Viss vienā pavedienā etilmetil- PMK glikvidāta konversija uz PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

tikai jautājums, lai pārliecinātos un tāpēc, ka esmu ziņkārīgs.

ceļš uz ketonu ir tāds pats, ja tas ir pulvera vai eļļas veidā ?

liels paldies
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
tas ir labs. Nu, tā kušanas temperatūra ir patiešām zema, aptuveni 35-45⁰C temperatūrā, jūs varat konstatēt, ka tas daļēji kūst tur un atpakaļ, padarot to par kādu dīvainu vaska izskata putru. Labāki (pulverveida) veidi, un tagad es domāju, ka, iespējams, ir tīrāki un tiem ir labāk definēts kušanas punkts ap 45 grādiem. Ja jums ir maisījumi, šīs īpašības var atšķirties un, ja vien neesat ļoti izglītots un pieredzējis šajā darbībā, var būt ļoti neparedzamas. Es neesmu redzējis trešās puses analīzi, bet nebūtu jēgas, ja būtu divas dažādas uzvedības un viena un tā pati viela.
Tā ir viena saprātīga hipotēze.
Viņu pārdošanas dienests jums nesniegs labāku atbildi, ja vien jums nav daudz vairāk paveicies nekā man.

Uzmundrina
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

Jā, tas var būt ļoti interesanti, precīzi zināt, kādas var būt atšķirības starp pulveri un eļļu.
Es domāju, varbūt tā var būt šīs molekulas sāls, ja tā ir kā pulveris ?
un, ja veids var būt atšķirīgs starp eļļu un pulveri un ketonu.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
ja kāds var dalīties ir zināšanas... mēs esam vairāk nekā priecīgi :)!
Uzveicam
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
nop. kad pirmo reizi jautāja par "jauno pmk eļļu" (CAS 28578-16-7) un jautāja, kāda būtu, ja tāda būtu, jaunā pieeja, lai to pārvērstu par īstu pmk eļļu ( acīmredzot CAS 4676-39-5), atbilde bija grand.... "tā ir komercnoslēpums, lūdzu, neizplatiet..." viņi teica. Es saņēmu video, tas bija izcils! Jaunais produkts prasa tikai... lai jūs to uzsildītu!... un video, man tas joprojām ir, btw, "zinātnieks" patiesībā uzsilda mēģeni ar sacietējušo produktu, izmantojot aizdegtu sveci. Es biju....flabbergazed, lai neteiktu vairāk. tas pārvēršas par eļļu jūsu acu priekšā.....
Es ceru, ka mēs nerunājam par 28578-16-7 un 13605-48-6 atšķirību. Patiesībā tas ir stabils pulveris, un, lai gan tas dod tādu pašu galaproduktu, ja to pareizi apstrādā, tā ir pavisam cita molekula un faktiski dod mazāku iznākumu nekā tā jaunākais radinieks.

Uz veselību!
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ar
Vai jūs runājat par kaut kā kausēšanu???? Vau, es nekad nebūtu varējis saprast, ka, karsējot vasku, tas patiešām izkūst un pārvēršas par eļļainu lietu...
Cilvēki, lūdzu, veiciet izpēti, lasiet, tad nāciet šeit un uzdodiet konkrētus jautājumus...
Tam visam ir nepieciešamas ķīmijas pamatzināšanas.
Necenšos nevienu izdzīt, bet daži jautājumi liek domāt, ka jūs pat nesaprotat, kas ir cas skaitlis, kas ir sāls utt... Tas jums būs (vēl vairāk) bīstami. Pirmais solis ir darīt visu iespējamo, lai mācītos un apgūtu dažus pamatus.
Uz pārējo jau ir diezgan daudz atbildēts šajā pašā tēmā, vēlreiz izlasiet, pirms atkal un atkal uzdodat to pašu.
Tikai mani 2 centi.

Vasks/eļļa un pulveris nav viens un tas pats, tiem nav vienāds cas numurs.
Veiksmi!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Tas ir galīgais materiāls, ko es saņēmu no CAS 28578-16-7 vaska formā:
GR2rsV1AIx

;-)
Jebkurā gadījumā es pārbaudīšu citas metodes un izdarīšu dažas izmaiņas, lai mēģinātu to uzlabot pēc iespējas vairāk.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, puiši.
Es esmu mazliet neizpratnē par to, kurš ceļš man ir jādara
Man ir 1 kg jauna pmk ( es domāju), bet es nezinu, vai tas ir vasks vai pulveris.
Kad es izspiežu maisiņu, tas ir kā kinētiskas smiltis, nevis kā pulveris.
Produkts smaržo amaizing ar šo raksturīgo safrolu odoor
Bet ir garšvielu vai etiķa odoor, niezošs deguns.

Piegādātājs man deva šādu instrukciju:
1 - sajauc šīs 4 sastāvdaļas šādā secībā
Pmk pulveris, HCL, ūdens un etanols, attiecība ir 1:2:1:1.
Pārbaudiet ar 100 gramiem pulvera vienlaicīgi.
2- sajauciet šīs četras sastāvdaļas kopā un labi samaisiet, karsējiet 70-75 grādu temperatūrā un maisiet 3 stundas, tvertnes nedrīkst būt pilnībā noslēgtas
3 - Un tad seko slāņošana. Atbrīvojieties no pārējiem. Atstājiet eļļu

Es domāju, ka šī metode ir vecajai versijai, un man vajadzētu darīt proess, ka @Fring darīja.

Ko jūs darītu?

Paldies par palīdzību.
 

Attachments

  • TW4LsAqhN1.JPG
    TW4LsAqhN1.JPG
    1.3 MB · Views: 253
  • vYuQOHC24e.jpg
    vYuQOHC24e.jpg
    1.1 MB · Views: 242

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pulveris izskatās kā īsts.
Varbūt
Lieliski. Šajos produktos vienmēr ir gatavās eļļas piejaukums.
Pilnīgi iespējams
Tavs, visticamāk, ir nātrija vai kālija sāls (pārbaudiet šķīdību ūdenī). Ierosinātajai metodei vajadzētu darboties.
 

little499

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kungs, es domāju, ka šis jautājums var būt mazliet muļķīgs, viss tāpēc, ka esmu mewbie, bet es gribu pajautāt:
Kā man vajadzētu kristalizēties, ja es izmantoju jauno bmk eļļas metodi?
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Es nezinu, ko, pie velna, man piegādāja mans piegādātājs, un tā radītā eļļainā viela bija pārsteidzoša.
9UhIaPKZeO
 
Top