2023 m. rugsėjo 17 d: Salonikuose (Graikija) sučiupta "Flight-RCS" komanda! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tai tas pats naudotojas. Prašau, informuokite mane
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kas buvo tas pats naudotojas?
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay aš parašiau anksčiau iš vartotojo vardo @thepriest, nes aš cour negali pasiekti šį. Aš esu naujas čia forume ir tikiuosi tapti aktyviu bendruomenės nariu. Esu labai nusivylęs, kad aš tiesiog praleidau skrydį, nes aš buvau ką tik pradėjau su juo konfiskuoti verslą ir radau jo svetainę šiek tiek per vėlai. Esu susipažinęs su kanabinoidais ir k2/prieskonių produktais ir jau daug metų ieškau patikimo tokių produktų kaip jo šaltinio.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ei, žmogau, sveiki atvykę į forumą ir, tikiuosi, sveiki atvykę į bendruomenę :)

. Esu tikras, kad visur atsiras daug noidų pardavėjų, VISIŠKAI greitai! Liūdna matyti jį išeinantį tho!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Taigi, turėjau užsakymą, išsiųstą rugsėjo 11-ąją, likus 6 dienoms iki sprogimo užsakymas pasiekė Ameriką, nes sekiau jį kasdien, bet tada parašyta, kad jie siunčia jį atgal, nes nebuvo adreso. Jis grįžo spalio 4 d. ir jokios kitos informacijos nėra. Šiandien aš matau, kodėl po to, kai nusprendžiau tikrai pabandyti ir išsiaiškinti, kas atsitiko. Mano reikalas, ar tas užsakymas yra visiškas nuostolis, nes įvyko ši tragiška situacija...... Ir gerai, yra taip, ar kas nors žino, kas yra patikimas, kaip ir jie 5cl 5fadb
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Asmeniškai jaučiu, kad negalėsiu pasitikėti jokiu tiekėju taip, kaip pasitikėjau skrydžiu, tikiuosi, kad jis geras ir kad kuo greičiau ištrūks iš ten, kur yra. Tikras žmogus, užsiimantis tikru verslu.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
ar buvote mūsų senojoje telegramoje? jei taip, turėtumėte mane pažinti :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tikrai buvau, net kelis kartus kalbėjomės apie NEP, nes tuo metu labai domėjausi jo studijomis ^^
Nežinau, ar prisiminsite mane tho, bet iš jūsų pasisėmiau gerų žinių.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Neabejotinai skrydis buvo geriausias, tikėkimės, kad vienas iš bendradarbių jį pasiims ir netrukus, nes sukčiai turi savo dieną. Jei yra kas nors, ką pažįstate, arba kryptis, kuria galite mane nukreipti, praneškite, nes ši situacija man sustabdė 🤑💰 srautą. Vertinu atsakymą ir linkiu geriausio visoms susijusioms šalims, nes iš pirmų lūpų žinau, ką jos išgyvena.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
iš tikrųjų atsiprašau, ne, dabar nepamenu, bet mes turime naują telegram grupę, jei jus domina, galite pm man prisijungti - tai nėra reklama -
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Na, kad puiku girdėti, leiskite man žinoti, kur eiti ir kaip įsigyti, nes man reikia užpildyti keletą užsakymų, nes esu paskutinis mažas atsargas iš skrydžio palikęs. Esu pasiruošęs, kai jūs būsite.
 
Top