Biohackerek. Ingyenes mefedron minták. Halott cseppek

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Az anyagok kis százalékáért dolgoznék önnek New Yorkban. A bizalom kiépítésén dolgoznék. Itt egy óriási kiaknázatlan piac van.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
A BB csapat új munkatársakat keres.

Követelmények:
- Kapjon halott csepp mefedront 50 g-os mennyiségben (minimális tétel az induláskor).
- Csomagolja 25 darab, egyenként 2 g-os csomagban.
- Rejtsen el 25 halott cseppet biztonságos helyen.

Feltételek:
Szükséges 100 EUR letét.
A termék eladása után a vállalkozó 15 €-t kap minden egyes sikeresen eladott dead drop után.
15*25=375 euró + 100 euró letét.


A munka mindig ott van. Keressen velünk napi 300 eurótól, mindössze néhány óra szentelésével. Ha érdekel, kérem, lépjen kapcsolatba velem privát üzenetben. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Szóval ez azt jelenti, hogy szállít az usa, és van már itt ügyfelek már
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Fed? Lol Én csak azt kérdezem, hogy szállítanak-e nekem a vevők is szállítanak. Nekem úgy hangzik, hogy ez így működik. Nem vagyok benne biztos, hogy értem, hogyan csinálják a dolgokat. Azt mondták, hogy akár 300 eurót is kereshetek naponta, ezért kérdeztem, hogy ez hogyan lehetséges? Megrendelést adnak nekik és utána szállítom a terméket? Fed lol 2014 óta vagyok a színen, nincs szükségem a szarságaidra, amikor kérdezek tőlük. Hogy hogyan működik
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
A Biohackers nagylelkűen ingyenes mintát küldött nekem a 4MMC-ből. A szállítás gyors volt. Elvittem a getyourdrugstested.com oldalra, és FTIR-vizsgálatot végeztem rajta. Tiszta. Nézd meg magad, a kódszó a "Saskatoon".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ez érdekes, az enyém kicsit másképp nézett ki, 4 különböző fotó van azon az oldalon ugyanarról a napról, és mindegyik másképp néz ki. csak 2 hasonlít az én mintámra.

100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem mefedron volt, és ha mégis, akkor ez volt a legrosszabb 4mmc, amit valaha csináltam, gyengébb volt, mint a piszkos 3cmc.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
frissítés:

(mint például a 4mec, ami nagyon ritka).

tehát a teszt nem igazán bizonyított semmit, hamis eredménynek kell lennie.

ez a szemét nem lehet mefedron, amely minden szempontból hasonlít a 4mec-re, és még csak meg sem közelíti a 40%-os tisztaságú mefát.
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Oké dudee! Tényleg szükséges 100 üzenetet írni arról, hogy a BioHackers termék, amelyet INGYEN kaptál, nem elégítette ki az igényeidet?? Megértettük, hogy nem azt kaptad, amit akartál, de abban a helyzetben vagy, hogy olyan dolgok miatt panaszkodj, amiket INGYEN kaptál? Ha mindig csúcsminőségű dolgokat akarsz, és azt kapod, amit kérsz, annak mindig ára van. Menj előre, és keress magadnak egy olyan eladót, aki olyan cuccot ad, ami kielégít téged. A BioHackers csapata már így is elég nagylelkű ahhoz, hogy ingyenes mintákat osztogasson mindenkinek a fórumon, és te itt panaszkodsz emiatt. Szedd össze magad ember, hagyd ki belőle a megmagyarázhatatlan frusztrációdat.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Igen, mert ez egy átverés, mit nem értesz?

nagylelkű volt tőlük, hogy nagy mintát küldtek, de nem kellene ezt mefedronnak eladniuk, amikor nem az.

én ezt azokért az emberekért teszem, akik alig várják, hogy vásároljanak valamit, szeretném, ha valaki ezt tenné értem, ha egy jó VALÓDI terméket akarnék vásárolni. ha ezt megvenném, őrült lennék asf, amit én teszek, az az, hogy megpróbálom megakadályozni, hogy valaki elveszítse a pénzét.

elkötelezett értékelő vagyok, segítek más becsületes eladóknak, akik azt árulják, amit hirdetnek.

tf úgy érted, ha csúcsminőségű cuccot akarok, és megkapom, amit kérek, akkor lesz egy ára 🤣🤣🤣

így többet kell fizetnem valamiért, amit már meg kellene kapnom?

ha 4mmc-ként van hirdetve, akkor 4mmc-nek kell lennie.

Ezt a felhasználókért teszem.

néhány ember máris csalódott, mert olyan terméket akartak kapni, amit reklámoznak, nem pedig valami alig működő analógot.

és igen, találok egy olyan eladót, aki kielégíti az igényeimet , és boldogan népszerűsítem őt, és hozzá vezetem a vásárlókat. :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tökéletesen megértem a pontodat dont aggódj. De vajon kurvára szükséges, hogy minden nap több tucatnyi megjegyzést hagyj?? Hagyj egy véleményt róla, ha még nem tetted meg, és hagyd pihenni a billentyűzetedet a változatosság kedvéért.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Az amfetamin tiszta formában több okból is veszteségessé vált az európai gyártók számára, a fő okok a BMK beszerzésének nehézsége manapság, valamint a metamfetamin alternatív előállítása ugyanabból a nyersanyagból, ami nagyobb nyereséget tesz lehetővé. Az amfetamin ma már csak hígítva kerülhet a piacra.
 
  • Like
Reactions: $!$

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
2008-2010-ben volt RC projekt

weedwholesale

az Egyesült Királyságból és Lettországból világszerte

Cristalius 3,4 MMC

tiszta minőségi A osztály
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
És mi a helyzet az UA-val ?
 

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 2, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Szia, új tag vagyok
Hogyan kaphatok ingyenes mintát?
(Szlovákia)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
alfa pvp

try vagy mdpv

szuperkoksznak hívják
mtv )))
 

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Látom, hogy az emberek mind panaszkodnak a kapott mintákra...
nos szerencsés, hogy ezek az emberek, mert sajnos fizettem 100g körül 2 hónappal ezelőtt, és a biohackers soha nem küldte el, tartotta a letétben, amíg a minap, amikor végül lemondtam, hogy olyan sokáig vártam.

Kezdetben azt mondták, hogy ott van a tétel, aztán hirtelen már nem volt, és várnom kellett, hogy többet szintetizáljanak, mindeközben látom, hogy az emberek mintákat kapnak és itt posztolnak, most arra gondolok, hogy biztosan nem küldheti el ezeket a mintákat az embereknek, mert kifizettem a tételeket, és kapom a várakozó kezelést, annyira dühös voltam ...

Látva ezeket a rossz termékről szóló véleményeket, nagyon hálás vagyok, hogy nem vártam tovább, hogy valami szemét felbukkanjon,

A fórum által erősen reklámozott eladó számára sokkal jobb szolgáltatást várna el, teljesen megdöbbentő.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Sajnálom, hogy ezt hallom, ember, ez volt a célom, amikor ezeket a hozzászólásokat írtam, hogy figyelmeztessem az embereket.

ha egy eladó olyan rossz terméket küld ki, ami még csak nem is az, amit reklámoznak, akkor valami nem stimmel.

már majdnem egy éve küldik ki 2g mindenkinek, lehet, hogy nagy mennyiséget vásároltak egy szar analógból, nagyon jól tudják, hogy mi van náluk és el akarják tüntetni, ezért osztogatják.

örülök, hogy visszakaptad a pénzed és remélhetőleg elégedett vagy a döntéseddel, hidd el nem maradtál le.
 

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hé, kipróbálhatod Athén városát Görögországban, én itt könnyebbé tehetem a játékot számodra.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
1,8 ingyenesen szupergyorsan, Spanyolországba. Nices álcázás, mint láthatatlan. A Frost ideje kipróbálni 4mmc ( elméletben). Ez a gyógyszer is terriblel, igen 30mg a kávé, és 20 egy sorban sone becslés , funcional. De nem olyan, mint a kábítószer. Miután este kipróbálok pár sor 60 MG-t, és igen, szépen elszállt, mint egyfajta mdma kokainnal keverve, de olyan rövid, max. 15 perc, és szörnyű sóvárgás. Luky barátom gobserious és mondd meg neki, hogy hagyja abba. Maibe IS nices to tale 100 MG oral, And. Have a trip of this, bit in lines, i trip out with the craving of this. Csak én próbálom 3fmc, speacking arround cathinone, de 3fmc van les euforia de több szex becslés és kevesebb sóvárgás. Ez a vonalak igen, hogy nices magas, debso rövid a efecto. És látom redosificate stack a stinulant, bizonyíthatóan att minden, amit használok ... I sacel It andi tell, de bizonyíthatóan 200 vagy 150 És én csillag, hogy úgy érzi, több mint estimulantes, bruxismo. Im so sensiuive tonestimulants. És a végén álmos voltam, ami nagyon meglepett, mert ha anfetamint használok, nem alszom egész éjjel 100 MG-val... Mintha lehetetlen lenne. Ez valami nagyon jó volt. Vettem 1 gran 4mmc-t, egy jó hírű spanyolországi eladótól. És az EK-ból analizálták, kipróbáltam, és azt mondom, hogy ugyanaz. Mert ma egy kicsit rosszul érzem magam, de talán azért, mert tegnap beadtam egy amanita muscaria mikrodózist, ami segít elaludni, és talán ez az érzésem van ma reggel. Vagy maibe IS normális 4mmc , olvastam ezt a gondolatot IS mérgező, mint , piros És kath IS mérgező nem kell, hogy rossz sinthrtides vagy bull shits IS neki természetes, de 3fmc dont make me feel this way Next day. Frissítem whe próbálom tho más 4mmc.

Ugyanaz a sóvárgás és a rövid efecto, i weit 4mmc van, mint több hosszú efect És a magas volt több hosszú, de szar volt terriblel rövid, nices magas vit terriblel rövid. I can undestand az emberek eszik ezt a kényszeres.

Többet kell olvasnom az ifinuse-ról. Mint például ne csinálj vonalakat, és használd, mint egy stonacal. De szar, ha ez ilyen másnaposságot okoz, akkor azt hiszem, hogy nem az én drogom, mert tegnap kis dózisokat használtam, és normálisan nem érzem másnaposságot, soha semmitől, és úgy érzem, mintha az orrom irritált lenne.

Defendih biohakers az intuícióm azt mondja nekem, hogy jó 4mmc vagy más kationok, úgy néz ki, nices, éget egy kicsit, de azt hiszem, nem az én drogom 4mmc vagy nekem kell használni más módon, mint egy adag, kapszulában. Maibe, mint mondtam, úgy érzem, werid, mert th amanita mikrodózis.

A jó igen vagy igen, a nices érzés az anyagok. A rossz a rövid hatás és a sóvárgás, többé-kevésbé olyan, mint a kokain. A jó számomra az volt, hogy a használat után aludni tudtam. Ez volt a drog nagy célja.

I actualice amikor kipróbálom a többi mefedrone analizated andi report.
 

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Srácok, nektek van A-PVP A-PHP A-PIHP eladó ?
 
Top