Turite klausimų?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Planuojame užsidirbti iš DNM ir cheminių reagentų reklamos.

Gavę lėšų į savo biudžetą, tapsime dar geresni. Planuojame kurti:
- cheminius ir farmakologinius medžiagų tyrimus.
- Laboratorinės įrangos apžvalgas.
- medžiagų sintezės vaizdo instrukcijas.
- reagentų tyrimo paslaugą (užsiimsime reagentų pirkimu ir tyrimu).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Malonu matyti, kad bent jau turite planą. Dauguma tokių forumų kaip šis tiesiog egzistuoja, kad vėliau išnyktų be jokio finansavimo. Ypač man patinka reagentų bandymų idėja. Dauguma žmonių negali nusipirkti spektrometrų ir neįsivaizduoja, kad galėtų siųsti savo mėginius į valstybinę laboratoriją. Juk kas būtų, jei jie sužinotų, kad tai narkotikai, tiesa?
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
jei noriu siųsti savo medžiagą CW, ar sužinosiu grynumo % ir kitą informaciją
ieškau laboratorijos, kuri atlieka coc, china white, crystal meth arba ko nors panašaus į fent prašau atsiųsti informaciją ir instrukcijas ir ar galiu su juo bendrauti prieš siųsdamas mėginį
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Sveiki, pone.

kartais negaliu rasti temų ar didžiulių metodų, paskelbtų, kai, pavyzdžiui, duoti: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO į GBL ir t. t.

7gSGBVbFcH
ačiū.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
yra apribojimas, kad žyma turėtų būti ne mažesnė kaip 4 raidžių.

turite grįžti į forumą ir tada bandyti iš naujo. tai turėtų būti gerai, yra laiko tarpas, kol rašote atsakymą arba kuriate temą, ryšys pats atsistato, turite nukopijuoti pranešimą ir refresf, o tada įklijuoti ir rašyti iš naujo. Aš paklausiau apie tai, bet manau, kad xenforo ištaisys tai kai kurių kitų atnaujinimų jų php repą.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
tiesiog pridėkite tai, ko norite iš raktažodžių, pavyzdžiui, 5meo sintezė, 5meo poveikis, 5meo pardavėjas ar pan.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
aš visada manau, kad sumažės mano rezultatai dėl to, kad bus tospecifinės ir arba klaidingai parašyta ir t. t. jokio streso pavyks aš manau, ačiū!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs būtinai turėtumėte sukurti taškinių bandymų reagentus. Iš sieros rūgšties ir formaldehido pagaminkite markizę, iš choralio hidrato ir jodo - meltzerį. Daugelis jų yra paprasti. Jie kainuoja 15-20 dolerių už 10 ml lašintuvą. Tai 14,50-19,50 dolerių pelno. Aš paimsiu Merke/Marquis iš jūsų rankų. Arba įmeskite 8 iš jų į 4 dolerių vertės dėžutę su lakmuso popierėliu ir duobutėmis, ir tai bus 150 dolerių rinkinys.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Man kyla problemų iššifruojant pardavėjų pranešimus. Sumokėjau už produktus, bet norėdamas gauti savo daiktus, turiu galėti iššifruoti pardavėjo PGP pranešimus.

Naudoju "Kleopatrą".
Turiu pardavėjų PGP viešojo rakto bloką
Turiu gaminio PGP pranešimą

Žinau, kad kažkaip galiu sugeneruoti raktą su pardavėjo PGP viešojo rakto bloku ir tada naudoti raktą gaminio PGP pranešimui iššifruoti. PAGALBA!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pritariu idėjai sukurti ne teminėms diskusijoms skirtą lentą. Šiandien man praverstų vieta, kur galėčiau išsilieti, o tema nebuvo tokia, kurią galėčiau paskelbti savo socialiniuose tinkluose. Tai nebuvo susiję su chemija, bet buvo susiję su narkotikais. Šiandien pas mane į namus atėjo 2 žmonės, norėdami man kažką parduoti. Jie susitikinėjo, dabar jis kaltinamas smurtu šeimoje ir turi kulkšnies apyrankę. Jis buvo priešiškai nusiteikęs dėl situacijos, todėl turėjau priversti jį išeiti. Paprastai mano draugas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Galite sukurti grupę. Arba galite rašyti dienoraštį savo profilyje. Arba pasiūlyti visiems tinkamą sprendimą
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Gerai, ačiū, galvojau, kad turiu būti šalininkas, kad galėčiau įkurti grupę. Bet kokiu atveju ketinu netrukus juo tapti. Dar nuodugniai neištyriau visų svetainės aspektų. Ačiū už patarimus. Kalbant apie visiems tinkantį sprendimą, galvojau maždaug taip. Avilys turėjo "sofą Grybynas turi "ne temos diskusiją" Galbūt pavadinimas vietos, kuri yra vietinis baras ar pasisėdėjimas Jessie ir kohortos tv šou. Vieta, skirta ne narkotikų chemijos dalykams.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Galite prisijungti prie bet kurios esamos grupės.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kai bandau sukurti grupę, rašoma ?oops you are not allowed to view this page or perform this action"? Puslapis, kurį tikiuosi sukurti, yra "Chemistry 101, things you should have had learned in chemistry class".
GWOqr4U6xH
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane ar tu esi šios naujos grupės mod ir mokytojas sveikinu jei taip ir beje kitą kartą kai kas nors ateis į tavo namus kur tu miegi ir veikia foll paimk skardinę bare mase ir duok jiems gražų šūvį ir netrukus visi žinos netrukdyk tropane aš noriu prisijungti prie šios grupės ir mokytis
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Esu administratorius ir tikiuosi įdarbinti kokią nors pagalbą. Matau tokios grupės naudą ir poreikį, nors esu beviltiškai nekvalifikuotas šiam darbui. šią minutę žmonės ruošiasi maišyti galingą cheminę medžiagą su kita galinga chemine medžiaga stiklainyje ant prekystalio. Jie net nepagalvojo, kas bus toliau. Gali užvirti ir užmušti šeimos šunį, sukelti gaisrą arba apakinti. Šioje svetainėje yra žmonių ir pranešimų, kurie, ieškodami (ko nors, ko jie ieško), pamiršo logiką ir ruošiasi imtis "šūkauti ir sužinoti" požiūrio į kažką, kas gali baigtis jų laisve arba gyvybe. Jei jiems pasiseks, nieko neatsitiks. Jie nepakankamai atidžiai laikėsi recepto. Jie pridėjo reagentų netinkama tvarka. Galbūt jie chota receptą, kuris neveikia, nes jis buvo daug lengvesnis už tą, kuris veiktų, arba dėl to, kad kažkas nepilnai prisiminė kažką, kas jiems buvo pasakyta arba ką jie matė. Asmuo, velniškai nusiteikęs gaminti narkotikus, prieš tai nesupratęs chemijos pagrindų mechanikos, yra rimtas pavojus, kurio galima išvengti
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ar leidžiama tarpininkauti rc tiekėjams, net jei jie nėra rėmėjai?

Man patinka šis forumas, tačiau sintezės srityje vis dar esu gana pradedantis, todėl norėčiau pasiūlyti tarpininkauti rc pardavėjams, nes labai gerai pažįstu rc sceną, todėl galėčiau grąžinti dalį.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ką turite omenyje sakydami tarpininkavimas?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kažkas kažko ieško, o aš jam pateikiu esamus teikėjus, turinčius reputaciją to, ko jis ieško, jei tokių yra. (Jokių papildomų išlaidų, tik nuoroda arba pavadinimas į tiekėją)
 
Top