Kratoma skābju un bāzu ekstrakcija

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Vai ekstrakcijai var izmantot ligroīnu?
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Es šodien mēģināju sekot jūsu norādītajiem soļiem.
Z3AVCkId1X

30 g Kratoma lapu pulvera tika pievienoti 1 l Erlenmeijera kolbā ar 200 ml 5% etiķa. Maisījumu maisīja ar magnētisko maisītāju apmēram 15 minūtes, līdz vairs nebija Kratom pulvera gabaliņu.
D68Jn3pgmh

Pievienoja 200 ml silta dH20 un maisījumu iepildīja karstā ūdens vannā, temperatūru uzturēja 60-80 °C robežās.
YqOUhdC3Sl

Nātrija hidroksīda daudzumu es nemērīju, bet domāju, ka tas bija apmēram 7-8 karotes. Maisījums kļuva sarkans/magenta. Es mēģināju izmērīt ph, bet kratoms vienmēr nokļuva uz ph svītrām un padarīja rezultātus neskaidrus, tāpēc es tikai nojautu.
Q5VgFYEtJ8
MVXgCw3NLD

Pēc stundas karstā ūdens vannā es pievienoju 40 ml ligroīna.
CTsV4HA5nJ

Ielēju ligroīnu maisījumā, apmaisīju un atstāju to uz 15 minūtēm. Ligroīns kļuva ļoti tumšs un vairs nebija caurspīdīgs. Iespējams, man bija izveidojusies emulsija. Es pievienoju nedaudz NaCl un mēģināju emulsiju sašķelt ar vibratora lietotni savā telefonā. Es nezinu, vai tā pilnībā sadalījās. Es ieliku ligroīnu traukā un ļāvu tai nožūt ar atvērtiem logiem un ventilatoru.
Ge5EZJ2p6n

Pēc diviem vilkšanas reizēm man izdevās tikai izkrāpēt šo neglīti izskatošo lietu no trauka. Kur es kļūdījos?

KsXvlygR6D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, atvainojiet par garo atbildi.
Vai tās bija galda karotes vai tējkarotes? Man šķiet, ka tas bija pārāk daudz.
Vai esat mēģinājis izmantot šo materiālu? Iespējams, ka jūsu produkts tur šajos taukainajos smēķos. Jums vienkārši nepieciešams to kristalizēt. Jūs varat atkārtot procedūru ar ksilolu, ja jums nav toluola. Iespējams, ka šķīdinātājam šeit ir galvenā loma.

Pievienojiet šim produktam ēdamkaroti ksilola un mēģiniet to noskrāpēt ar stikla stienīti vai dakšiņu uz keramikas vai pyrex trauka. Jāparādās maziem kristāliem.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Kratoma ekstrakts, ko iegādājos sev, izskatījās tieši šādi. Tie nebija kristālisks pulveris, bet gan izskatījās pēc sabiezinātiem gandrīz melnas krāsas sveķiem.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Galda karotes. Es to pamēģināju tā, un tā bija maz, bet bija zināma aktivitāte. Esmu lasījis, ka ligroīns patiesībā no kratoma ekstrahē tikai taukus un tikai niecīgu daudzumu alkaloīdu. Bet bija jautri atkal izmēģināt amatieru ķīmiju. :)
 

JimmyyJammzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tas ir diezgan glīti. Es esmu ļoti jauns ķīmiķis, bet šķiet, ka tas ir pietiekami vienkārši, lai pat nebūtu izaicinājums. Es ar nepacietību to izmēģināšu.
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
@G.Patton Es savulaik diezgan daudz nodarbojos ar kratoma/kavalaktona ekstrakciju. Es izstrādāju 7-OH mitraginīna sublingvālo zāļu piegādes sistēmu opioīdu atkarības ārstēšanai un dihidrokavīna transdermālo plāksteri smēķēšanas atmešanai. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta kratoma ekstrakcijai, lai gan tos pašus "atklājumus" par uzlabotām ekstrakcijas metodēm var attiecināt arī uz kava. Vēlētos atcerēties pietiekami daudz no manas procedūras, lai uzrakstītu pilnu ziņojumu... bet tomēr dalīšos ar dažām fotogrāfijām, ko uzņēmu procesa laikā. Mums arī izdevās izstrādāt labu un stabilu kvantitatīvo analīzi, lai noteiktu tādus alkaloīdus kā korinanteidīnu, 7-hidroksimitraginīnu, izokorinanteidīnu, mitraginīnu, peinanteīnu, speciociliatīnu un specioginīnu. Mēs savienojām Agilent 1100 ar trīskāršu četru masas spektrometru. Kolonna bija Waters Acquity BEH C18 kolonna (1,7 μm, 2,1 × 100 mm), un mobilās fāzes bija amonija acetāta buferšķīdums (A) un ACN (B). Mēs arī izstrādājām metodi, lai atdalītu un kvantitatīvi analizētu lielāko daļu kavalaktonu, piemēram, desmetoksijangonīnu, dihidrokavainu, jangonīnu, kavainu, dihidrometistiķīnu un metistiķīnu, kas bija īsta sāpe. Diemžēl man nav hromatogrāfu kavas analīzei.

Di9teSzX24

Atceros, ka man izdevās atdalīt un savākt aptuveni 50 mg attīrīta paynantheīna, izmantojot zibens hromatogrāfiju, un tas satricināja manu pasauli. Vēlētos, lai sintēzes ceļi šiem savienojumiem nebūtu tik sarežģīti!!! Zemāk ir mana pārveidotā zibspuldzes hroma sistēma lol. Es izmantoju peristaltisko sūkni ar digitālo vadību un redisep zibspuldzes kolonnu.

CMJ5WYPA7e



Atgriežoties pie kratoma ekstrakcijas, labākā sākotnējā ekstrakcijas metode, ko es atradu, bija ņemt pulverveida kratomu un pievienot tam etilacetātu. Mēs izmantojām 5 litru reakcijas kolbu ar 24/40 kakliņu. Mēs izmantojām sonikācijas un karstuma kombināciju ar atgaitas kondensatoru. Tālāk attēlā pa kreisi ir attēlota kratoma ekstrakcijas iekārta, pa labi - kavas ekstrakcija.

RuVUl65Y8M


Pēc tam mēs filtrējām, iztvaicējām šķīdinātāju un veicām sava veida A/B ekstrakciju. Rezultātā mēs ieguvām šos tumši zaļos kristālus, kas redzami attēlā zemāk.

BV1fU7qnvk


Visbeidzot, es atceros, ka ļoti labi nostrādāja kratoma un kava atlikumu ieziemošana/attaukošana.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai varat nedaudz vairāk pastāstīt par hromatogrammām? Mani interesē attēls: vai šīs hromatogrammas ir katra parauga no vienas partijas, vai tās ir dažādas partijas?
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Ļaujiet man atskatīties uz manām laboratorijas piezīmēm un es jums atbildēšu.
 

Mr. F

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3



 

Attachments

  • lKAh8eLYGz.jpg
    lKAh8eLYGz.jpg
    6.1 MB · Views: 668

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, man ir nepieciešami papildu ievades dati, lai jums palīdzētu. Uzrakstiet šeit, lūdzu, savu procedūru soli pa solim. Patiesībā izskatās jauki, pārkristalizējiet to.
 

Mr. F

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sākumā es mēģināju izšķīdināt 40 g Kratoma pulvera 200 ml 5% etiķskābes, kas nedarbojās, kā cerēts, jo tas joprojām bija ciets un nešķīstošā stāvoklī, tāpēc es pievienoju vēl 200 ml skābes un maisījumu dažas minūtes maisīju ar magnētisko maisītāju. Tad es pievienoju 200 ml silta/karsta destilēta ūdens un maisīju vēl 5-10 minūtes.

Tad es pagatavoju NaOH šķīdumu (bet ar normālu ūdeni, nevis destilētu ūdeni, jo nebiju domājusi, ka arī NaOH šķīduma ūdenim jābūt destilētam 😃) un pievienoju apmēram 300 ml, jo sākumā es šķīdumā izmantoju mazāk NaOH un pH tik strauji nepalielinājās. Pēdējais pH mērījums bija aptuveni 12-13, un šķīdums ieguva tumši sarkanu līdz brūnganu krāsu.

Pēc tam šķīdumu atstāju maisīt apmēram stundu un uzturēju siltu ar sildīšanas plāksni uz magnētiskā maisīšanas galda.

Pēc tam pievienoju apmēram 40 ml toluola, labi samaisot, un ļāvu abām fāzēm dažas minūtes atdalīties. Es paņēmu toluola fāzi ar pasteurpipeti (kas bija velnišķīgi sarežģīta procedūra, nākamreiz es izmantošu atdalīšanas piltuvi) un ieliku to plakanā Glas pyrex traukā. Ekstrahēju vēl divas reizes ar 40 ml toluola.

Atļāvu šķīdinātājam iztvaikot ārā pa nakti un tad noskrāpēju plāno slāni, kas bija palicis, ar skuvekļa asmeni. Es ieguvu P
pulveri, kas bija nedaudz tumšāks nekā manā publicētajā attēlā.

Es izšķīdināju pulveri apmēram 20 ml acetona, filtrēju un atkal uzklāju uz Glas pyrex. Pēc acetona izšķīdināšanas es saņēmu oranžu pulveri ar dažiem kristāliem, kas smaržo pēc puķēm, kā jūs aprakstījāt galvenajā ziņojumā. Es to vēl neesmu nosvērusi, jo vēlos vēlreiz izskalot ar acetonu, cerot iegūt labākus kristālus.
 
Last edited:

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
@G.Patton Vai toloul vietā var izmantot arī ksilolu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, kas tas ir? Vai jūs domājat Toluen? Jā, es domāju, ka var izmantot ksilolu.
 
Last edited:
Top