JWH-018 szintézis

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nincs videó, de a folyamatról részletesen tudok tanácsot adni itt, privát üzenetben vagy XMPP-ben. Elég gyakorlati tapasztalatom van ebben a szintézisben.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ha a termék nem kristályosodik ki az alkoholból, akkor hideg vizet önthet, és csapadékot kap. A 018 gyógynövényekhez szükséges mennyiség a kapott minőségtől és az Ön toleranciájától függ. Dokumentált kutatási adagolás - 2 mg találatonként. De azt hiszem, több.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Köszönjük szépen a válaszadást. Nagyon hasznos információ volt. Nagyra értékelem.
Normális, hogy a 3(1-naftoil)indol színe vízzel való mosáskor vörösre változik?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Alapvetően a piacon ez a vöröses
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Helló barátom, nem vagyok túl jó kémikus, de sikerült jwh-t és 5f-et készítenem külföldön vásárolt prekurzorokból, és arra gondoltam, mivel a kannabinoidok kémiáját tanulmányozom, hogy lehetséges lenne-e kannabinoidokat építeni naftalinból (molyirtó).
Azt is megértem, hogy a karboxilátok és a szintetikus piretroidok nagyon érdekelt tulajdonságokkal rendelkeznek, amelyek felhasználhatók kannabinoidok létrehozására? Van valami mondanivalója erről, vagy segítene nekem valahogy.? Megtudtam, hogy a cypermetrin fokozza a kannabinoidok hatását.... ez logikus, mert a piretroidok az idegrendszert célozzák, de biztos vagyok benne, hogy ott aranyat lehet találni barátom...kérem válaszoljon nekem valaki!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Szerintem ez nem ehhez a témához való. Rengeteg kutatásunk van a designer noidokkal kapcsolatban. És sokkal több klasszikus szerkezet van, mint teljesen újakra gondolni. Megírhatja nekem az ötleteit, és részt vehet a csapattal a noidok tervezésében.
 
Top