Sünteesid ja protsessid koos professionaalse juhendamisega samm-sammult saadaval.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Enamasti on minu teadmised ja kogemused mõnede sünteesi ja protsessidega jagatud üksikasjalikult ja postitatud lihtsalt selleks, et aidata teisi inimesi ja püüda vältida, et nad teeksid samu vigu, mida ma tegin, või kaotaksid ka minu kaotatud aega hahaha

Isegi, et paljud inimesed küsivad minult rohkem infot ja rohkem üksikasju, pakkudes mulle makstud täielikku juhendit samm-sammult mõned süntesaatorid, mida ma postitasin.

Nagu te teate, ma alati püüan vastata küsimustele ja kahtlused avalikult sama postitusi, kuid isegi, et mõned inimesed vajab rohkem tihedat "õpetamine" nende kohta.

Nii nagu nõudlus selle teenuse näib jätkuvat ma otsustasin pakkuda seda avalikult ja anda võimalus inimeste foorum valida, et saada professionaalset juhendamist samm-sammult.

Ilmselt ei ole mul kogemusi kõigis sünteesi ja protsesside postitatud foorumis ( ma ei ole keemik, kellel on kõrgharidus), nii et ainult oleks keskendunud post ja sünteesi seotud minuga ja erandkorras mõned teised, et mul on teadmisi, kuid mitte kogemusi suures ulatuses, nii et iga juhtum võiks olla kohandatud isegi ainult taotleda, et juhendada sammu osa protsessi.....

Tänu.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Tere. Kuidas oleks see kliendile kasulik? Teie juhised hõlmavad abi reaktiivide, seadmete sorteerimisel, kuidas leida kliente? Millist täpset ravimite sünteesi saate õpetada? Kas olete teadlik, kuidas reaktiivide turg ELis välja näeb?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Mida te mõtlete, kui küsite "Kuidas see oleks kliendi jaoks kasumlik?"?
Umbes teenused on seotud klientide vajadustega ma tavaliselt kohandada teenuse iga kliendi jaoks, kuid kuidas leida kliente ei kuulu minu teenus.
Ma võin õpetada sünteesida amfetamiini, MDMA, D-Meth, Mephedron...
Reaktiivide kohta on mul õige link kõigi nende jaoks dont worry about it.
Tänan.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tere.
Kuidas teha MDMA-d kodus?
Aitäh.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Tere,
Kuidas sünteesida 5cladba, ADBB või teisi sünteetilisi kannabinoidide eelkäijaid?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Jah, sellised teenused peaksid olema tasulised nagu teie, sest paljudes riikides toob narkootikumide tootmine paljudes riikides kaasa väga pikkade aastate pikkuse vangistuse ja isegi surmanuhtluse. Tänapäeval tahavad kõik kõike tasuta, sest nad väärivad seda ja te ei saa tegelikult kontrollida, kes on teisel pool ekraani. Samamoodi võib nõuda tasuta narkootikume ja võtta aastaid tasuta narkootikume. Mis on diileri asi selles, kas keegi käib poes ja annab neile tasuta toitu? On palju meetodeid peoduction, mdma, meth, mef või fent, kuid palju aega kulutatud ja sünteesi ainult tulemusi. Paljud inimesed vajavad õpetajat, ja me oleme inimesed ja meil on ka oma eraelu, mitte ainult internet. Nii et ma olen teiega nõus, sünteesid tuleks maksta suurtele mängijatele ja mitte lastele, kes istuvad sellistel foorumitel ilma vanemliku järelevalveta.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ja mis on kuni kui ma maksin 7250 eurot ja selleks, et tuua mind välja escrow ta väärivad prepay makse osta prekursor ja nüüd 7250 eurot on tema rahakotis, see on olnud varsti 50 päeva ta lubab iga nädal pakkuda saadetise jälgida (nagu kaks esimest tehingut escrow kus trahvi), kuid kunagi austama seda ja hoida valetamine mulle....I ve küsinud palun 60% tagasimakse, midagi tagasi minu rahakoti veel, hästi tehtud btcbboss2022 ...Kui ma ütlen jama anna mulle tõend, et sa saadad, mida oodati, eile viiendat korda sa lubasid objekt oli lähetatud ja teil on jälgida, kuid taas kord ei saanud midagi...Ma ei taha sõda ma lihtsalt küsin tagasimakse 60% Bitcoin makstud oma rahakoti tagasi minu rahakoti ja tegeleda on suletud ja ei botter teid enam

Parimad tervitused niikuinii see s suur kaotus mulle:(

(ei ole tõsi objekt ei tarnitud kord kasum)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kui te ei ole sündinud kokkamiseks, miks te seda teete.🤔😉 . Thats ei ole kena, suur koormus raha , , I dient teadsin, et seal oli turg selliste hindade., Ma õpetab aastaid tagasi minu vennapojad ja hes klassikaaslased, kuidas süüa,. nagu minu Grand pah😂 nalja,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ma palun teil anda mulle jälg, kuid pärast 50 päeva... ma ei saa enam usaldada olukorda..... Ma palun teid palun 60% tagasimakset Prepay (4K) ja 100/150 (2250Euro) tellimus, mida ka kunagi saatnud oli sheduld kiiresti oma kena pakkumine, 50 päeva tagasi... Lugupeetud keemik btcbboss2022 loodan hästi lahendada seda küsimust...
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Hea päev, kas te saate palun kontrollida oma dms.
ty head päeva
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vennas, rumal küsimus. Kuna praegu on puudus 99,9% atsetoonist, siis pean toidupoest ostma 98,5 (keemistemperatuurist arvutatud puhtus). Proovisin esimest korda elus kuivatada seda MgSO4-ga. Kontrollisin tulemust MDMA HCL-ga.
100 ml "minu kuiva" atsetooni lahustas 0,5 gr.
Kas see on normaalne või peab rohkem kuivama?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et veevaba naatriumsulfaat töötab sel juhul paremini.
Igatahes 0,5gr sõltub sellest, kui palju oli esialgne kogus.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Esialgu - eriti katse jaoks - 10 g mdma hlc 100 ml atsetoonis. Yeld 9,5 gr. Tegelikult on küsimus selles, kas atsetooni on võimalik kuivatada palju paremini.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et atsetoon isegi 100% kuivana lahustab natuke HCL-i, nii et teie % on vastuvõetav.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Püüan selle artikli tagasi leida just "arhiivi" jaoks, kui mul on aega. Lühidalt öeldakse, et MgSO4, mis on pikka aega atsetoonis eksponeeritud, toodab dubleeritud "peegelpildi" molekuli atsetooni, millel on spetsiifiline "mee" lõhn. Seega on MgSO4 pikaajaline hoidmine atsetoonis piiratud. Aga ma ei ole selline ekspert, et kinnitada, kas see on tõsi või mitte. Lihtsalt tähelepanelik lugeja.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Narkootikumide silmale on väga raske anda tempel xd. Ma tean, et mdma šampanja retseptiga mullitatud kemikaal lõhnab nagu anijs, likööri, dekstro / vanillemandli ekstrakt. . Ma arvan, et selle top of the building mdma, mida teil on rght befre youre silmad,
 
Top