašlaik nelieliem daudzumiem es izmantoju 1000 ml stikla kolbas, viss, kas ir metāla, reaģē ar šķīdumu, es domāju izmantot keramikas 6,5 litru lēnās vārīšanas katlu, mehānisko maisītāju un pievienojamu termostatu temperatūras kontrolei, lai kontrolētu temperatūru.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jā, bet nelielos daudzumos. Pretējā gadījumā jums nāksies iztvaicēt spirtu.
Lieli stikla reaktori vai aprīkotas plastmasas mucas.
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs, lūdzu, varētu paskaidrot šo aprīkoto plastmasas mucu?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var ieteikt NMP piegādātāju Apvienotajā Karalistē?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Pēc paskābināšanas man ir ūdens, kā man tas jākristalizē ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Labdien. Man ir 100 l šķidrā 2bromo3hloro.. , Toulen , un aizstāt Dmso Sulfolane. Es mēģinu sākt darīt 3cmc.


Veicot 3cmc, visi soļi ir vienādi? Forumā raksta, ka jā, bet es gribētu pajautāt. Līdz šim esmu darījis 4mmc bez siekalošanas. Es sajaucu 2h pie 40 grādiem 2b4met ar metilamīnu un toulenu. Visbeidzot aplēju ūdeni ar skābi, atdalīju slāņus un žāvēju apmēram nedēļu un mazgāju ar acetonu un ihad 50% efektivitāte 4mmc pulveris. Tagad es gribētu izmēģināt jūsu recepti.

Vēl viens jautājums. Reiz pārdevējs tūlenu vietā man pārdeva dihlormetānu. Tomēr mefedrona slānis neiznāk virsū. Vai dihlormetāns ir kaut kam noderīgs? Atvainojiet par manu angļu valodu, tā ir slikta
 
Last edited:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Metilēnhlorīds manuprāt ir labāks pie 4mmc taisnība 2h 40 ° bet ar 40 ° taulen tas ir pārāk mazs temperatūrai jābūt augstākai par 50%, t.i. 100g bk4 50g 4mmc + daudz piemaisījumu, jo tu nemaz neattīri eļļu es redzu pēc kristalizācijas tev būs kaut kur 40g varbūt mazāka efektivitāte es ieguvu 70% un 80% iznākumu uz metilēnhlorīdu
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
mana cieņa! vai jūs varētu dalīties ar savu unikālo pieredzi, kā iegūt 70% iznākumu 4mmc sintēzē DCM? Tas ir ārkārtīgi interesants rezultāts, vismaz man. Es būšu jums ļoti pateicīgs par apgaismību.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Jums ir taisnība. Pēc kristalizācijas man palika 40%. Un, kad reiz mēģināju šķīdumu sālīt ar kaustisko sodu, man palika 23% efektivitāte.
Kas attiecas uz hlormetānu, 40 °C temperatūrā divas stundas maisot atdalījās divi slāņi. Tomēr pēc 10 minūtēm krāsa bija tāda pati, un divu slāņu nebija. Vai es varu izmantot hlormetānu arī 3 cmc?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Attiecībā uz 4cmc procesam vajadzētu būt tādam pašam 3cmc es nedarīju Pēc 60% kristalizācijas, tas ir minimums.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Ar 3 cmc visi soļi ir tādi paši, bet pēc paskābināšanas ar HCl 35-37 % produkts ir šķidrā veidā. jums ir jāiztvaicē ūdens, bet tas ir patiešām netīrs, melns produkts. ar 2 bromo 4 hlor vai metila jums nav tādu problēmu kā ar šo 2 bromo 3 hlor šķidrumu.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Varbūt Jūs liekat mazāk metilamīna.
Par 1 kg ketona nav daudz Tu dod metilamīna?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
uz 2b4m es dodu 3,5 litrus metilamīna.
P.S Es redzu, ka mūsu valoda tulkotājā ir nokļuvusi cauri :)
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Vai Jūs varat pastāstīt, kā Jūs izgatavojat pulveri, ko liekat aukstā acetona HCl un atstājat uz saldētavas ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Es netiku devies uz saldētavu. Es gaidīju, un viela izžūs, kas prasīja laiku. Pēc tam noskaloju ar acetonu, un tur bija pulveris. Es rīkojos saskaņā ar savu recepti. Tagad es gribu izmēģināt 3cmc ar ledusskapi, lai paātrinātu procesu.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Ar 3 cmc jums būs jautrāk
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Es pilnībā piekrītu jums, draugs. 3cmc man kaut kā atgādināja a-pvp attiecībā uz izdalīšanas un kristalizēšanas metodi. Ūdens, kurā ir izšķīdināts hlorūdeņradis, dēļ tie uzreiz nekristalizējas no šķīdinātāja, bet nosēžas uz dibena eļļaina šķidruma veidā. a-pvp ir sarkans, bet 3cmc ir radikāli melns. Tāpēc šķīdinātāja augšējais slānis ir uzmanīgi dekantējams un pēc tam šis viskozais šķidrums jāizskalo ar pietiekamu acetona daudzumu, un vielas gandrīz nekavējoties nogulsnējas. atliek tikai filtrēt un pārkristalizēt.
 
Top