A legjobb kokaint akarom készíteni

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hiiiii barátaim ,
Szeretnék kokaint készíteni, de a probléma az, hogy az én országomban a kokalevelek tiltottak, és szeretném tudni, hogy hol tudnék szerezni (már van egy ötletem, hogy "Delisse koka por" de nem tudom, hogy működni fog-e) is már megvan a kokain receptje, de ha van egy jobb, ne habozzatok megosztani azt.
Thanks in advance friends :)
(ps: I use deepl so sorry for my bad english (I'm french) )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ha a Delisse koka por és tartalmaz kokaint, akkor annak kivonása valószínűleg drágább, magának a teának az ára miatt.
 

niko77

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm!

Nem találtam olyan témát, ami arról szólt volna, hogy kokain készítése csak koka teával, csak levelekkel is, de nálunk ez bonyolult, van valami ötleted, hogy hogyan lehetne ezt megcsinálni ?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Szia barátom!

Próbálok javítani egy képletet, porból valami ``polisztirol``t készíteni, ahogy itt ebben a hozzászólásban kértem, a videóban is láthatod. Talán tudunk tapasztalatot cserélni.

P.s: ez a termék nem az enyém és az angolom sem jó.
 

Attachments

  • aZrTq2zJMw.mp4
    1.9 MB · Views: 0

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
halszálka a hidraulikus prés alatt nyomtatással
Mxe12LUnIB

Szükség van egy sajtóra és egy fémformára egy mintával. Erről van szó?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
I`ve eddig ezt az eszközt használom, próbálom kicsit kevésbé nyomni, de a textúra nem ilyen sima, valami kemény és törékeny. Ezért próbálom megváltoztatni a képletet. Megpróbálom megmutatni a különbséget egy másik videóban.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Oké, elvárom, hogy
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Van olyan pillanat, amikor a kristályoknak körülbelül egy méretnek kell lenniük, és különben nem úgy nyomják, ahogyan kell.
 
Last edited by a moderator:

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Elnézést a hibámért. Jobban tanulmányozva észrevettem a különbséget a termékek között, amelyekről beszéltem.

A videóban szereplő termék a tiszta kokain, a másik pedig egy másik logóval préselt tisztátalan volt.

Köszönöm a segítséget!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Szia. Kokain előállításához hatalmas mennyiségű levélre van szükség 200 vagy több kg kokainhoz .Lehetséges a világ számos részén termeszteni a koka planta-t .java szigetén a múltban .látom Közép-Amerikában kis mennyiségben .szükséges egy csomó föld és a munkások .a magok nem jelentenek problémát a vegyszerek az országtól függ többé-kevésbé nehéz megtalálni .a földrajzi zóna az ecuadori vonal többé-kevésbé a hely, ahová menni kell .a növény maga nem gyanús, de túl sokan nőnek talán kockázatos.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
A por készítéséhez a blokkokban többféleképpen a legegyszerűbb a sajtó De az anyagveszteség a halpikkely és nem néz ki jól .akkor kell, hogy a termék paszta .akkor kell egy oldószer és. Hőforrás .incandesent izzók nagyszerűen működik .az oldószer függ a típusú cuttyng használni a termékben és a tégla a videóban nem puré csak egy nagyon profi munka .minden tégla hozam több mint 90%is suspicius nekem .ma látod 96%98% nem igaz .amikor teszteli a terméket találsz levamisol és az utolsó napokban több commun a fenacetyn .a levamisol kimutatása nagyon egyszerű csak tegyen alkoholt egy kis pohárba kell 96%-os alkohol tegyen kevés terméket és rázza kicsit és nézze meg a pohár alját .lát valami olyasmit, mint a só ez a levamisol egy bonyolultabb forma a termék megtalálására .hogy bázis .banking szóda vagy ammónia a dame .dryng papírtörlővel és feloldja acetonnal és tegyen egy csepp nítric sav 37%-os rendben van .és látod a nagy batón, mint a kristályok esnek a fenék a címzett preferabre egy kémcső .ez a kristályok Levamisol .a fenacetin kimutatására nagyon könnyű csak mérjük a terméket és áztatott aceton .ellenőrizze a tisztaságát az aceton először szükséges mentes a hab .ellenőrizze, hogy fehér papírtörölközővel áztatott a papír és meg kell száradni teljes nagyon gyorsan, ha nem tartalmaznak hab és nem használható .a fenacetyn oldódnak az acetonban megint mérlegelni a száraz anyagot, és ha van valami elveszett a fenacetyn több biztonságosabb nem disscard az aceton és hagyja elpárologni látja a maradékot Honey like .If valaki segítségre van szüksége valami hasonló én több mint boldog vagyok, hogy segítsen lépésről lépésre, hogy megkapja ugyanazt az eredményt, hogy a videó beszélek spanyolul is .
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
1 kg valódi levélből 5-10 g vágatlan kokszot lehet készíteni.
Ahol én vagyok található egy gramm vágott koksz megy 200-250USD, és 1KG levelek küldött biztonságos országból $120-$150. Az egyik kulcs a kokó fajtája, némelyikben 1-1,5% kokain van szárazanyagra számítva , másokban 0,25-0,5% kokain van.
Tehát igen , hatalmas mennyiség szükséges egy hatalmas extrakcióhoz , de személyes használatra olyan országokban , ahol kevés kokain van , még mindig megéri 100% -ban . Különösen akkor , ha 1/3 részre csökkented . Szintén tartsa meg néhány vágatlan és 50%-kal többet kérjen, ez adhat egy lépést a többi eladó kokain a környéken.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Helló barátom, így csinálni jó ötlet lehet, de azt tanácsolom, hogy tartson valamit szem előtt, a kokalevelet nagyon jól megkülönböztetik azok, akik a szállítmányokat vizsgálják, még akkor is, ha nem kap közvetlenül kokaint, ha magas riasztásokat generálhat, mivel Nem kell egy kis mennyiség, Kolumbiából származom, és az egyik nagy probléma az, hogy nehezen hihető, hogy valaki valamilyen legális füvet importál innen, ezért mindent, ami különbözik a kávétól, a szenetől és az élelmiszerektől, ellenőrizni akarják, mert ez csak szokatlan és furcsa, ez csak egy vélemény és egy tanács, amit adok neked, hogy ezt figyelembe vedd, ha bármi másban tudok segíteni, itt leszek.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Igen, semmiképpen sem szabadna olyasmit küldeni, ami vörös zászlót vet fel, azonban a legtöbb országban már a határon túl is megtalálható. USA/AUS/CAN stb , a mi oldalunkon ez ugyanúgy átjön, mint bármelyik teás termék, ha kolumbiából stb. érkezik, akkor azonnal piros zászlót emel. azonban ha egy másik országból, például az USA-ból vásárolna valakitől, im biztos, hogy gond nélkül átjutna.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3

Igen, ez igaz, de ha valahonnan szerzed be, akkor szerintem 90%-kal nagyobb a valószínűsége, hogy megérkezik minden probléma nélkül.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Hé srácok Szeretném előállítani a hozamomat, és szeretném használni a leveleket. Úgy tűnik, ez a tread régi, de ha valaki tud segíteni, azt nagyra értékelném!
 
Top