kodėl vis dar esu pavargęs, kai vartoju greitį

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Būtina daryti pertraukas tarp medžiagos vartojimo, negalima ilgai vartoti amfetamino savo produktyvumui didinti. Darykite bent 1 mėnesio pertrauką.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Atkreipkite dėmesį

Mūsų kūnas ir centrinė nervų sistema ir limfinė kraujotakos sistema
yra ULTRA fabriko viduje


visos išorinės ir vidinės pseudopasitenkinimo injekcijos slegia ir verčia jus

serga ir pavargsta nuo gyvenimo
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Geriausia būsena yra blaivumas ir pusiausvyra

Svarbiausia - MOKSLAS

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Sutinku ,padarykite pertrauką ir raskite kitą būdą susikaupti. Tikiuosi, kad šiandien jums pavyks išlikti tokiam susikaupusiam, kokio reikia.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Taip pat noriu pridurti, kad yra didžiulis skirtumas tarp "Adderall" ir "Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne visai taip, ypač žodžiu. Yra daug didesnis skirtumas tarp raceminių ir dekstro variantų
 
View previous replies…

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Ačiū už įdomią temą. Ar galėtumėte padaryti išvadą apie tobulą šiuolaikinių dienų tendencijų racioną?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Kas nors ieško 30 mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ne taip sunku užmigti po greitojo vartojimo.

Ar kada nors bandėte užmigti, kai esate išgėręs G-Rebound, pavyzdžiui, praėjus porai valandų po to, kai suvartojote 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Tuomet turite blogą greitį, jei tai nėra sudėtinga 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Man paskirta 40 mg dekstromfetamino, kuris vartojamas du kartus per parą po 20 mg, kaip nurodyta, tolerancijos susidarymas yra labiausiai tikėtina šio poveikio priežastis. Aš miegu išgėręs 30 mg dekso, kai sunkiai vartoju vaistus, reguliariai darau pertraukas nuo dekso, kad padėčiau kovoti su šia problema, dar vienas šalutinis ilgo vartojimo poveikis yra dirglumas ir neracionalus mąstymo procesas, kuris, kai jūsų bando išlikti budrus, be jokio džiaugsmo skatina vartoti daugiau vaisto. Kaip sakė kitas asmuo, kartu su tolerancijos pertrauka tikrai padeda papildomų vitaminų ir mineralų papildymas mityboje.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pastaba iš asmeninės patirties su šiuo pardavėju, kurią rašau visiems būsimiems, potencialiems pirkėjams:

Pradėsiu nuo to, kad mano pirmoji patirtis su šiuo pardavėju buvo absoliučiai puiki. Siuntimo greitis, gaminio kokybė ir bendravimas buvo aukščiausios kokybės - tai viena geriausių tokio pobūdžio patirčių, kokią man yra tekę patirti.

Tada, būdamas visiškai naujas šiame forume, padariau pradedančiojo klaidą, susijusią su čia taikomu sąlyginio deponavimo ir (arba) slapto kodo metodu - klaidą, už kurią prisiėmiau ir tebeprisiimu visą atsakomybę ir dėl kurios raštu atsiprašiau tiek pardavėjo, tiek šio forumo administracijos. Ši klaida sukėlė sumaištį, bet ji niekam nekainavo cento.

Tada su pardavėju bendravau telegrama ir dar kartą atsiprašiau (per telegramą bendravome ir pirmojo sandorio metu, kuris, kaip minėjau, visais atžvilgiais buvo aukščiausios kokybės. Tuomet abipusiu susitarimu per telegramą šiam pardavėjui nusiunčiau 850,00 USD btc ir iš pardavėjo per telegramą gavau tokią žinutę: "Rytoj išsiųsiu".

Tai buvo daugiau nei prieš mėnesį. Jokio produkto taip ir negavau, negavau jokio atsakymo ir negavau jokių, net dalinių, pinigų grąžinimo.

Pasikartosiu: tai 850,00 USD btc, kuriuos išsiunčiau šiam pardavėjui ir kuriuos šis pardavėjas patvirtino gavęs. Taip pat turiu ekrano nuotraukas ir sandorio ID, įrodančius, kad btc buvo išsiųstas tinkamu adresu ir patvirtintas.

Praėjo daugiau nei mėnuo, o aš vis dar negavau jokio atsakymo ir jokio produkto.

Po tokios žvaigždėtos pirmosios patirties esu nepaprastai nusivylęs, švelniai tariant.

Tačiau yra ir kitas šio populiaraus ghosting metodo aspektas, kurį ten, iš kur aš esu, mes vadiname selektyviu sukčiavimu:

Kai pardavėjas, kuris iš pradžių teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir bendrauja, rašo "Bus išsiųsta rytoj", o paskui taip ir neatsiunčia jokio produkto ir negrąžina pinigų, ir tada pardavėjas visiškai išsisukinėja, pradedi nerimauti dėl kitų su tuo susijusių veiksnių. Pavyzdžiui, teisėsaugos institucijos. Štai kodėl "ghosting" laikau blogiausia ir grubiausia iš visų galimų verslo praktikų. Tai pats bjauriausias dalykas, susijęs su madingu neatsakymo metodu. Mano nuomone, tai dar blogiau nei selektyvus 850,00 JAV dolerių išviliojimas iš žmogaus, kaip šis pardavėjas pasielgė su manimi.

Įstumti žmogų į nerimą dėl galimų teisinių pasekmių dėl to, kad norėtumėte neįrašyti kelių žodžių atsakyme, yra ne tik taktiškas verslo metodas. Tai - neapdairumo įsikūnijimas. Ir tai jau nekalbant apie selektyvų 850,00 JAV dolerių sukčiavimą.

Šis pardavėjas, kuris įrodė, kad gali būti itin kompetentingas, turėtų apie tai žinoti. Taip pat turėtų žinoti ir visi potencialūs pirkėjai.

Šį pardavėją laikau vagimi (tikrai, kad) ir galimu maitintoju.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Beje, mano komentarai atspindi dalines pasekmes, kurios atsiranda, kai pardavėjai priima sąmoningą ir apskaičiuotą atrankinio sukčiavimo sprendimą.

Tai, kad "BBgate" neleidžia ištrinti paskyrų, yra dar viena svarbi raudona vėliava.

Kartoju, pagrindinė.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Atsiprašome, kad čia jūsų problemos, šukės raudonos vėliavos. Viskas yra kažkas plaukti sakė taip?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Id sakyčiau, kad pabandykite padaryti labai labai didelę eilutę jūsų pageidaujamu paros metu, asmeniškai, kai aš tai darau, darau ją 11-12 val. ryto. Tokiu būdu poveikis bus visapusiškai ryškus, o efektas išliks kur kas ilgiau, priklausomai nuo jūsų naudojamo produkto kokybės ir grynumo. Išbandykite tai, o ne darykite labai mažas linijas ir dažnai perdozuokite, mano patirtis rodo, kad toks naudojimo būdas bus mažiau veiksmingas. Jei kada nors išbandysite šį būdą, atsakykite man ir papasakokite apie savo patirtį ir ar tai pasiteisino, norėčiau išgirsti jūsų atsiliepimus.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Padarykite pertrauką arba pasielkite taip, kaip padariau aš, apsilankykite pas savo šeimos gydytoją ir paprašykite išrašyti Modafinal, farmacijos būdu pagaminti vaistai paprastai būna grynesnės kokybės. Pasakykite daktarui, kad dirbate dalimis, dvigubomis kapinių pamainomis arba kad naudojote amfetaminą, kad pasiektumėte savo darbo tikslus, tačiau norite sustoti, "Modafinal" gali padėti sustabdyti amfetamino vartojimą / perteklinį vartojimą.
"YouTube" taip pat yra lengvai sekama sintezė.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Pabandykite padaryti pertrauką nuo amfetamino ir maždaug nuo 2 savaičių iki 1 mėnesio. Tuomet įsigykite "Robotablets" ir pabandykite vartoti 75-90 mg dekstrometorfano du kartus per dieną (12 valandų intervalu) nuo 5 iki 15 dienų. Tuomet tolerancija turėtų sumažėti maždaug iki 1/2 - 1/3 buvusios. Dekstrometorfanas yra NMDA antagonistas.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8

Be visų minėtų papildų išbandykite 5-HTP.
Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad magnis veikia, tačiau jis yra sudėtingas, visų pirma, kad būtų tinkamai įsisavinamas, turi būti tinkamu santykiu su kaliu, todėl geriausias būdas tikriausiai yra naudoti ZMA, taip pat, kai vartojau magnio labai didelėmis dozėmis, dėl jo tapau šiek tiek miglotas, o tai stipriai paveikė stimuliatorių veikimą.
Antrasis dalykas, kurį pastebėjau, stimuliatoriai veikia veiksmingiau, kai kasdien naudojau Piracetamą.
3. nuolatinis pakartotinis dozavimas arba priverstinis pakartotinis dozavimas verčia mane jaustis protiškai pavargusiu ir, žinoma, tolerancija didėja ne per trumpą laiką tiesiogine prasme.

PS. Nedarymas greičio kaip pirmo dalyko ryte vos pabudus padeda išlaikyti gerą tolerancijos lygį po pauzės ;)
PS2. Bufetavimas yra raktas! ;)
 
Top