Kérdése van?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Hello WW ;)
Megnéztem a fórumot, találtam néhány hasznos dokumentumot, azonban még mindig azon gondolkodom, hogy nem lenne-e rendben, ha kérnék egy teljes útmutatót egy adott "vegyi anyag" elkészítéséhez?

Igazán szép munka.
További jó hétkezdést kívánok :)
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hello , bármilyen videót kérem a módszerekről közvetlenül aoils , és az aoils és a bmk ugyanaz a dolog kérem .
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Fordítson figyelmet a fórumnak erre a szakaszára. Ott számos átfogó publikációt talál a mefedron szintézis különböző útjairól.
Ha még mindig vannak kérdései, felteheti azokat a megfelelő témakörökben, vagy privát üzeneteket írhat szakértőinknek.
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Pontosan ezt ellenőriztem, és átnéztem ezeket a recepteket. Köszönöm a választ. Az is jó, hogy kérdések esetén közvetlen üzenetet írhatok a szakembereknek. Köszönöm szépen és szép napot kívánok :)
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Bármilyen amerikai beszerzési lehetőség az acetofenon, hexanofenon, valerofenon és más hasonló ketonok számára?
További amerikai beszerzési lehetőségek a reagensekhez?
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Tudnom kell, hogy milyen erős 7add kannabinoid..im ismeri az 5cl... összehasonlítva 5cl, amely pontszám 7add áll áll
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Az Alphabay kezei között. A személyzet éjjel-nappal rendelkezésre áll, így minden kérdésre gyorsabban kap választ, mint bármelyik piactéren jelenleg. Az ellenőrzött szállítók szép listája is van, ami nagyszerű hely, ahol mindent egy helyen kaphat meg, amire szüksége van.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3

Két hete találtam rátok, és az elmúlt néhány napot lurkolással töltöttem - nagyon lenyűgözött a fórum!

Van-e nektek (vagy bárki másnak itt) ajánlásaitok a legegyszerűbb/legalapvetőbb dolgok előállítására (különösen a reagensek beszerzése szempontjából)?

Nem igazán keresek semmit eladni - csak egy gazember ex-kémia diák 😋. Kísérleteztem a múltban alapvető pszichedelikus szerek előállításával (Blue Lotus infúziós italok, egyszerű gombakivonatok), de szükségem van valami összetettebbre, amivel megmártózhatok.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Ez attól függ, hogy mit fog vásárolni. Szakembereink minden esetben a legbiztonságosabb lehetőséget választják.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Elfogadható lenne itt a legális pszichoaktív anyagok széles körben elérhető növényi termékekből történő előállításáról beszélni?

Sokat kísérleteztem teljesen legális főzetek készítésével olyan dolgokból, mint a kék lótuszvirág és bizonyos kakaófajták - szívesen megosztanám ezeket, ha helyénvaló.
 

1don

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Hogyan készítsük el az MDMA-t az elejétől a végéig.
 
Top