Bezmaksas paraugi no BB foruma ikvienam!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Šis ir paraugs, ko es saņēmu no cilvēkiem no BB. 2 g 4mmc jeb "cat". Atvainojiet, ka neesmu uzņēmis labāku fotoattēlu ārpus maisiņa. Tas bija lielākoties sasmalcināts un pulverveida, tāpēc nav daudz ko apskatīt, bet jebkurā gadījumā, bezmaksas narkotikas, tāpēc šeit nav sūdzību (y). Es atpazīstu šo smaržu... jā... šo izteiktu smaržu... un garšu!. Tas ir vairāk vai mazāk tas, kas manā apkārtnē pirms aptuveni ~10 vai cik gadiem bija izplatīts kā "molly". To varēja pasniegt kā MDMA vai tā analogu, jo tas dod "ritošā" efektu.

Es sagriežot uzreiz uz chase un IV'ed .3 vai tā .. un yep.. tas ir stuff. Tiem, kas nezina, tas ir kaut kas līdzīgs psihedēliskam amfetamīnam - tā es to vislabāk varu raksturot. Tas ir spēcīgi eiforizējošs stimulējošs līdzeklis, un, lietojot pietiekami lielu devu, rodas vizuāls efekts. Lietojot intravenozi, tas ir diezgan intensīvs kāpums pie ~,25 g un vairāk, jums vajadzētu redzēt vizuālus traucējumus (atkarībā no svara, es esmu apmēram 180 kg.) Jūs saņemat intensīvu eiforijas uzplūdumu apmēram 30 min, tad tas sāk samazināties un jūs esat apreibis vēl apmēram stundu. Tas atšķiras no citiem stimulējošiem līdzekļiem, piemēram, kokaīna vai deksamfetamīna, jo tas sniedz jums raksturīgo "rites" sajūtu. To ir grūti izskaidrot - tas ir pārmērīgi stimulējošs, bet tajā pašā laikā gandrīz jūtams kā nomierinošs vai atslābinošs, bet tas jūs vienkārši velk līdzi. Tas liek justies nedaudz "apreibušam", bet ne līdzīgi kā heroīns.
Es dalījos ar dažiem draugiem un pajautāju viņu atsauksmes... viņi arī to ievada intravenozi, apmēram tikpat daudz kā es. Viņiem īsti nebija ko teikt, izņemot: "Viņiem patika, un tas bija labi.. un vai man ir vai nav, vai es varētu dabūt vēl." Es cerēju uz kaut ko vairāk, bet no ielas narkomāniem nevar gaidīt tik daiļrunīgus ceļojuma pārskatus.
Vēl kādam draugam es devu astoņnieku, lai to izpletņotu (apēstu). Arī viņai tas ļoti patika. Viņa teica, ka apmēram 3 stundas bijusi kā apreibusi, tad vēl 2 stundas nometusies uz leju un pēc apmēram 6 stundām pēc devas ieņemšanas atgriezusies normālā stāvoklī. Viņa gribēja zināt, cik drīz es varēju saņemt vairāk arī. Tātad, lai ir zināms, ka šis paraugs tika labi uzņemts un tiks palaists garām, jo ir labs pieprasījums, bet nav piedāvājuma.

Vai ir kādas ziņas par šiem promo sintētiskajiem komplektiem? :B

Paldies visiem BB - adminiem, darbiniekiem, visiem lietotājiem. Visiem, kas padarīja to iespējamu. Tas bija patiešām forši un kaut kas tāds, ko jūs neredzat... piemēram, nekad?
Kurš dod bezmaksas paraugus un negaida, ka pretī kaut ko saņems? Ļoti forši... vēlreiz paldies.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Vēl kaut kas, ko es aizmirsu pieminēt, ir piegāde/iepakojums. Lai to no Centrāleiropas nogādātu ASV, pagāja aptuveni nedēļa. Vēl apmēram nedēļu pagāja, līdz tas nonāca pie manis ASV ziemeļaustrumos.
Tas tika ievietots nelielā aploksnē aptuveni pastkartes lielumā. Aploksnē bija ievietots aizzīmogots mylara maisiņš, kurā atradās neliels ābolu maisiņš, kā redzams attēlā (šķiet, 1515 izmērs?).
Skaidrs, ka tas nav nekas pārāk slepens, bet arī nav vajadzības. Šajā situācijā pārspīlēta slepenība tikai kaitēs, tāpēc nav vajadzības satraukties. Kaut kas tik mazs netiks izmeklēts vai vajāts. Turklāt nav nekādu ierakstu par darījumu, tāpēc, ja kas, vienkārši spēlējiet muļķus un noliedziet, noliedziet... noliedziet.

Vēlreiz paldies.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy paldies par šo atjauninājumu, es esmu ASV austrumu piekrastē tikai vairāk uz dienvidiem. Godīgi sakot, es esmu paklupis, vai tas ieradīsies vai nē, un tas man ļoti palīdzēja. Tas ir pagājis laiks, kopš es esmu saņēmis kaut ko int.
 

papiflaw666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
mani tas interesē, ļoti interesē. Svētības
es smēķēju kokaīnu
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Paraugs ir ceļā... Es ar lielu nepacietību gaidu, kas būs pa pastu.

Starp citu, vai tas ir slepeni iepakots?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Noteikti labi iepakots :)
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3

Nav slēpts, bet ir labs iepakojums. Mazliet smaržo pēc kaķu čurām.
Vape uz Alu Foul nav tik labs!
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Hy, es izmantoju katru Drug.For 35. Years averybody send me a free sample.Thank you guys.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Pārbaudiet savu DM pls :)
 

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Es esmu Gatavs Es esmu tetovētājs, kas tikko to dara
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Nosūtīju jums ziņu DM
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
No šejienes saņemtais 4-MMC ir pārsteidzošs. Šķīst aukstā ūdenī. Nekaisa, kad velk degunu. Tvaicēšana uz alumīnija folijas ir apgrūtināta.

Efekts ir ļoti līdzīgs amfetamīnam jau no 25 mg - 50 mg.
Ja deguns ir lielāks, efekts ir ļoti līdzīgs MDMA.

Nulles nervozitāte, nekāda paranoja. Nav tādu filmu kā: kāds nāk utt.

Nokāpjot ar THC ārkārtīgi atviegloti, gulēt nav problēmu 3, 4 stundas pēc pēdējās nūšas.

Es gribu teikt, ka jau sen nebiju lietojis tik tīru vielu no melnā tirgus. Cik labas vielas patiesībā var būt, ja tajās nav nekādu netīrumu. Amfetamīns, ko es dabūju savā pilsētā, nav pelnījis šo nosaukumu.

Mani patiešām pārsteidza, cik tīra un cēla viela var šķist! Liels paldies un cieņa par jūsu darbu!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Liels paldies par jūsu vārdiem, brā :)
 

Lordbahamut

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Labs vakars, mani interesē, no kā sastāv paraugu katalogs.

Paldies un jauku vakaru!
 
Top