Sintezės ir procesai su profesionaliomis gairėmis žingsnis po žingsnio prieinami.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dažniausiai savo žiniomis ir patirtimi, susijusia su kai kuriais sintezatoriais ir procesais, dalijuosi išsamiai ir skelbiu tiesiog norėdamas padėti kitiems žmonėms ir stengdamasis, kad jie nepadarytų tų pačių klaidų, kurias padariau aš, arba neprarastų laiko, kurį praradau ir aš hahaha

Net ir tai, kad daugelis žmonių manęs prašo daugiau informacijos ir išsamesnės informacijos, siūlydami mokamas išsamias gaires žingsnis po žingsnio apie kai kuriuos mano paskelbtus sintezatorius.

Kaip žinote, visada stengiuosi atvirai atsakyti į klausimus ir abejones tose pačiose žinutėse, bet net ir tai, kad kai kuriems žmonėms reikia artimesnio "mokymo" apie juos.

Taigi, kadangi šios paslaugos paklausa, atrodo, išlieka, nusprendžiau ją pasiūlyti viešai ir suteikti galimybę žmonių forume pasirinkti gauti profesionalias gaires žingsnis po žingsnio.

Aišku, aš neturiu patirties visuose forume skelbiamuose sintezatoriuose ir procesuose ( nesu chemikas su universitetiniu išsilavinimu), todėl dėmesys būtų sutelktas tik į postus ir sintezatorius, susijusius su manimi, ir išskirtinai į kai kuriuos kitus, apie kuriuos turiu žinių, bet neturiu didelės patirties, todėl kiekvienas atvejis gali būti pritaikytas, net jei prašoma tik vieno proceso etapo vadovavimo ....

Ačiū.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Sveiki. kaip tai būtų pelninga klientui? Jūsų rekomendacijos apima pagalbą rūšiuojant reagentus, įrangą, kaip surasti klientus? Kokių tiksliai vaistų sintezės galite išmokyti? Ar žinote, kaip atrodo reagentų rinka ES?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Ką turite omenyje, kai klausiate "Kaip tai būtų pelninga klientui?"?
Apie teikiamas paslaugas, kurios bus susijusios su klientų poreikiais Aš paprastai pritaikau paslaugą kiekvienam klientui, bet kaip rasti klientus nėra įtraukta į mano paslaugas.
Galiu išmokyti sintetinti amfetaminą, MDMA, D-metą, mefedroną...
Apie reagentus turiu tinkamą nuorodą visiems jiems nesijaudinkite dėl to.
Ačiū.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sveiki.
Kaip pasigaminti MDMA namuose?
Ačiū.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Sveiki,
Kaip sintetinti 5cladba, ADBB ar kitą sintetinį kanabinoidų pirmtaką?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Taip, tokios paslaugos turėtų būti mokamos kaip ir jūsų, nes daugelyje šalių už narkotikų gamybą gresia labai ilgi kalėjimo metai ir net mirties bausmė. Šiais laikais visi nori visko nemokamai, nes to nusipelnė, ir iš tikrųjų negali patikrinti, kas yra kitoje ekrano pusėje. Panašiai galite reikalauti nemokamų narkotikų ir daug metų vartoti narkotikus nemokamai. Koks iš to dilerio reikalas. ar kas nors eina į parduotuvę ir duoda jiems maisto nemokamai? Yra daugybė peodukcijos metodų, mdma, metas, mef ar fent, bet daug laiko sugaištama ir sintezės duoda tik rezultatus. Daugeliui žmonių reikia mokytojo, o mes esame žmonės ir taip pat turime savo asmeninį gyvenimą, ne tik internetą. Taigi sutinku su jumis, sintezės turėtų būti mokamos dideliems žaidėjams, o ne vaikams, kurie sėdi tokiuose forumuose be tėvų priežiūros.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ir kas čia tokio, kai aš sumokėjau 7250 eurų ir, kad mane išvestų iš sąlyginio deponavimo, jis nusipelnė išankstinio mokėjimo, kad nusipirktų pirmtaką, o dabar 7250 eurų yra jo piniginėje, tai buvo netrukus 50 dienų, jis žada kiekvieną savaitę pateikti siuntos kelią (kaip pirmieji du sandoriai sąlyginio deponavimo metu, kur gerai), bet niekada jo negerbia ir toliau meluoja man.... Aš paprašiau prašau grąžinti 60 %, nieko atgal į mano piniginę dar nėra, gerai padaryta btcbboss2022 ....Jei aš sakau, kad nesąmonė duoti man įrodymų, kad jūs išsiųsite tai, ko buvo tikėtasi, vakar penktą kartą jūs pažadėjote, kad prekė buvo išsiųsta ir jūs turite stebėti, bet dar kartą gavo nieko...Aš nenoriu karo aš tiesiog prašau grąžinti 60% Bitcoin sumokėta į savo piniginę atgal į mano piniginę ir sandoris yra uždarytas ir wont botter jums daugiau

Geriausi linkėjimai anyway it s didžiulis nuostolis man:(

(netiesa elementas nėra išsiųstas vieną kartą pelnas)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jei nesate gimę gaminti, kodėl jūs tai darote.🤔😉 . Tai negražu, didelė krūva pinigų , , aš dient žinojo, kad buvo rinka tokių kainų., Aš moko prieš daugelį metų mano sūnėnai ir hes klasės draugai, kaip virėjas,. kaip mano senelis pah😂 juokauja,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Prašau, kad pateiktumėte man takelį, bet po 50 dienų... nebegaliu pasitikėti situacija.... Aš prašau jūsų, prašau, prašau 60% grąžinti iš išankstinio mokėjimo (4K) ir 100/150 (2250Euro) užsakymo jūs taip pat niekada nebuvo išsiųstas buvo sheduld skubiai iš jūsų gražus pasiūlymas, prieš 50 dienų.. Gerbiamas chemikas btcbboss2022 tikiuosi, kad gerai išspręsti šią problemą...
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Laba diena, ar galite patikrinti savo dms.
ty laba diena
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mano pašto dėžutėje nieko nėra 🤷‍♂️
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bro, kvailas klausimas. Kadangi dabar trūksta 99,9 % acetono, turiu džiovinti 98,5 (grynumas apskaičiuojamas pagal virimo temperatūrą) iš maisto prekių parduotuvės. Pirmą kartą gyvenime bandžiau džiovinti su MgSO4. Rezultatą patikrinau su MDMA HCL.
100 ml "mano sauso" acetono ištirpdė 0,5 gr.
Ar tai normalu, ar reikia labiau išdžiovinti?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Manau, kad bevandenis natrio sulfatas šiuo atveju veiks geriau.
Bet kokiu atveju 0,5gr priklauso nuo to, kiek buvo pradinis kiekis.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Iš pradžių - specialiai bandymui - 10 gr mdma hlc 100 ml acetono. Yeld 9,5 gr. Iš tikrųjų kyla klausimas, ar įmanoma acetoną išdžiovinti daug geriau.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Spėju, kad acetonas net ir 100 % sausas ištirpins šiek tiek HCL, todėl jums % yra priimtinas.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jei turėsiu laiko, pabandysiu susirasti šį straipsnį atgal tik "archyvams". Trumpai tariant, sakoma, kad MgSO4, ilgą laiką veikiamas acetono, sukuria dubliuotą "veidrodinę" acetono molekulę, kuri turi specifinį "medaus" kvapą. Taigi MgSO4 ilgai laikyti acetone yra draudžiama. Bet aš nesu toks ekspertas, kad galėčiau patvirtinti, ar tai tiesa, ar ne. Tiesiog atidus skaitytojas.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Narkotikus ant akių labai sunku duoti antspaudą xd. Žinau, kad mdma šampano receptui skirta malta cheminė medžiaga kvepia anijumi, likeriu, dekstro / vanilės migdolų ekstraktu. . Manau, kad jos viršuje pastato mdma, ką turite rright befre youre akys,
 
Top