Question Kā pagatavot 2cb "tussibi"

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, puiši.

Es domāju sākt pārdot "rozā kokaīnu" vai "tussibi", bet es neko nezinu par..

Ja kāds mani pamācīs, kā to izdarīt.. ill aprecciate.

Es zinu tikai to, ko izmanto, bet nezinu, kā to darīt..

Paldies.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jūs varat pārbaudīt ar drugsdata.org

tam nav nekāda sakara ar Shulgins 2C-B. Tusi" jeb "rozā" ir ketamīna un MDMA maisījums, katram pavāram ir atšķirīga attiecība, ko viņi izmanto savam maisījumam. ir arī neaktīvās daļas, kas testēšanas rezultātos neparādās, bet ir ziņots, ka tās ir aromatizētāji, pārtikas krāsvielas (protams, lai iegūtu izskatu) un vitamīns B12.

No busts spānijā viņi rāda dažas izmantotās iekārtas, izskatās, ka tas ir vienkāršs process. Iespējams, forumā ir daži puiši, kas varētu jums palīdzēt šajā procesā, bet lielākoties izskatās, ka tas ir izmēģinājumu un kļūdu process attiecībā uz izmantotajām attiecībām.

šeit ir daži neseni "Tusi" rezultāti drugsdata.org.


Kods: AC2022C054

Pārdots kā: X
  • MDMA
  • Kofeīns
  • Ketamīns
  • Ketamīna prekursors A
  • 100
  • 20
  • 20
  • 1
Sep 23, 2022
Peoria, IL

Tusi
Kods: MDE2C

Pārdod kā: Tusi
  • Ketamīns
  • Kofeīns
  • Ketamīna prekursors A
  • MDMA
  • 9
  • 2
  • 2
  • 1
Sep 21, 2022
Tiešsaistē

Pink Tuci
Kods: Kodu kods: Pink1

Pārdod kā: Rozā Tuci
  • MDMA
  • Kofeīns
  • Ketamīns
  • Ketamīna prekursors A
  • 8
  • 7
  • 5
  • 1
Jul 07, 2022
Losandželosa, Kalifornija

Rozā pulveris
Pārdots kā: 2C-B
  • Ketamīns
  • MDMA

Sep 02, 2022
Vīne, Austrija


Ja jums ir piekļuve labai Pink partijai, ko varat iegādāties no kāda no saviem avotiem, es ieteiktu to nosūtīt uz Energycontrol Barselonā, un rezultāti varēs sniegt galīgo rezultātu par izmantotajām attiecībām, ko jūs varat izmantot kā paraugu, lai izveidotu savu partiju.
 

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Pirmkārt, paldies par ur palīdzību!

Es zinu, ko izmantot. Tas, ko es vēlos zināt, ir, kā lietot.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/syntheses-of-2c-phenylethylamines.1431/
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jā, bet tas nav tas tussi, uz ko viņi atsaucas. Viņi paņem mdma ar citiem griezumiem krāso to rozā krāsā un stāsta cilvēkiem, ka tas ir 2cb. Ja jūs viņiem iedodat īstu 2cb, viņi nezina, ko ar to darīt lol
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Patiešām, 2C-B ir pārāk spēcīgs klientūrai, kas vēlas šņaukt "Pink/Tusi" Problēma ir arī partijas tik ļoti atšķiras atkarībā no šefpavāra, radot tirgū daudz atkritumu, arī daudz cita sūdus, ko cilvēki nevēlētos šņaukt, piemēram, metamfetamīna vai RC's pēdas. Es esmu mēģinājis to vienreiz, un domāju, ka tā bija naudas izšķiešana, bija patīkamāk vienkārši lietot MDMA un ketamīnu vēlamajā proporcijā, ko es gribēju, nekā šņaukt galvenokārt pildvielas ar pārtikas krāsvielām, kas sajauktas ar MDMA un Ket.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
tas, ko @kennet publicē, ir īsti testu rezultāti par sūdiem, tikai mdma un keta sajaukti ar tādiem sūdiem kā kofeīns. to galvenokārt var atrast tirgū, ja nepazīsti pareizos cilvēkus, kas pērk šo materiālu. tas ir skaidrs.
jā, mdma un keta noteikti ir pareizās sastāvdaļas, bet tām ir jābūt galvenā, kas dod jums halucinācijas, atbalstam, un jums vienmēr jājūtas vieglam, nevis smagam kā mdma vai keta.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
eiropā jūs redzēsiet tīrākas partijas. MD, Ket, 2cb, šķiet, ir vispopulārākās. taču esam redzējuši arī Ket, MD, 3mmc vai dažkārt kokaīna pēdas.

štatos tomēr var apskatīt datus par narkotikām un atrast, ka tiek pievienots daudz dažādu nejaušu sūdu.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
jā, es zinu drugsdata, tā ir tīmekļa vietne, kurā var publicēt testu rezultātus. mans sliktais komentārs nebija par tevi, puisis, bet par to, kas tika parādīti rezultāti.

īstās tusi psihedēlisko min efektu izraisa nexus, tīra 2cb kristāli.
ir arī citas psihedēliskās sastāvdaļas, bet galvenā ir nexus.
2CH5ONTP1j
 
Top