Mefedrono (4-MMC) sintezė NMP tirpiklyje. Didelės apimties.

phantomwriter

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ar acetoną galima pakeisti IPA?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kokia įranga naudojama didelio masto gamybai? šiuo metu mažiems kiekiams naudoju 1000 ml stiklines kolbas, bet koks metalas reaguoja su tirpalu, galvojau naudoti keraminį 6,5 l lėtaeigį puodą, mechaninę maišyklę ir kištukinį termostatą temperatūrai kontroliuoti.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Taip, bet nedideliais kiekiais. Priešingu atveju teks garinti alkoholį.
Dideli stikliniai reaktoriai arba įrengtos plastikinės statinės
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ar galėtumėte paaiškinti šį įrengtą plastikinę statinę?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ar kas nors gali rekomenduoti NMP tiekėją į Jungtinę Karalystę?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Po parūgštinimo turiu vandens kaip turiu tai kristalizuoti ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Sveiki. Turiu 100 l skysčio 2bromo3chloro.. , toulen , ir pakeisti Dmso Sulfolaną. Bandau pradėti daryti 3cmc.


Atliekant 3cmc visi veiksmai yra tokie patys? Forume rašo, kad taip, bet aš mieliau klausiu. Kol kas dariau 4mmc be seilėtekio. Sumaišiau 2h 40 laipsnių 2b4met su metilaminu ir tulenu. Galiausiai užpyliau vandeniu su rūgštimi, atskyriau sluoksnius ir džiovinau apie savaitę ir ploviau acetonu ir turėjau 50% efektyvumą 4mmc miltelių. Dabar norėčiau išbandyti jūsų receptą.

Dar vienas klausimas. Kartą pardavėjas vietoj toleno man pardavė dichlormetano. Tačiau mefedrono sluoksnis ant jo neišsiskiria. Ar dichlormetanas kam nors naudingas? Atsiprašau už mano anglų kalbą, ji prasta
 
Last edited:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
metileno chloridas mano nuomone geriau 4mmc tiesa 2h 40 ° bet su 40 ° taulen jis yra per mažas temperatūra turi būti aukštesnė nei 50%, t.y. 100g bk4 50g 4mmc + daug priemaišų, nes jūs nevalote aliejaus visai matau po kristalizacijos turėsite kažkur 40g gal mažiau efektyvumo aš gavau 70% ir 80% išeigą metileno chloridas
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
mano pagarba! ar galėtumėte pasidalyti savo unikalia patirtimi, kaip gauti 70 % išeigą sintetinant 4mmc DCM? Tai nepaprastai įdomus rezultatas, bent jau man. Būsiu jums labai dėkingas už apšvietimą.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Jūs esate teisūs. Po kristalizacijos man liko 40 proc. O kai kartą pabandžiau tirpalą pasūdyti kaustine soda, man liko 23 % efektyvumas.
Kalbant apie chlorometaną, 40 °C temperatūroje maišant dvi valandas atsiskyrė du sluoksniai. Tačiau po 10 minučių spalva buvo tokia pati ir dviejų sluoksnių neliko. Ar galiu chlorometaną naudoti ir 3 cmc?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4cmc procesas turėtų būti toks pat 3cmc aš nedariau Po 60 proc. kristalizacijos, tai yra mažiausiai
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Naudojant 3 cmc visi žingsniai yra tokie patys, bet po parūgštinimo su HCl 35-37 % produktas yra skystos formos. turite išgarinti vandenį, bet tai tikrai nešvarus juodas produktas. naudojant 2 bromo 4 chloro arba metilo neturite tokių problemų kaip su šiuo 2 bromo 3 chloro skysčiu.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Galbūt Jūs dedate į mažiau metilamino.
Už 1 kg ketono nie daug Jūs duodate metilamino?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
2b4m duodu 3,5 litro metilamino.
P.S Matau, kad mūsų kalba prasprūdo pro vertėją :)
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Ar galite papasakoti, kaip gaminate miltelius, į kuriuos įdedate šalto acetono HCl ir paliekate šaldiklyje ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Aš nedaviau į šaldytuvą. Laukiau, kol medžiaga išdžius, o tai užtruko. Tada išskalau acetonu ir liko milteliai. Dariau pagal savo receptą. Dabar noriu pabandyti 3cmc su šaldytuvu, kad pagreitinčiau procesą
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Su 3 cmc jums bus smagiau
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Visiškai su tavimi sutinku, drauguži. 3cmc man kažkuo priminė a-pvp, kalbant apie išskyrimo ir kristalizavimo metodą. Dėl vandens, kuriame ištirpintas vandenilio chloridas, jie ne iš karto kristalizuojasi iš tirpiklio, o nusėda ant dugno aliejingo skysčio pavidalu. a-pvp yra raudonos spalvos, o 3cmc - radikaliai juodos. Todėl reikia atsargiai dekantuoti viršutinį tirpiklio sluoksnį ir tada tą klampų skystį nuplauti pakankamu kiekiu acetono, ir beveik iš karto medžiagos nusėda. belieka tik filtruoti ir perkristalizuoti.
 
Top