JWH-018 sintēze

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Video nav, bet varu detalizēti konsultēt par procesu šeit, privātā vēstulē vai XMPP. Man ir pietiekama praktiskā pieredze šajā sintēzē.
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Vai alumīnija hlorīds AlCI3 var aizstāt nitrometānu? Nitrometānu nevar nopirkt.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nē, laiks nesamazinās. Mēs nevaram izmantot nitrometānu, mēs iegūsim produktu, bet iznākums būs mazāks, un to būs grūtāk attīrīt. Varbūt jūs varat iegādāties 1,1,1,1,1,1,3,3,3-heksafluorizopropanolu (HFIP)? Lai gan tā cena neļauj to uzskatīt par labāko variantu.
 
Last edited by a moderator:

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Vai kādam ir piekļuve šim noidam ?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tas ir jautājums par miljonu dolāru Frenchie. Domāju, ka esmu zemāk par noobu, jo es noteikti neesmu ķīmiķis, bet es varu pārcelt kādu sūdu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tur, kur ir rakstīts par atdzišanu, jā, reakcija ir eksotermiska. Reaģentu pievienošana ir ļoti veikla un lēna
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kas ir alternatīva alvas (IV) hlorīdam?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Droši vien jā, jo heksāns un DCM ir sajaucami šķīdinātāji. Ņemiet vērā, ka SnCl4 tilpums heksānā ir jāskaita atbilstoši koncentrācijai, lai pievienotu vienādu SnCl4 daudzumu, kā norādīts šajā rokasgrāmatā.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kas ir alternatīva alvas (IV) hlorīdam?
 

curiousbob221

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mēs pasūtījām 109555-87-5 tieši no piegādātāja, bet viņi atsūtīja 83-34-1.....3-metilindolu.
Vai šis produkts varētu aizstāt 109555-87-5 šajā sintēzē?
Ja nē, vai ir kāds cits ceļš, izmantojot 83-34-1, vai arī šis produkts nav labs.
Priecājamies par palīdzību.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Atvainojiet, draugs, šķiet, ka piegādātāji jūs izsmej 3-metilindols ir pazīstams arī kā skatols, un tas ir litterāla sūda smarža (baidos, ka nejokoju), un diemžēl to nevar izmantot preparāta pagatavošanai, jo 3 pozīciju aizņem metils (neteicu, ka tas nav iespējams, jo metila oksidēšanās līdz karboksilskābei, kas savukārt teorētiski, nevis praksē varētu pārvērsties par acilhlorīdu, lai tālāk Frīdela-amatniecība ar naftalīnu ir tikai mana iztēle, un nekad neesmu dzirdējis, ka kāds to darītu) Labākais padoms ir iegādāties indolu, jo tas, iespējams, ir lētākais celtniecības elements visā molekulā.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Sveiki, draugi, es gribu jautāt, tiem, kam ir panākumi JWH-018 sintēzē:
vai kāds atrodas eiropā un var pārdot varbūt nelielu vai lielāku daudzumu gatavā produkta?
pm, lūdzu
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Lūdzu, palīdziet par alvas (IV) hlorīdu, nevarēju to dabūt, un alvas (Il) hlorīdu atradu cietā stāvoklī, nevis šķidrā, tāpēc vai varu to izmantot reakcijā.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
SnCl2 (stannskābes hlorīds) nav spēcīga Luisa skābe, kas nepieciešama acilēšanas reakcijas katalizēšanai; youtube var atrast preparātu, kurā mērķa savienojums ir alvas tributilhidrīds, bet SnCl4 tiek pagatavots kā starpprodukts no Sn metāla pulvera uzkarsētā caurulē, caur kuru tiek padots Cl2. Tā ir smaga ķīmija, tāpēc to nevajadzētu mēģināt amatieriem, ne jau jwh018.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Paldies par izrādīto interesi un atbildi. Vai ir vēl kāda alternatīva un kāda tā ir
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Man ir alvas 4hlorīds.
tikai eiropā
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Liels paldies
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Otrajā un pēdējā posmā es fiksēju temperatūru 70 grādu pēc Celsija, un beigās produkts iznāca vājš. Attiecīgi, kāda temperatūra ir nepieciešama reakcijai pēdējā posmā?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Jwh ir paredzēts iesācējiem. Vecākiem cilvēkiem tas ir vājš, bet aktīvs:)
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Pirmajā posmā man izdevās to iegūt cietā formā. Un es mēģināju to pārkristalizēt ar etanolu, bet tas neizdevās, tāpēc es to pārkristalizēju ar IPA. Un otrajā posmā es mēģināju reakciju pārkristalizēt ar IPA, to kārtīgi necietinot, jo man bija steigā. Bet tas netika iegūts cietā stāvoklī. Vai man kaut kas ir jādara cietā veidā, pārkristalizējot? Un kāds ir vispiemērotākais pārkristalizēšanas šķīdinātājs 2. posmā?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
FjvYr8nOhI
 
Top