Kādi jautājumi?

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Kas jūs motivēja izveidot šo forumu?
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
es meklēju prekursoru, lai izgatavotu lsd

prekursors ergotamīns, lsa, lizergols, lizergskābes metilesteris

vai man ir havajiešu mazo mežrozīšu sēklas vai melno sēņu graudi, bet tas nav labākais viedoklis.....
Kādas idejas man?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Dārgais Volts, atceros, ka jūsu komanda izplatīja 4MMC sintētiskos komplektus. Vai es varu tajā piedalīties? Tagad es nevaru atrast šo paziņojumu((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs esam pārtraukuši tos sūtīt bez maksas. jo kopā esam nosūtījuši vairāk nekā 100 komplektu, no kuriem var saražot vairāk nekā 10 kg preču. Taču cilvēki neatstāja atsauksmes. Mēs esam gatavi sniegt visu nepieciešamo uz komerciāliem pamatiem.
Sazinieties ar @WillD
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Vai tērzēšanas ierobežojums patiešām ir pastāvīgs, un nav nekādas iespējas saņemt 2. iespēju? :)
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Vai kāds var izveidot pavedienu par vietējo nosaukumu , Balkāni, es domāju, ka ir inafe cilvēki par šo pavedienu, paldies
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Sveiki, es tikai gribētu zināt, vai jūs varētu man ieteikt, pēc otrās vārīšanas, Lukarta reakcija nebija atdalīšanās viss šķidrums bija tumši sarkanā/brūnā krāsā, un pēc pēdējā posma A eļļa iznāca lielākas krāsas, kas parasti nav tāda, bet vienmēr ir bijusi ūdens krāsā.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Vispirms es gribu pateikt lielu paldies bb komandai, kas dalās ar savu produktu un zināšanām par ķīmiju 🧪
Es negribu būt arogants vai slikts cilvēks dažu acīs 👀
Bet es domāju, ja tā ir akcija cilvēkiem, kas vienkārši reģistrējas un saņem tūlītēju bezmaksas labu paraugu ( es nesaku, ka tas ir slikti)..
Vai mēs, kam ir "rezidenta" statuss, varam saņemt kaut ko līdzīgu, piemēram, piemēram, 4mmc sintezatoru komplektu vai citus produktus, kaut ko no šīs atlaides, ja tas ir iespējams (mēs varam to darīt), kas būtu lieliski dažiem, kas ir mazliet ilgāk un vēlas iet tālāk ķīmijā.

Paldies visiem

Tas ir tikai mans viedoklis

Don't wanna get some offended by me


Es esmu ļoti pateicīgs par visiem jūsu paveikto darbu bb



Palieciet saglabāt un pozitīvs 😺🍀🧪🤞
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Vai Admin komanda, lūdzu, vienkārši saņemt kādu labāku drošību par jauno selle?r coze laiku es gribu saņemt kādu stuff dot informāciju un persona atstāt tikai,vairs nav pieteikšanās,ar info,un es dzirdēju vairāk līdzīgu stāstu notiek šeit
Šeit cilvēki makšķerē es domāju, ka tas nav labi mums 😆
 
Top