• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Hello Szlovákia

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Szia Spiritus üdvözöllek... mutatkozz be bátran a .... címen, hogy elkezdhessük felépíteni az itt indítandó témák struktúráját.
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
modafen vagy nurofen vagy paralen grip a zöld tartalmaz pszeudoefedrint én már csináltam a legegyszerűbb módja legalábbis nekem az "egyenesen E" google beírja "egyenesen E erowid" és kattints az első linkre kell technikai benzin aceton toluol minden ami festékben kapható van egy módszer ahol sósavat kell használni hogy semleges PH-t érj el a vízrétegben ez bonyolult mert túlnyomhatod a PH-t aztán hozzáadod a nátrium-hidroxidot és kurva nagy a káosz de a straight to E egyszerűbb összekevered az egészet és elpárologtatod de vigyázz az elpárolgásnál nagyon gyúlékony. latkes kell tenni lehetőleg szabadban az udvaron és fújja le a gőzöket egy ventilátorral tapasztaltam egy robbanás és egy nagy tűz, amikor csináltam kb 100g pszeudo egyszerre egy nagy jansky pohárban volt kb egy pint ezeket a vegyszereket és miközben töltöttem a kézi ventilátor a gőzök összegyűltek, amikor rátettem a ventilátort és bekapcsoltam egy szikra keletkezett és meggyulladt akkor nagyon óvatosnak kell lenni egyértelműen a módszer a HCL után csepp PH7 biztonságosabb
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Egyetértek azzal, hogy az álfoszforos módszer jelenleg bonyolultabb, mivel a foszfor már nem áll rendelkezésre úgy, mint régen, és az RP (vörös foszfor) beszerzésének egyetlen módja az, hogy az öngyújtós dobozokból kaparjuk ki, A jód nem probléma de a pszeudo megszerzése gyógyszertárról gyógyszertárra járni szerintem kockázatot hordoz valaki észreveheti, hogy a gyógyszertárba járva gyakrabban a jövő a P2P-ből származó meth csak nem tudom, hogy ez hogy van a minőséggel általában tudomásom van arról, hogy a P2P-ből származó meth valahogy gyengébb mint a pszeudo-ből származó meth
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
A D-met mindig csak D-met lesz, függetlenül attól, hogy hogyan szintetizálták. p2p meth racém met-et termel 50%L-met50% D-met, így a szintézis után fel kell osztani az izomereket. Tanulmány kérdezz a fórumon van egy csomó nagyszerű segítőkész ember ott, aki elmagyarázza az útmutatót a helyes útra. Bármit is teszel ne feledd ne adj el drogot SK-ban. Jó tanácsok 😎
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ez volt a válasz, amit kerestem, és pontosan az, amire szükségem volt. Köszönöm szépen
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Bármelyik kereskedés en nem éri meg, ami ezután következik, ha rajtakapják, hogy
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Helló mindenki Szeretnék tanácsot kérni, kérem, van-e tapasztalatotok a P2P-vel kapcsolatban ? Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy a helyi "Elérhető" alapanyagainkból fenilacetont készítsünk ? Köszönöm
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
a nyersanyagokhoz ajánlom gordon ramsey vagy constantylious, constatylious egy lengyelországi beszállító, nekik van mindenük, amire szükséged van a methez a legegyszerűbb módja a P2P készítésének, hogy P2NP-ből készítsd el a fórum készítői készítettek egy hogyan kell videót könnyű, ha pontosan követed a videót, így nem lehet elrontani semmit.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Semmiképpen sem a p2np révén szükségtelenül hosszadalmas és kevéssé produktív módszer. Mindenképpen sokat kell tanulni a helyes út megtalálásához. Jó úton jársz p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Legutóbb már készítettem amfetamint p2np-ből, csak nem tudom pontosan, hogyan kell amfetamint - metamfetamint - készíteni... Autodidakta vagyok, az alapoktól kezdve magamtól tanulok, úgyhogy kérem, ne gyűlölködjetek!
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Sajnos, a rendelkezésre álló nyersanyagainkból nem sokat lehet készíteni. Csak Kínában. Tanulmányozza a fórumot, hogy mindenre választ kapjon...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ved ezt úgy értettem, hogy a vény nélkül kapható termékek is... De a p2p-nek még van jövője, ha szabad kérdeznem, I2, van bevált tinktúrád?... nézegettem tehén tőgyeket fejés után, ott szinte tiszta jódot használnak, tudnál még tanácsot adni, hogyan lehet jódot kivonni? Köszönöm.
 
View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
A tinktúrákhoz hidrogén-peroxidra van szükség, és ez már egy magas szintű dolog...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Zdravim hozzá a szlovák közösségünkhöz, észrevetted a bevezető állásajánlatot a nagyvárosokban a holtpontok létrehozására minimális befizetés 100€ mit gondolsz róla? Szerintem érdekesnek hangzik.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Képzelje el, hogy most már nem kell várnia a csomag megérkezésére. Egyszerűen megvásárolja, amit szeretne, és megkapja a pontos címet, ahol az található. Önnek csak annyit kell tennie, hogy elmegy és átveszi a vásárlást.
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Mi van, ha csalók megpróbálják kihasználni ? Tehát tulajdonképpen nulla visszatérítésnek kellene lennie az ilyen jellegű vásárlásoknál ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Csalók mindig és mindenhol vannak. Nem tehetsz ellene semmit. Mi gondosan kezeljük a vitás helyzeteket.
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Véleményem szerint ez egy nagyszerű lehetőség a közösség bővítésére és egy nagyszerű hálózat létrehozására, amely óraműpontossággal fog működni. Már leveleztem az OutLaw-val(HR Manager), és ez nagyon érdekesnek és ígéretesnek hangzik.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ez egy mega ötlet. Nem aggódnék a visszatérítés miatt, ha a guru kezében van HEISENBERG.... Ő egy nagyszerű fickó és nagyszerű fej . Szívből kívánom, hogy ez a projekt működjön és minden érintett elégedett vásárló legyen, aki minőségi cuccot kap elfogadható pénzért . Végre eljön az amiért BB fórumot alapítottak , hogy a feledés homályába küldjék a mohó embereket akik rossz minőségű aprított és hihetetlenül drága cuccokat árulnak . Szóval számomra egy nagyszerű ötlet egy nagyszerű ember által . ♥️
 
Top