Question Esu iš Brazilijos, bet noriu išvykti į Europą

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Gavau kontaktų iš Pietų Amerikos, kad galėčiau tiekti Europoje. Galvojau, ar būtų gera idėja persikelti į Europą ir užsidirbti pinigų parduodant mažmeninėje prekyboje arba nusipirkti plytą ir pardavinėti gaujoms. Mano šalyje kokainas per pigus, o pardavėjų ir grupuočių, kurios tarpusavyje kovoja dėl teritorijos, yra daug. Kalbu ne apie gaujas, o apie nusikalstamas grupuotes, turinčias daugiau kaip 30 tūkst. narių, pavyzdžiui, PCC, CV, FDN ir daug galingesnes grupuotes. Kuri Europos šalis būtų tinkama išvykti į užsienį ir pradėti narkotikų verslą?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Kai kas nors gali atvežti man plytų į Nyderlandus colo arba bolo už gerą kainą, atsiųskite man, prašau
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Esu iš Pietų Amerikos. Ar turite kokį nors veiksmingą metodą, kaip siųsti dideliais kiekiais?
 
  • Like
Reactions: Sig

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Ispanija kartais panaši į Meksiką, jei žinote, ką turiu omenyje, ten jausitės kaip namie
 
  • Like
Reactions: Sig

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Per daug minčių, per mažai patirties. Geriausia pradėti nuo mažų susipažinti su kanalais, judėti toliau. Kiekviena vieta, į kurią atvykstate, yra skirtinga. Dauguma kanalų yra įsitvirtinę, tampi jiems už kojos ir u išprašomas, bet protingiems žmonėms visada atsiras vietos. Taigi, jei u viską teisingai suprasite ir pateksite ant tinkamo lopo, būsite auksinis.

Visada linkiu geriausio teisingiems žmonėms, todėl laikau už tave pirštus, brolau. Laikykis aukštai iškėlęs galvą. 🤞
 
Top