Turite klausimų?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Planuojame užsidirbti iš DNM ir cheminių reagentų reklamos.

Gavę lėšų į savo biudžetą, tapsime dar geresni. Planuojame kurti:
- cheminius ir farmakologinius medžiagų tyrimus.
- Laboratorinės įrangos apžvalgas.
- medžiagų sintezės vaizdo instrukcijas.
- reagentų tyrimo paslaugą (užsiimsime reagentų pirkimu ir tyrimu).
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenbergas turiu keletą idėjų dėl skelbimų, kurie gali pritraukti mooore ppl teisėtu būdu prisijungti čia.
Mes apie tai pakalbėsime ir yra net būtina, mano nuomone, tai daryti čia, aš paaiškinsiu, kodėl taip pat..užimtas iki šeštadienio 18 ok
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, pone Heizenberge, teiraujuosi dėl thcp ekstrakcijos tiesiai į bazę. Turime metodą, bet norėjau sužinoti, ar turite kokių nors klausimų pastabų ar nuogąstavimų.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Palikite THCp+ ir eikite
Su THCjd daug geriau sakė visi mano draugai ir dor aš taip pat.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki Atsiprašau už paskutinę žinutę, bet ieškau visko apie thc-p. Mano paslauga iš esmės yra naršyti po gilųjį internetą ieškant bet kokios informacijos apie thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
THCJD paieška
Veikia geriau ir ilgai 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, mačiau, kad viešai YouTube patalpinote daug vaizdo įrašų , - ar nesibaiminate, kad vieši YouTube vaizdo įrašai atkreips dėmesį į šią svetainę ir pakenks saugumo vientisumui?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mūsų tikslas - būtent atkreipti dėmesį į svetainę
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Anksčiau esu patyręs tokį gniuždantį nusivylimą, kai pasisekė rasti net 1/2 tokios geros vietos, sėkmingai įsigyti gražių grynų vaistų, o paskui vyriausybė ją uždaro. Blogiausiu atveju, jei bbgate.com galiausiai išnyks dėl gov't įsikišimo, ar turime kokį nors patikimą planą, kaip vėl rasti vieni kitus? Viską čia skaitau kuo greičiau, nes jaučiu, kad ši laimė turi galiojimo terminą.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Sveiki! Turiu problemą, noriu kam nors išsiųsti žinutę, bet negaliu prisijungti prie jo profilio, kad galėčiau jam išsiųsti žinutę." Ups! Susidūrėme su tam tikromis problemomis." "Šio naudotojo profilis neprieinamas". Ar problema yra mano, ar jis gavo baną? Ačiū!
 
  • Like
Reactions: vis

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
mano recomend yra tegul pamatyti pardavėjas siūlo matomas tolesnei peržiūrai , coz kai kas nors nustatyti pasiūlymas tada scam jums jie paslėpti jį ir jis vis dar yra čia, žinoti mano klaida nenaudojamas escrow paslauga :/
ar tai galima padaryti ?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Manau, kad BB nori, kad pirktumėte tik su palydovu...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Geriausias ir saugiausias būdas ką nors pirkti yra sąlyginis deponavimas. Escrow yra tarpininkas, todėl negalite suklysti.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Aš jau žinau, bet siūlai /scammers
Yra beveik tuščia ir ji nėra corelate su , todėl kažkas gali būti galvojantis, kad tiesioginis atlyginimas nėra rizika

bet mačiau keletą profilių, pažymėtų kaip sukčiai, bet jūs negalite pamatyti jo sukčių pasiūlymo
Manau, kad nuotraukos turėtų būti pažymėtos kaip sukčių pasiūlymas ir išlaikyti galimybę matyti jo profilį ir išjungti galimybę ištrinti paskyrą

Ar gali būti kas nors pažymėtas kaip sukčius, kai mes nenaudojome sąlyginio deponavimo?
Ar tik escrow sukčiai turi privilegiją būti matomi pažymėti kaip sukčiai?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Sveiki! Kaip galiu apsaugoti savo paskyrą? Ar yra galimybė nustatyti mano el. pašto 2FA?
Tuo atveju, jei kas nors norėtų išvilioti mano paskyrą ar panašiai, noriu, kad mano paskyra būtų apsaugota.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Elektroninis paštas nėra saugus. Naudokite elementą, kad atgautumėte prieigą prie savo paskyros. 2fa, pavyzdžiui, naudokite "keepass" arba bet kurią vienkartinio kodo programėlę išmaniajame telefone (panašią į "google authenticator").
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
LTZ3n6xScH


pamiršau, ar 2fa yra prijungta prie jūsų el. pašto, ar prie elemento paskyros, nes ji yra šalia visų elemento nustatymų, bet bet bet kuriuo atveju jūs galite apsaugoti savo paskyrą ^_^^

Nevermind Atsiprašau, aš nemačiau, kad Heiseinberg jau atsakė, nes "peržiūrėti ankstesnius atsakymus" kažkodėl nerodė.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
kiek laiko turiu laukti, kad gautumėte parašą? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Taip, ačiū. Gal galėtumėte pasakyti, kaip išsiųsti" temp pm nuorodą"? Neturiu jokio supratimo ,bet man reikia šių žinių šiame forume kitą savaitę. JEIGU turite laiko? Puiku!!! Jei ne, aš žvalgytis aplink toliau ir pamatyti, jei aš galiu išsiaiškinti. Mano kompiuteriniai įgūdžiai yra šūdas, nes jie buvo sugalvoti, kai buvau žemyn w iš prieigos dideliu būdu. Everythings visiškai naujas man, tikrai verčia mane jaustis mano age.but i digress, im comin kartu...w a lil pagalba iš mano draugų...-grateful (spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Vis dar mokomės naršyti svetainėje. Kur yra tinkamas forumas ir tinkamas būdas paklausti, ar kas nors turi 521097-97-2 (R)-1-(3,4-metilendioksifenil)-2-propanolis parduoti?

Tai yra MAPS cGMP multikg sintezės 1 etapo tarpinis produktas.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Be to, paminėjote reagentų bandymus. Kur galėčiau siųsti daiktus, kad jie būtų išbandyti? Pavyzdžiui, noriu sužinoti, ar sėkmingai pašalinau visus subkomponentus, išskyrus safrolą, iš savo Sassafros aliejaus, naudodamas kai kuriuos abejotinus eksperimentinius metodus, išskyrus frakcinę distiliaciją.
 
  • Like
Reactions: vis
Top