• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrīns un pseidoefedrīns

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, vai U var man palīdzēt ar Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Beidzot pirmais interesents, kas vēlas nodarboties ar īstu kulināriju, tu esi ieguvis bumbiņas, cilvēk, un tu mani iepriecināji tajā pašā laikā. Mūsu sk/cz skatuve BB fore ir pilna ar stulbiem bērniem ......
 
View previous replies…

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tas ir interesanti, kāds puisis šeit reģistrējas pirms divām dienām, un jūs uzreiz domājat, ka viņš ir dievs, jo viņu interesē bērzs. :D Kad es tev uzrakstīju ziņu, tu tikai pateici, ka mans konts ir jauns un tu domā, ka es esmu policists Piedodiet, bet tāds cilvēks kā jūs vispār nepazītu policistu.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Domāju, ka man var būt savs viedoklis un brīva griba, kam palīdzēt. Jūs pats redzat, kāpēc es jums teicu, lai jūs atjūkat. Es neredzēju jēgu tajā, ko jūs lūdzāt. Un es viņu neuzskatu par dievu, bet viņam ir gana drosmes riskēt ar to, ko es uzskatu par suņa reakcijas augstumu. Tā ka ir bumbiņas arī un nekritizē tevi par manu viedokli. Es domāju, ka esmu tev pietiekami palīdzējis, lai tu vismaz uzrakstītu paldies, tu, traks.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Vai kāds jūtas tā, it kā es viņu sūtītu uz pakaļu un negribētu palīdzēt? Ja tā tad saiti lūdzu. puisis man raksta, ka viņš grib sintezēt ātruma mysli bet uz metamfetamīnu viņam nav pieredzes sintēzē vai lietošanā un uzreiz grib sintezēt ciešāko sintēzi nekā ko vēl viņam rakstīt.
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 126

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... Par jums varu domāt to pašu... turklāt man ir prātā, ka es to atklāju tikai nesen... kur es biju tagad daudzus gadus internets nav:ROFLMAO:
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, kāds uzticams pārbaudīts kontakts attiecībā uz pulveriem ? Polija, vai pat mierīgi Arena
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
D-metā efedrīna destilāta pārdošana tiks uzsākta drīzumā. Ar BB.
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai varat man sniegt atjauninājumu vai saiti, kad tas būs gatavs, lūdzu?
 
Top