Kādi jautājumi?

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
bija jautājums, vai nebūtu noderīgs lipīgs pavediens par saitēm uz citām tīmekļa vietnēm, kas saistītas ar narkotikām, jo īpaši, ja jūs savstarpēji reklamējat savu forumu savā vietnē(uzreiz nāk prātā bluelight un erowid).

arī es labprāt redzētu apakšsadaļu, kas paredzēta pārdevēju pārskatīšanai šeit. Ja jūs sāksiet iekļaut Darknet tirgu reklāmu, būtu noderīga arī vieta, kur tos pārskatīt.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Ak nē, kas noticis?
Man nepatīk šis stils, vai es varu to mainīt?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kāpēc jums tas nepatīk? Tas ir diezgan ērti, ieraduma jautājums.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Sveiki, Heisenberg, vai jūs varētu man pastāstīt, kādas drošības sistēmas ir šajā forumā? t. i., tas saglabā IP žurnālus utt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Mēs esam atslēguši IP reģistrēšanu. Turklāt jūs varat izmantot sīpolu domēnu, izmantojot tor pārlūkprogrammu, varat droši augšupielādēt attēlus, jo mēs automātiski dzēsīsim visus metadatus. Jebkuras ziņas privātajās ziņās tiek glabātas tikai 30 dienas. Jūs varat izmantot šifrētas tērzēšanas, mūsu serveros netiek glabātas arī nekādas atšifrēšanas atslēgas, tiklīdz jūs apstiprināsiet, ka esat tās saglabājis.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Un jā, forums darbojas labi arī bez JS. Tomēr es neredzu iemeslu, kāpēc būtu jāuzmanās no JS 2k22.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Labi, kungs, tā ir svarīga informācija... Es turpināšu atslēgt JS tik un tā haha.... jo vairāk drošības, jo labāk..
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tas ir labs jūsu gājiens, bet vai jūs esat arī foruma saimnieki vai tikai operatori, kas ir izīrējuši, vai serveris darbojas virtuālajā mašīnā vai kā atsevišķa ierīce.
Fonā, iespējams, jūs nekādus datus nereģistrējat, bet pats hostētājs to var darīt, un, cik man zināms, visus serverus, kas darbojas kā virtuālā mašīna, var pilnībā reģistrēt. Patiesībā man pat nevajadzētu iesaistīties, es domāju, ka jūs zināt, ko darāt.
Pat 2022. gadā daudzi javascript joprojām tiek izmantoti, lai nolasītu pārlūkprogrammas datus, lai veiktu tā saukto pirkstu nospiedumu noņemšanu, lai izsekotu jūs tīklā. Tā kā šeit nav nepieciešams ielādēt trešo pušu javascript, foruma programmatūrai un tās operatoriem ir pilnībā jāuzticas, ka šādi dati netiek nolasīti, lai atkārtoti ielādētu javascript.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Lai atrisinātu tīkla pirkstu nospiedumu noņemšanas problēmu, darbam ir jāizmanto atsevišķa ierīce. Piemēram, man ir atsevišķs dators un interneta piekļuves punkts, kurā iet tor.
Ja nodarbojaties ar narkotiku biznesu, nav grūti iegādāties klēpjdatoru.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Labi, bet tas neatrisina pirkstu nospiedumu noņemšanas problēmu, jūs tiksiet identificēts arī ar šo klēpjdatoru, un jūs varēs noteikt kā vienmēr vienu un to pašu unikālo lietotāju. Tādējādi var tikt izveidots arī profils, kas var nesecināt par jūsu patieso personu, jo jūs joprojām esat anonīms, bet viņi var izsekot pirkstu nospiedumam un meklēt kļūdas, ko jūs pieļaujat, lai jūs tad varbūt atmaskotu. Ja javascript atspējošana padara jūs neizsekojamu, jo 10 000 klēpjdatoru un personālo datoru ir viens un tas pats torprojekta pirkstu nospiedums, tā ir liela atšķirība. Tad jūs nevar izsekot. Es ceru, ka esmu labi izteicies.
Bet tas ir žēl :(
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ir bīstami ne tikai aktivizēt JavaScript iespējotu darbību tumšajā tīmeklī, tas ir bīstami jebkurā vietā.
JavaScript var tikt izmantots, lai deanonimizētu lietotājus, izmantojot ekspluatantus un ļaunprātīgu programmatūru.
Šī iemesla dēļ, ja jums ir svarīga anonimitāte un drošība, ieteicams saglabāt atspējotu JavaScript.
Tas pats attiecas uz Flash un pat CSS mazākā mērā... lai gan CSS atspējošana, iespējams, sabojātu gandrīz jebkuru tīmekļa vietni.

arī vietne vairs nedarbojas, ja javascript ir atspējots.
Jūs nevarat lasīt privātos ziņojumus, kā arī nevarat skatīties videoklipus.
tā ir nopietna drošības problēma
NEKAD NEIZMANTO JAVA, JA DARI KAS PRIVĀTS, TĀpēc, KAD TO IZMANTO, TAS NAV PRIVĀTS.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vienīgais, kas mūsu vietnē nedarbojas bez javascript, ir videoklipu skatīšanās, citādi visas funkcijas var izmantot.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Ja jums ir laiks, vai varat nosūtīt man privātu ziņu plz ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ņemot vērā visu šodien teikto, vēlos norādīt, ka mēs saprotam, ka lielāko daļu auditorijas interesē darbs bez JS. Tāpēc mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai vietnes lietošana bez JS būtu pēc iespējas produktīvāka. Taču jums ir jāsaprot, ka, balansējot starp darbu ar JS un bez JS, jūs balansējat starp pagātni un tagadni.
 
Top