Noriu pagaminti geriausią kokainą

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hiiiii mano draugai ,
norėčiau pasigaminti kokaino, bet problema ta, kad mano šalyje kokaino lapai yra draudžiami, todėl norėčiau sužinoti, kur jų gauti (jau turiu idėją naudoti "Delisse kokaino miltelius", bet nežinau, ar pavyks), taip pat jau turiu kokaino receptą, bet jei turite geresnį, nedvejodami juo pasidalykite
Ačiū iš anksto draugai :)
(ps: aš naudoju deepl, todėl atsiprašau už blogą anglų kalbą (aš prancūzas) )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jei Delisse kokaino miltelių ir yra kokaino, tikėtina, kad jo išgavimas bus brangesnis dėl pačios arbatos kainos.
 

niko77

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,

neradau nė vienos temos, kurioje būtų kalbama apie kokaino gaminimą tik iš kokaino arbatos, taip pat tik iš lapų, bet mano šalyje tai sudėtinga, gal turite idėjų, kaip galėčiau tai padaryti ?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, mano drauge!

Bandau patobulinti formulę, iš miltelių padaryti kažką panašaus į ``polistireną``, kaip prašiau šiame įraše čia, taip pat galite pamatyti vaizdo įraše. Galbūt mes galime pakeisti patirtį.

P.s.: šis produktas nėra mano ir mano anglų kalba taip pat nėra gera.
 

Attachments

  • aZrTq2zJMw.mp4
    1.9 MB · Views: 0

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Žuvies mastelis po hidrauliniu presu su spauda
Mxe12LUnIB

Reikia preso ir metalinės formos su modeliu. Ar kalbate apie tai?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Iki šiol naudojau šį įrankį, stengiausi spausti šiek tiek mažiau, bet tekstūra nėra tokia lygi, yra kažkokia kieta ir trapi. Todėl bandau pakeisti de formulę. Bandysiu parodyti skirtumą kitame vaizdo įraše.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Gerai, tikiuosi
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Yra toks momentas, kad kristalai turi būti maždaug vieno dydžio, o kitu atveju jis nėra spaudžiamas taip, kaip turėtų būti.
 
Last edited by a moderator:

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Atsiprašau už mano klaidą. Studijuodamas daugiau galėjau pastebėti skirtumą tarp produktų, apie kuriuos kalbėjau.

Vaizdo įrašo produktas yra grynas kokainas, o kitas buvo nešvarus, supresuotas baltu kitu logotipu.

Ačiū už pagalbą!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Sveiki. gaminti kokainą reikia didžiulio kiekio lapų 200 ar daugiau kg vienam kokaino. ar galima auginti kokaino planta keliose pasaulio dalyse. praeityje java saloje. matau, kad centrinėje amerikoje nedideliais kiekiais. reikia krūvos žemės ir darbuotojų. sėklos nėra problema, chemikalai priklauso nuo šalies. daugiau ar mažiau sudėtinga rasti. geografinės zonos Ekvadoro linija yra daugiau ar mažiau vieta, kur eiti. pats augalas nėra įtartinas, bet auginti per daug gal rizikinga.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Norint gaminti miltelius blokeliuose yra keli būdai Lengviausia yra spauda Tačiau medžiagos nuostoliai žuvų masto ir neatrodo gerai .jums reikia, kad produktas būtų pastos .jums reikia tirpiklio ir. Šilumos šaltinis. kaitinamosios lemputės puikiai veikia. tirpiklis priklauso nuo gaminio rūšies, o vaizdo įraše parodytos plytos yra ne purė, o tik labai profesionalus darbas. visos plytos duoda daugiau nei 90 %, man tai įtartina. šiandien matote, kad 96 %98 % yra netiesa.Aptikti levamizolą labai lengva, tiesiog įpilkite alkoholio į mažą stiklinę, jums reikia 96 % alkoholio, įdėkite šiek tiek produkto, šiek tiek pakratykite ir pažiūrėkite į stiklinės dugną, pamatysite kažką panašaus į druską.ir pamatysite, kad dideli kristalai, panašūs į kristalus, patenka į gavėjo dugną, o ne į mėgintuvėlį. šie kristalai yra levamizolas. aptikti fenacetiną yra labai lengva, tiesiog pasverkite produktą ir pamirkykite acetone. patikrinkite acetono grynumą, pirmiausia reikia, kad nebūtų drėgmės. patikrinkite, ar balti popieriniai rankšluosčiai mirkyti popierių ir reikia išdžiovinti labai greitai, jei jame nėra drėgmės ir jis nenaudojamas.jei fenacetinas ištirpsta acetone, vėl pasveriate sausą medžiagą ir jei kažkas dingo, ar fenacetinas yra saugesnis, ar ne, ištirpinkite acetoną ir leiskite jam išgaruoti, pamatysite liekanas, panašias į medų. jei kam nors reikia pagalbos su kažkuo panašiu, esu daugiau nei laimingas galėdamas padėti žingsnis po žingsnio, kad gautumėte tą patį rezultatą, kaip ir vaizdo įraše, taip pat kalbu ispaniškai.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Iš 1 kg tikrų lapų galima pagaminti 5-10 g neskaldyto kokso.
Ten, kur aš esu, gramas supjaustyto kokso kainuoja 200-250 JAV dolerių, o 1 kg lapų, atsiųstų iš saugios šalies, kainuoja 120-150 JAV dolerių. Vienas iš svarbiausių dalykų yra kokoso rūšis, vieni jų turi 1-1,5 % kokaino sausoje medžiagoje, kiti - 0,25-0,5 % kokaino.
Taigi, taip , didžiuliam kiekiui išgauti reikia milžiniško kiekio, tačiau asmeniniam naudojimui šalyse, kur kokaino mažai, vis tiek verta 100 %. Ypač jei jį sumažinsite 1/3. Be to, pasilikite šiek tiek nesupjaustyto ir imkite 50 % didesnį mokestį, tai gali suteikti jums pranašumą prieš kitus kokaino pardavėjus jūsų vietovėje.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, drauguži, taip daryti gali būti gera idėja, bet patariu kai ką įsidėmėti, kokaino lapus labai gerai atskiria tie, kurie tiria siuntas, nors tiesiogiai kokaino negaunate, jei galite generuoti didelius perspėjimus, nes Jums nereikia mažo kiekio, Aš esu iš Kolumbijos ir viena iš didelių problemų yra ta, kad sunku patikėti, jog kažkas iš čia importuoja kažkokią legalią žolę, todėl viską, kas skiriasi nuo kavos, medžio anglies ir maisto, norės patikrinti, nes tai tiesiog neįprasta ir keista, tai tik nuomonė ir patarimas, kurį duodu, kad į tai atsižvelgtumėte, jei dar kuo nors galėsiu padėti, būsiu čia.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
taip, tikrai neturėtumėte siųsti nieko, kas kelia raudoną vėliavą, tačiau daugumoje šalių tai galite rasti jau už sienos. JAV / JAV / Kanados ir t. t. , iš mūsų pusės jis patenka kaip ir bet koks arbatos produktas, jei jis atkeliauja iš Kolumbijos ir t. t., jis iš karto iškelia raudoną vėliavą. tačiau jei pirktumėte iš ko nors kitoje šalyje, pavyzdžiui, JAV, esu tikras, kad jis patektų be problemų.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3

Taip, tai tiesa, jei jūs gaunate jį iš outhere manau, kad jūs turite kaip 90% daugiau tikimybių, kad jis atvyksta whitout jokių problemų.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ei, vaikinai, aš noriu gaminti savo ant derliaus ir norėčiau naudoti lapus. Atrodo, kad šis tread yra senas, bet jei kas nors gali padėti, būčiau dėkingas!
 
Top