JWH-018 szintézis. Kis léptékben.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
1-naftoil-klorid szubsztituált - 4-metoxi- vagy 4-etil -1-naftoil-kloridok. 1-Adamantán-karbonil-klorid, 2-jódbenzoil-klorid, 2,2,3,3,3-tetrametil-ciklopropán-karbonil-klorid stb.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Igen, természetesen jobb kloridot vásárolni, mint elkészíteni, nem a legkellemesebb eljárás.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
A naftoil-klorid helyettesítője a 99%-os benzoil-klorid.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
MW sütő, főzőpoharak, mérlegek, őrlők, szűrők stb.
PS: Aki ADBB-noidokat szintetizál a főreagenssel (kálium-karbonáttal), kipróbálhatja ezt a szintézist a 4. lépéstől kezdve.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
A porokat egy átmérőben kell összezúzni, hogy egyenletesen eloszoljanak.
A mikrohullámú reaktorhoz üvegeket használnak. A háztartási mikrohullámú sütőhöz egy főzőpoharat és rövid, de gyakori besugárzást használunk.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Valaki meg tudja magyarázni nekem, hogyan lehet megosztani a besugárzás idejét, amikor háztartási mikrohullámú sütőt használok.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Érdeklődve... Mi a különbség(ek) a JWH-018 és az UR-144 között?
beleértve, de nem kizárólagosan az erősséget. Melyik értékelt!!! Én "puffogok a bit"
várom a választ/felvilágosítást.

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Helló, jobb, ha megnyitja a Farmakológia részt. A JWH-018 és UR-144 témák teljesen le vannak írva. Összehasonlíthatja őket.
 

D4ftmonk

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
A cikkben az szerepel, hogy a JWH folyékonyan használható, ami azt jelenti, hogy kisléptékű gyártás esetén nem használható dohányba keverve?
 

阿卡Mario

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Szükség van-e fűtésre az újraömlesztés során?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Minden prekurzorral rendelkezem, hogy teszteljem ezt a mikrohullámú szintézist, mert a kémia nagyon ígéretesnek és tanulságosnak hangzik, de nincs alumínium-oxidom.

Szerettem volna szintetizálni az alumínium-oxidot (Al2O3), de csak NaOH és H2SO4 van, de nincs HCL, és meggyőződésem, hogy HCL-re lesz szükségem a tisztább szintézishez.

Van/van-e más reagens/ek, amivel helyettesíthetem az alumínium-oxidot (Al2O3)?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Szia Az alumínium-trioxid (Al2O3), más néven timföld, nagyon könnyen beszerezhető a fogászati anyagok boltjából, a fogtechnikusok különböző granulátumokat használnak belőle egy általában csiszolásnak nevezett eljáráshoz, ahol ezt a cuccot nyomással permetezik kemény (fém, kerámia vagy polimer) anyagokra, főként protézis fogakra vagy alkatrészekre a felület csiszolása érdekében. Ez egy elég olcsó vegyszer, de nagy, 3-5 literes kiszerelésben kell számítani rá, és a fogászati anyagok is drágábbak, mint a hagyományos vegyszerek. Csak látogasson el egy fogtechnikus laborjába, és kérjen egy csészényi mennyiséget ingyen, talán találkozik egy olyan kedves emberrel, aki csak úgy odaadja, ajánljon nekik egy kis pénzt, ha úgy gondolja, hogy ez megfelelő. Tipp: az alumínium-oxidot oszlopkromatográfiához is használhatod, ez a fő felhasználási területe a szerves kémiai laboratóriumban, és drága katalizátorok adszorbeálására is, hogy azokat szűrni lehessen, majd újra felhasználni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Elfelejtettem megemlíteni, hogy az alumínium-oxidot nagyon gyakran használják a mikrohullámú kémiában (különösen, ha háztartási készülékkel dolgoznak, mivel a professzionális MW-reaktorok rendkívül drágák még a legcsinosabb szakaszos reaktorokhoz képest is), mivel árnyékoló (remélem, jól gondolom) hatásuk van, vagy legalábbis gyakran említik "fürdő" típusú dologként, így a reaktor egy bizonyos mennyiségű Al2O3-mal töltött főzőpohárban marad. Remélem ez segít.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@H, okot adtál arra, hogy holnap legalább egy fogászati boltot meglátogassak. Nagyra értékelem az infót, nagyon hasznos. Tapsolj meg, haver!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Nos, örülök, hogy megbízható tippet adtam (sikeresen végeztem oszlopkromatográfiát alumínium-oxiddal, amelyet a fogorvosom ajánlott fel nekem, aki szintén képzett technikus, és maga készíti a protéziseket a páciensei számára). Az üzletek, amelyek ezeket a gyakran vegyszereket és még gyakrabban keverékeket is szállítanak műszerek és berendezések nem a szokásos vegyszerellátási politika és sok hasznos dolog érdekel a vegyészek találhatók ott, de néhány drága, ha mondjuk, hogy közvetlenül a betegek szájába szánták őket, de a technikusok számára sokkal megfizethetőbbek. El kell döntenie az alumínium-oxid granulációját (háló), amit meg lehet oldani.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Megvan az összes összetevő, megpróbálom megosztani a 8 és 4 perces besugárzást 2-2 percenként, és hagyom, hogy a termék lehűljön közöttük, de nem működik. Tudna valaki segíteni ebben pls.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Megpróbálhatja 10-25 másodpercre felosztani. Ne hűtse le őket túlságosan.
 
View previous replies…

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Megpróbálom osztani, hogy 10 másodpercig először nem működik, majd megpróbálom osztani 20 20 másodpercig. és ezután thé hatása túl gyenge semmi összehasonlítva jwh 018 még thc-vel is.!!!?
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vegye figyelembe, hogy az 1 naftoil-klorid a hőmérséklet csökkenése miatt szilárddá vált.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Biztos vagy a reagensekben? Ellenőrizte az mp-jüket?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Szia! Ezt a szintézist Williamtől kérdeztem meg neked. Ty a visszajelzésért.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Williamnek írok pm-ben. Remélem, hé fog válaszolni. De biztos vagyok benne, hogy valami nem stimmel.
 

mkcvnvn

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm
 
Top