Izmaiņas foruma noteikumos

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Manuprāt, apzīmējums "nepērc no manis" ir lieks un nomācošs. Ikvienam, kas pērk šajā vietnē, būtu jāizlasa noteikumi, un tajos diezgan skaidri norādīts, ka pārdevēji un ražotāji ir apstiprinātie pārdevēji, tāpēc ikviens, kas neuzrāda plāksnīti, kurā norādīts kāds no tiem, nav vietnes apstiprināts pārdošanai.
Es jūtos tā, it kā man būtu uzvilkta dunča cepure un es iepriekš piesēdināts stūrī.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs nenovērtējat cilvēku lētticību un muļķību. Mēs šeit vēlamies pasargāt šādus cilvēkus no jebkāda veida krāpšanas.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Tev taisnība, draugs. Tiklīdz kļuva nelikumīgi vienkārši iet uz priekšu un nogalināt kaitinošus cilvēkus... viss gāja uz leju. 😠
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ar vēstījumu problēmu nav, bet formulējums noteikti ir neveiksmīgs, saprātīgiem cilvēkiem* tas var izklausīties nedaudz necienīgi. Arī visa pieredze rāda, ka šādas lietas nevienu ar sliktiem nodomiem neattur, bet godīgos parasti nokaitina.

* saprātīgi cilvēki ir puse Āzijas un visa Polija ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Man patīk, ka jums ir piešķirts virsraksta statuss nepērciet no manis, tas skaidri parāda, kas ir pārdevēji un ražotāji. Jebkuri darījumi, kas veikti ar personu, kurai ir statuss nepērc no manis, nepārprotami ir uz jūsu pašu risku un uzticību.

Turklāt es skatos, cik ilgi personai ir bijis konts. Vai viņi ir rezidenti vai biedri, tad kāda ir viņu aktivitāte šeit. Šeit pieejamo profilu atvērtība, lai apskatītu šo informāciju, var palīdzēt uzticēties personai. Es uzskatu, ka mēs visi esam draudzīgi svešinieki.

Tad ir ķīmijas aspekts, cilvēki ar nelielu vai nekādu pieredzi citās vietnēs tiktu pilnībā pazemoti. Tikai par to, ka viņi uzdod jautājumus, kas pārsniedz viņu spējas, šeit ir daudz iecietīgāki un runa ir par drošību, izglītošanu un nevis cilvēka, kas uzdod jautājumus, izstumšanu.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Vissvarīgākais ir tas, lai visi dalībnieki paliktu drošībā, ko, manuprāt, administratori cenšas darīt.
Un vēl viena lieta, visi sintēzes šeit ir pieejami citur, bet tas, kas padara šo vietu unikālu, ir tas, ka jūs saņemat iekšējos padomus par to, kā to darīt labāk pirkt cilvēkus, kuriem ir bijusi pieredze tos darīt.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Lieliska ir arī iespēja iegūt nepieciešamās ķīmiskās vielas tieši forumā. :)
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Tas vienmēr ir azarts :). Es priecājos, ka man ir labi prekursoru piegādātāji, un varu iedomāties, ka tas ir grūts darbs kādam, kas tikai sāk savu darbību... daudz pārbaudījumu un vilšanās. :D
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Ļoti taisnība šis forums ir dieva dāvana es cīnījos 4 gadus saistošs prekursoru piegādātājs, jo es biju ļoti ieinteresēts slepenā ķīmijā, un labākais ir tas, ka šie statuss samazinās skaitu scam, man patīk majestātiskā dārza vendit modeļi
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Tas patiešām tā ir!

Kas tas ir par majestātisko dārza tirdzniecības automāta modeli? Kas ir šī vieta?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Tas ir pilnībā balstīta uz uzticību nav escrow tas ir psihodēlisko dw forums viņi ir Jaunais pārdevējs uzticams pārdevējs ans superzvaigzne, ja es remenber labi, signāls ir jāapstiprina administrators befor jums piekļūt forumam
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Tas ir interesanti :) Vai jums ir kāda saite?

Pilnībā uz uzticēšanos balstīta, man izklausās ļoti psihonaktiska. :D
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Attiecībā uz 4. punktu par grupu izformēšanu:
Es atzīstu, ka grupu saturam jābūt pieejamam visiem dalībniekiem. Arī viss, kas tiek publicēts šādā BB, ir publiski pieejams. pastāvīgi un neviena īpašums, ikreiz, kad dēļu īpašnieki to aizmirst un sāk uzskatīt, ka lietotāju publicētais saturs pieder viņiem, tas ir beigu sākums. Jūs varat vērot, kā tas tieši tagad notiek reddit.

Tāpēc arī grupu saturu nevajadzētu slēpt, publicēšanas tiesībām būtu jāpaliek tikai grupas dalībniekiem, tam ir daudz labu iemeslu, un tie ir pietiekami acīmredzami, runa ir par diskusiju kvalitāti un iespēju koncentrēties uz konkrētiem aspektiem, piemēram, produkta tīrību, nevis īstermiņa peļņu. Vai arī peļņa ir svarīgāka par jebko citu, kāpēc ne.

thx
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Labdien.
Kāpēc pazuda mans ražotāja statuss?
Es to saņēmu un aizlidoju atvaļinājumā darba darīšanās,
pēc atgriešanās mans statuss netika atrasts. Es jums nosūtīju visas laboratorijas fotogrāfijas
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kāpēc jums ir nepieciešams ražotāja statuss mūsu forumā?
 
View previous replies…

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Es esmu ražotājs, tas ir ļoti vienkārši.
Ja ir nopietni piedāvājumi, tad esam gatavi sadarboties un piegādāt prekursorus un apmācīt cilvēkus uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem. Visus šos mēnešus personīgajās vēstulēs saņēmu nebūt ne nopietnas vēstules, kurās cilvēki nesaprot, ko viņi vēlas.
Es jums pierādīju, ka esmu gandrīz visu komerciāli izmantojamo vielu ražotājs.
Kā parasts lietotājs cilvēks nav pelnījis pienācīgu uzmanību no citiem. Ražotājs ir cits līmenis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiks, Henks. Noteikumi tika mainīti, kā redzat. Tagad, lai iegūtu šādu statusu, Jums ir jābūt sludinājumiem ar Jūsu ražotajām vielām BB Market vai BB Listing. Mēs neierobežojam jūs publicēt savas preces vairumā.

Ja vēlaties to atgūt, lūdzu, ievietojiet sludinājumus ar saviem izstrādājumiem tirgū.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
šādā veidā jūs zaudējat lieliskus ķīmiķus, kuri pelna naudu, apmācot cilvēkus un pārdodot reaģentus, no tā, ko es izsecināju, tagad ražotājs ir spiests pārdot šeit, zāļu forumā. Daudzi ražotāji to dara no aizraušanās, nevis peļņas gūšanas un nepatikšanām ar likumu, pārdodot kādam narkomānam, kuram ir 18 gadi. Tad viņš iet uz policiju un sāk izmeklēšanu. Ja tāda ir politika, tas nekad nebūs forums cilvēkiem ar aizrautību tikai cpuniem un dīleriem, kas nemaz nezina viens otru par ķīmiju un vēlas, lai jūs būtu kā pablo escobar hahah.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ei, BB komanda :)

Esmu daudz domājis par descicion par grupu izņemšanu no foruma.

Es saprotu, cik svarīgi ir labāk moderēt foruma komerciālo sadaļu un tāpēc aizliegt komerciālās grupas.
Bet kā ir ar vietējām grupām vai vienkāršām kopienas grupām?

Vai kopienai nebūtu izdevīgi saglabāt šīs grupas, jo bieži vien tās ir vieta, kur jauni lietotāji var viegli atrast kontaktus savā valstī vai jomā.
Man šķiet, ka kopienas grupu + vietējo grupu saglabāšana un drīzāk moderatora ieviešana, kas varētu uzmanīgi sekot līdzi aktivitātēm grupās, dotu forumam lielāku labumu nekā vienkārši visu grupu aizliegšana :)

Greets,

Gordon
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tieši tāpēc parādījās joslas. Mēs domājām to pašu.
Taču ir problēma, ka mēs nespējam tās kvalitatīvi moderēt. Mēs labprātāk atvērtu forumā atsevišķu sadaļu jebkurai valodas grupai/valstij.
Bet, lai to izdarītu, ir jāatrod kāds, kas ir spējīgs moderēt šo sadaļu. Iegādāties reklāmu, reklamēt forumu vietējā tirgū. Pilnībā veltiet sevi šim darbam. Šai darbībai nevajadzētu būt hobijam, tai jābūt galvenajai nodarbei.

Ja esat gatavs to darīt, atsūtiet savu attīstības stratēģiju, un mēs apspriedīsim sadarbības nosacījumus.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ir patīkami dzirdēt, ka esat atvērts diskusijām par šādām lietām.

Domāju, ka vislabāk būtu visu tālāk apspriest DM :)

Labas dienas!
 
Top