Sünteesid ja protsessid koos professionaalse juhendamisega samm-sammult saadaval.

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Tere. Kuidas oleks see kliendile kasulik? Teie juhised hõlmavad abi reaktiivide, seadmete sorteerimisel, kuidas leida kliente? Millist täpset ravimite sünteesi saate õpetada? Kas olete teadlik, kuidas reaktiivide turg ELis välja näeb?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Jah, sellised teenused peaksid olema tasulised nagu teie, sest paljudes riikides toob narkootikumide tootmine paljudes riikides kaasa väga pikkade aastate pikkuse vangistuse ja isegi surmanuhtluse. Tänapäeval tahavad kõik kõike tasuta, sest nad väärivad seda ja te ei saa tegelikult kontrollida, kes on teisel pool ekraani. Samamoodi võib nõuda tasuta narkootikume ja võtta aastaid tasuta narkootikume. Mis on diileri asi selles, kas keegi käib poes ja annab neile tasuta toitu? On palju meetodeid peoduction, mdma, meth, mef või fent, kuid palju aega kulutatud ja sünteesi ainult tulemusi. Paljud inimesed vajavad õpetajat, ja me oleme inimesed ja meil on ka oma eraelu, mitte ainult internet. Nii et ma olen teiega nõus, sünteesid tuleks maksta suurtele mängijatele ja mitte lastele, kes istuvad sellistel foorumitel ilma vanemliku järelevalveta.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ja mis on kuni kui ma maksin 7250 eurot ja selleks, et tuua mind välja escrow ta väärivad prepay makse osta prekursor ja nüüd 7250 eurot on tema rahakotis, see on olnud varsti 50 päeva ta lubab iga nädal pakkuda saadetise jälgida (nagu kaks esimest tehingut escrow kus trahvi), kuid kunagi austama seda ja hoida valetamine mulle....I ve küsinud palun 60% tagasimakse, midagi tagasi minu rahakoti veel, hästi tehtud btcbboss2022 ...Kui ma ütlen jama anna mulle tõend, et sa saadad, mida oodati, eile viiendat korda sa lubasid objekt oli lähetatud ja teil on jälgida, kuid taas kord ei saanud midagi...Ma ei taha sõda ma lihtsalt küsin tagasimakse 60% Bitcoin makstud oma rahakoti tagasi minu rahakoti ja tegeleda on suletud ja ei botter teid enam

Parimad tervitused niikuinii see s suur kaotus mulle:(

(ei ole tõsi objekt ei tarnitud kord kasum)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kui te ei ole sündinud kokkamiseks, miks te seda teete.🤔😉 . Thats ei ole kena, suur koormus raha , , I dient teadsin, et seal oli turg selliste hindade., Ma õpetab aastaid tagasi minu vennapojad ja hes klassikaaslased, kuidas süüa,. nagu minu Grand pah😂 nalja,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vennas, rumal küsimus. Kuna praegu on puudus 99,9% atsetoonist, siis pean toidupoest ostma 98,5 (keemistemperatuurist arvutatud puhtus). Proovisin esimest korda elus kuivatada seda MgSO4-ga. Kontrollisin tulemust MDMA HCL-ga.
100 ml "minu kuiva" atsetooni lahustas 0,5 gr.
Kas see on normaalne või peab rohkem kuivama?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et veevaba naatriumsulfaat töötab sel juhul paremini.
Igatahes 0,5gr sõltub sellest, kui palju oli esialgne kogus.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
See on huvitav, kuid ausalt öeldes mitte minu puhul tõepoolest. Mul ei ole piisavalt ruumi, et hoida reaktiive ja lahusteid nädalaid. Võib-olla tulevikus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
3A molekulaarsõel on teie unistuste kuivatusvahend ja asendab enamikus teie stsenaariumides teisi kuivatusvahendeid
1. See on inertne ja ei reageeri hapete aluste amiinide ega millegi muuga
2. Seda saab lisada lahustisse ja see on oma olemuse tõttu üsna selektiivne. See absorbeerib ainult vett ja veest väiksemaid ühendeid (3 angströmi), ei kaota enam lahustit ega toodet. Liiga palju lisamine ei ole kahjulik.
3 see on suured osakesed, mida saab filtreerida välja peene sõelaga
4. See on laetav, sa lihtsalt küpsetad vee välja ja kasutad seda uuesti ja uuesti.
Igaühele oma. Mõned inimesed lähevad metsa popp-pudelite ja piduripuhastiga ja teised on varustatud ettevõtete poolt rahastatud laboratooriumidega. Enamik meist on kusagil vahepeal
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Muidugi. Mina isiklikult otsin võimalust saada 99,9% atsetooni lõpphinnaga umbes 10-15 EUR 1L kohta. Kui ei ole vaja sellist ainet ja atsetooni nädalaid sügavkülmas hoida, oleksin sellise ettepaneku eest tänulik.

Muide, olen näinud mõnda huvitavat "uurimust" (ei leia seda vist), kus väidetakse, et MgSO4 ja atsetoon reageerivad omavahel, tekitades mingi kolmanda toote. Nii et seda kuivatusainet ei tasuks pikka aega atsetoonis hoida.
Kas see vastab tõele?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma tean, et seda ei jäeta üldiselt nagu ümberpaisatud anuma kannu põhja, vaid filtreeritakse ära kohe pärast seda, kui see lõpetab klompimise. Aga MS-i võib jätta ja see isegi jätkab tööd sügavkülmas. Samuti kui kannu avada ja natuke kasutada, satub sisse atmosfääri õhk ja see ei ole enam veevaba, kuid see on omamoodi valelipik, sest paar kuupsentimeetrit 50%rh toatemperatuuriga õhku mahutab ainult umbes 1 tilk vett max. Ja jah, see reageerib paari asjaga, aga ma ei kasuta seda, nii et ma ei tea peast, mis see on
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Püüan selle artikli tagasi leida just "arhiivi" jaoks, kui mul on aega. Lühidalt öeldakse, et MgSO4, mis on pikka aega atsetoonis eksponeeritud, toodab dubleeritud "peegelpildi" molekuli atsetooni, millel on spetsiifiline "mee" lõhn. Seega on MgSO4 pikaajaline hoidmine atsetoonis piiratud. Aga ma ei ole selline ekspert, et kinnitada, kas see on tõsi või mitte. Lihtsalt tähelepanelik lugeja.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Narkootikumide silmale on väga raske anda tempel xd. Ma tean, et mdma šampanja retseptiga mullitatud kemikaal lõhnab nagu anijs, likööri, dekstro / vanillemandli ekstrakt. . Ma arvan, et selle top of the building mdma, mida teil on rght befre youre silmad,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Miks te ei vasta mulle enam, ma lasen teile 4 sõnumit, on veel nii tellimus saata, teil on saatmise aadress, miks sa blokeerida mind, sest teil on meeles, et ei saada minu tellimusi (ma mõtlen 7250 eurot), avab uue niidi varsti ei hooli...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vaadake, ma ei hooli teie postitustest ja ähvardustest; viimane saadetis saabus katki. Kui te arvate, et see ei ole probleem, siis eksite väga. Ma ei hakka seda samasse piirkonda samamoodi saatma, mitte mingil juhul. Ma otsin teise saatmisviisi. Nii et kui soovite oodata, hea küll. Kui mitte, võid kirjutada tuhat postitust päevas, see ei muuda midagi. Samuti ei müü ma enam internetis, nii et saage ise aru, te olete täiesti hull, nagu te teate!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Küsimus destilleeritud vee pH väärtuse kohta.

Ma tean, et kogu ostetav destilleeritud vesi on kergelt leeliseline, enamasti 7,5, mõnikord 8,0.

Normaalselt reguleerin pH-d hapestamise ajal 3,0-5,0. Siis pesen atsetooniga ja OK.

Aga kui ma teen lõpliku kristalliseerimise, märkasin, et pH langeb 6,0-8,0. Kas on mõtet pH-d lõpplahuses mõne tilga HCl-ga reguleerida? Või selline leeliseline vesi ei riku minu hüdrokloriidi?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ei ole sama reguleerida pH vabalahuse segu, et luua kõik HCL kui võimalik kui pH HCL lahuse ümberkristalliseerimiseks
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma arvan, et te ei saanud küsimusest õigesti aru. Tegemist ei ole hapestamise alusjääkidega. Ei ole olemas alusjääke.

Küsimus puudutab vee pH korrigeerimist. Ma tean, et mõned inimesed teevad topeltdestillatsiooni, et saada vee täiuslikuks 7,0, aga see on kuradi õudusunenägu. Võib-olla lisada paar tilka HCl veele, et see enne hüdrokloriidi lisamist 6,0 sisse seada? Ma muretsen, kas selline kergelt leeliseline vesi võib osa hüdrokloriidist muuta alusega.

Vabandust, pikk loll küsimus.
 
Last edited:

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
kuid te liialdate sellega. Soovitan enne küsimuse esitamist õppida keemia põhitõdesid. 8,0 või 9,0 juures ei muuda see soola vabaks aluseks, jumala eest.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ei tohi tõepoolest liiga palju üle pingutada. 1L vee pH reguleerimiseks 8-lt 6-le on mul vaja ühte tilka või midagi kalkulaator ütleb. Aga kui see ei häiri - OK.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Mõtlesin pikalt, kuidas meie ärikoostööd õigesti ja objektiivselt kirjeldada, kuid siis otsustasin, et parem oleks vähem ja ise teha.

Tulevikku vaadates ütlen, et iga sent on väärt, et teda A-st Z-ni juhitakse.
Varem kasutasin metasünteesi õpetamiseks kedagi teist ja see oli õudusunenägu. Reaktiivi, aja ja närvide kaotus. Ma ei ole keemik, mul oli paar aastat kogemust efedriiniga, aga see on kõik.
Kui ma pöördusin tema poole, seletas ta mulle kõik üksikasjalikult, vastas kõigile mu rumalatele küsimustele, isegi neile, mis ei olnud selle protsessiga seotud. Me täitsime eskrooni, ta ootas kannatlikult ja andis mulle aega, et koguda kõik vajalik kokku ja me alustasime. Ta oli igal sammul kohal, süvenes alati sellesse, mida täpselt tehti, ja andis nõu, millised alternatiivid on olemas. Isegi kui me segi ajasime, tõmbas ta meid käest kinni ja seletas. Kohe on tunda, et ta on seda kõike praktikas teinud ja teab, mitte ainult teoorias. Näitab, kui lihtsam on seda teha reaalsetes tingimustes. Pärast seda pöördusin ikka tema poole nõu saamiseks, alati soovitas ta midagi, mis meie tehingu puhul enam ei olnud asjakohane.
Üldiselt soovitan absoluutselt! Suurepärane mees ja suurepärane teenindus.
Tänan teid veelkord.

P.S. Vabandust minu inglise keele eest, see kõik on tõlkijaga.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
See on nutikas teenus, mida pakkuda
 
Top