Sintezės ir procesai su profesionaliomis gairėmis žingsnis po žingsnio prieinami.

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Sveiki. kaip tai būtų pelninga klientui? Jūsų rekomendacijos apima pagalbą rūšiuojant reagentus, įrangą, kaip surasti klientus? Kokių tiksliai vaistų sintezės galite išmokyti? Ar žinote, kaip atrodo reagentų rinka ES?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Taip, tokios paslaugos turėtų būti mokamos kaip ir jūsų, nes daugelyje šalių už narkotikų gamybą gresia labai ilgi kalėjimo metai ir net mirties bausmė. Šiais laikais visi nori visko nemokamai, nes to nusipelnė, ir iš tikrųjų negali patikrinti, kas yra kitoje ekrano pusėje. Panašiai galite reikalauti nemokamų narkotikų ir daug metų vartoti narkotikus nemokamai. Koks iš to dilerio reikalas. ar kas nors eina į parduotuvę ir duoda jiems maisto nemokamai? Yra daugybė peodukcijos metodų, mdma, metas, mef ar fent, bet daug laiko sugaištama ir sintezės duoda tik rezultatus. Daugeliui žmonių reikia mokytojo, o mes esame žmonės ir taip pat turime savo asmeninį gyvenimą, ne tik internetą. Taigi sutinku su jumis, sintezės turėtų būti mokamos dideliems žaidėjams, o ne vaikams, kurie sėdi tokiuose forumuose be tėvų priežiūros.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ir kas čia tokio, kai aš sumokėjau 7250 eurų ir, kad mane išvestų iš sąlyginio deponavimo, jis nusipelnė išankstinio mokėjimo, kad nusipirktų pirmtaką, o dabar 7250 eurų yra jo piniginėje, tai buvo netrukus 50 dienų, jis žada kiekvieną savaitę pateikti siuntos kelią (kaip pirmieji du sandoriai sąlyginio deponavimo metu, kur gerai), bet niekada jo negerbia ir toliau meluoja man.... Aš paprašiau prašau grąžinti 60 %, nieko atgal į mano piniginę dar nėra, gerai padaryta btcbboss2022 ....Jei aš sakau, kad nesąmonė duoti man įrodymų, kad jūs išsiųsite tai, ko buvo tikėtasi, vakar penktą kartą jūs pažadėjote, kad prekė buvo išsiųsta ir jūs turite stebėti, bet dar kartą gavo nieko...Aš nenoriu karo aš tiesiog prašau grąžinti 60% Bitcoin sumokėta į savo piniginę atgal į mano piniginę ir sandoris yra uždarytas ir wont botter jums daugiau

Geriausi linkėjimai anyway it s didžiulis nuostolis man:(

(netiesa elementas nėra išsiųstas vieną kartą pelnas)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jei nesate gimę gaminti, kodėl jūs tai darote.🤔😉 . Tai negražu, didelė krūva pinigų , , aš dient žinojo, kad buvo rinka tokių kainų., Aš moko prieš daugelį metų mano sūnėnai ir hes klasės draugai, kaip virėjas,. kaip mano senelis pah😂 juokauja,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bro, kvailas klausimas. Kadangi dabar trūksta 99,9 % acetono, turiu džiovinti 98,5 (grynumas apskaičiuojamas pagal virimo temperatūrą) iš maisto prekių parduotuvės. Pirmą kartą gyvenime bandžiau džiovinti su MgSO4. Rezultatą patikrinau su MDMA HCL.
100 ml "mano sauso" acetono ištirpdė 0,5 gr.
Ar tai normalu, ar reikia labiau išdžiovinti?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Manau, kad bevandenis natrio sulfatas šiuo atveju veiks geriau.
Bet kokiu atveju 0,5gr priklauso nuo to, kiek buvo pradinis kiekis.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tai įdomu, bet, tiesą sakant, tikrai ne mano atvejis. Neturiu tiek vietos, kad galėčiau kelias savaites laikyti reagentus ir tirpiklius. Galbūt ateityje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
3A molekulinis seifas - tai jūsų svajonių džiovinimo priemonė, kuri daugumoje scenarijų pakeis kitas džiovinimo priemones
1. Jis yra inertiškas ir nereaguoja su rūgštimis bazėmis aminais ar kuo nors kitu
2. Ją galima pridėti prie tirpiklio ir dėl savo prigimties ji yra gana selektyvi. Jis sugeria tik vandenį ir junginius, mažesnius už vandenį (3 angstromai), neprarasdamas tirpiklio ar produkto. Per didelis jo kiekis nekenkia.
3 tai yra didelės dalelės, kurias galima išfiltruoti smulkiu filtru
4. Jis įkraunamas, tiesiog iškepkite iš jo vandenį ir naudokite jį vėl ir vėl.
Kiekvienam savo. Vieni žmonės eina į mišką su popso buteliukais ir stabdžių valikliu, o kiti yra įsirengę įmonių finansuojamas laboratorijas. Dauguma mūsų yra kažkur tarp jų
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Žinoma. Aš asmeniškai ieškau būdo, kaip gauti 99,9 % acetono, kurio galutinė kaina būtų apie 10-15 EUR už 1 l. Jei tokio agento ir acetono nebūtina laikyti šaldiklyje kelias savaites, būčiau dėkingas už tokį pasiūlymą.

Beje, mačiau įdomų "tyrimą" (negaliu jo rasti mirksniu), kuriame teigiama, kad MgSO4 ir acetonas reaguoja ir susidaro kažkoks trečias produktas. Taigi verta nelaikyti šios džiovinimo priemonės acetone ilgą laiką.
Ar tai tiesa?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Žinau, kad jis paprastai nepaliekamas kaip apvirtęs indas ąsočio dugne, o filtruojamas netrukus po to, kai nustoja grumtis. Tačiau MS galima palikti ir net toliau veikti šaldiklyje. Be to, kai atidarote ąsotį ir šiek tiek panaudojate, į jį patenka atmosferos oras ir jis nebėra bevandenis, bet tai yra tarsi netikras ženklas, nes keliuose kubiniuose centimetruose 50 proc. kambario temperatūros oro yra tik apie 1 lašą vandens, ne daugiau. Ir taip, jis reaguoja su keliais dalykais, bet aš jo nenaudoju, todėl nežinau, su kuo.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jei turėsiu laiko, pabandysiu susirasti šį straipsnį atgal tik "archyvams". Trumpai tariant, sakoma, kad MgSO4, ilgą laiką veikiamas acetono, sukuria dubliuotą "veidrodinę" acetono molekulę, kuri turi specifinį "medaus" kvapą. Taigi MgSO4 ilgai laikyti acetone yra draudžiama. Bet aš nesu toks ekspertas, kad galėčiau patvirtinti, ar tai tiesa, ar ne. Tiesiog atidus skaitytojas.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Narkotikus ant akių labai sunku duoti antspaudą xd. Žinau, kad mdma šampano receptui skirta malta cheminė medžiaga kvepia anijumi, likeriu, dekstro / vanilės migdolų ekstraktu. . Manau, kad jos viršuje pastato mdma, ką turite rright befre youre akys,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Kodėl man nebeatsakote, leidau jums 4 žinutes, vis dar yra tiek užsakymų išsiųsti, turite pristatymo adresą, kodėl mane užblokavote, nes turite omenyje, kad neišsiųsite mano užsakymų (turiu omenyje 7250 eurų), netrukus atidarysiu naują temą, nerūpi...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Klausyk, man nerūpi tavo postai ir grasinimai; paskutinė siunta atkeliavo sulaužyta. Jei manote, kad tai ne problema, labai klystate. Nesiųsiu jos tokiu pat būdu į tą pačią vietovę, jokiu būdu. Ieškosiu kito siuntimo būdo. Taigi, jei norite palaukti, gerai. Jei ne, galite rašyti po tūkstantį pranešimų per dieną, tai nieko nepakeis. Be to, aš nebeprekiauju internetu, tad išsiaiškinkite patys, esate visiškai pamišę, kaip žinote!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Klausimas apie distiliuoto vandens pH.

Žinau, visas mano perkamas distiliuotas vanduo yra šiek tiek šarminis, dažniausiai 7,5, kartais 8,0.

Paprastai rūgštinimo metu pH reguliuoju kaip 3,0-5,0. Tada nuplaunu acetonu ir viskas gerai.

Tačiau kai atlieku galutinę kristalizaciją, pastebėjau, kad pH nukrenta iki 6,0-8,0. Ar tikslinga galutinio tirpalo pH reguliuoti keliais lašais HCl? Ar toks šarminis vanduo nesugadins mano hidrochlorido?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ar ne tas pats sureguliuoti laisvosios bazės mišinio pH, kad susidarytų kuo daugiau HCL, nei HCL tirpalo pH, kad persikristalizuotų
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Spėju, kad neteisingai supratote klausimą. Jis nėra apie rūgštinimo bazės likučius. Nėra jokių bazinių liekanų.

Klausimas apie vandens pH koregavimą. Žinau, kad kai kurie žmonės atlieka dvigubą distiliavimą, kad vanduo būtų idealiai 7,0, bet tai yra velniškai sunkus košmaras. Gal į vandenį įlašinti kelis lašus HCl, kad prieš dedant į vandenilio chloridą jis būtų 6,0? Nerimauju, ar toks šiek tiek šarminis vanduo gali dalį hidrochlorido paversti baze.

Atsiprašau, ilgas kvailas klausimas.
 
Last edited:

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
bet jūs persistengėte. Rekomenduoju prieš užduodant klausimą išstudijuoti chemijos pagrindus. 8,0 ar 9,0 temperatūroje ji nepavers druskos laisvąja baze dėl Dievo meilės.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Iš tiesų ne per daug persistengta. Norint sureguliuoti 1 l vandens pH nuo 8 iki 6, man reikia vieno lašo ar kažkas panašaus, sako skaičiuoklė. Bet jei tai netrukdo - gerai.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ilgai galvojau, kaip teisingai ir objektyviai aprašyti mūsų verslo bendradarbiavimą, bet paskui nusprendžiau, kad geriau mažiau ir savarankiškai.

Žvelgdamas į ateitį, pasakysiu, kad kiekvieną centą verta vesti už rankos nuo A iki Z.
Anksčiau buvau pasitelkęs kitą žmogų, kad šis mokytų metamfetamino sintezės, ir tai buvo košmaras. Reagento, laiko, nervų praradimas. Nesu chemikas, turėjau poros metų patirtį su efedrinu, bet tai viskas.
Kai kreipiausi į jį, jis man viską išsamiai paaiškino, atsakė į visus mano kvailus klausimus, net ir nesusijusius su šiuo procesu. Užpildėme depozitą, jis kantriai laukė, davė man laiko surinkti viską, ko man reikėjo, ir mes pradėjome. Jis dalyvavo kiekviename žingsnyje, visada gilinosi, kas konkrečiai buvo daroma, ir patarė, kokių yra alternatyvų. Net ir tada, kai susipainiojome, jis ištraukė mus už rankos ir paaiškino. Iškart pajunti, kad jis visa tai darė praktiškai ir išmano, o ne tik teoriją. Parodo, kaip lengviau tai padaryti realiomis sąlygomis. Po to vis dar kreipiausi į jį patarimo, visada pasiūlydavo ką nors, kas mūsų sandoriui nebūdavo aktualu.
Apskritai, absoliučiai rekomenduoju! Puikus vaikinas ir puikus aptarnavimas.
Dar kartą ačiū.

P.S. Atsiprašau už mano anglų kalbą, visa tai vertėjas
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Tai protinga paslauga, kurią galima pasiūlyti
 
Top