Midagi oma kokaiini kohta

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Umbes aasta tagasi, kui viimistlesin " The Drug Users Bible" kokaiini osa, otsustasin lisada lühikese analüüsi Ühendkuningriigi turu kohta, pidades silmas ühe tuntud labori esitatud tegelikku sisu. Kuigi see kajastab ainult olukorda ühes kohas ühel ajahetkel, mõtlesin, et see võib siin huvi pakkuda.
.
.
MIDAGI OMA KOKAIINI KOHTA
Ühel vihmasel pärastlõunal hakkasin uurima ühe tuntud Ühendkuningriigi laborile esitatud kokaiiniproovide sisu. Tähelepanu keskendus sellele, millega kokaiini tavaliselt rikastatakse või tükeldatakse (arvestamata muid peavoolu uimasteid).

Kokaiinina esitati 162 proovi ajavahemikul 2020. aasta septembrist kuni 2021. aasta aprillini. Nendest 50 (31%) olid märgitud üksnes kokaiinina, ilma muu registreeritud sisuta. Ülejäänud proovid jagasin kahte rühma: need, mis andsid tagasi ühe lisandi, ja need, mis andsid tagasi mitu lisandit. Saadud arvud olid järgmised:

Üks lisandus (kokku 64 proovi):

21 (13,0%) = bensoüülkogoniin.
17 (10,5%) = Levamisool
10 (6,2%) = narkokaiin
7 (4,3%) = bensokaiin
6 (3,7%) = fenatsetiin
1 (0,6%) = paratsetamool
1 (0,6%) = Metformiin
1 (0,6%) = Lidokaiin

Mitmekordsed lisandid (kokku 48 proovi)

10 (6,2%) = Levamisool + bensoylekogoniin
7 (4,3%) = Levamisool + narkokaiin
5 (3,1%) = Levamisool + bensoüülükgoniin + norokaiin
4 (2,5%) = bensoüülükgoniin + norokokaiin
3 (1,9%) = bensoüülkogoniin + ekogoniini metüülester
2 (1,2%) = bensokaiin + norkokaiin
2 (1,2%) = fenatsetiin + bensokaiin
2 (1,2%) = fenatsetiin + norkokaiin
2 (1,2%) = bensoüülkogoniin + norkokaiin + ekogoniini metüülester
1 (0,6%) = Levamisool + fenatsetiin
1 (0,6%) = fenatsetiin + norkokaiin + bensokaiin
1 (0,6%) = Tropakokaiin + norokaiin + bensoüülkogoniin + ecgoniini metüülester
1 (0,6%) = Levamisool + norokaiin + bensokaiin
1 (0,6%) = Levamisool + Norcocaine + Benzoylecgonine + Tropacocaine
1 (0,6%) = bensokaiin + ekgoniini metüülester
1 (0,6%) = fenatsetiin + ecgoniini metüülester + bensoüülkogoniin + kofeiin + bensokaiin
1 (0,6%) = Levamisool + Metformiin + Norcocaine + Benzoylecgonine
1 (0,6%) = Levamisool + bensoüülükgoniin + norokokaiin + metüülester ecgoniinist.
1 (0,6%) = bensoüülükgoniin + prokaiin + norokaiin + ökgoniini metüülester
1 (0,6%) = Levamisool + bensoylekgoniin + fenatsetiin + ecgoniini metüülester

Tuleb märkida, et kõik need ei ole mahuaine või lõikevahendid: mõned neist tulenevad lihtsalt lagunemisest või tootmisprobleemidest. Nende nimetamine lisanditeks või lisaainetena ei ole ilmselt parim terminoloogia.

Mind ei üllatanud siiski see, et levamisool oli nii kõrgel kohal (28% eespool nimetatud proovidest); kuigi see ei olnud nii kõrge, kui ma kartsin. On üldteada, et seda kasutatakse parasiitide ussinakkuste raviks ja et suurte koguste nuusutamine on väga halb mõte. Mind üllatas ka lidokaiini madal koht, sest eeldasin, et see on peamine anesteetikum/vahendaja. Võib-olla näitan jälle oma vanust, mis paneb mind samuti mõtlema, mis juhtus prokaiiniga.
.

Meeldetuletus: raamatu PDF-versiooni saate tasuta alla laadida otse Breaking Bad's Chemical Library 'st siit:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...yd.onion/resources/the-drug-users-bible.3477/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Rääkisin 2 päeva tagasi Redditis ühe thevUKi poisiga, kes linkis mind narkotesti saitidele (kahjude vähendamine, mitte seaduslik). Isikuna, kes regulaarselt tutvub Drugs'Data.org. Märkasin mõningaid samu asju, millest te siin räägite, kuid teises kontekstis.
1 Levimisool on palju sagedamini kasutatav võltsitud Uk-s. 10 aastat tagasi see nii ei olnud, aga tänapäeval on see nii
2. SIIN NEEDS EYES 👀 Norcocaine oli uK-s palju sagedamini võltsitud ainena loetletud. Tegelikult ei ole ma kindel, et olen seda kunagi näinud loetelus. Jah, see on kokaiini metaboliit, kuid see metaboliseerub CYP b450,SINU MAKSAS...Vaatasin andmeid norcocaine kohta ja kui ma tegin kiireid arvutusi, siis LD50 tundus olevat umbes 2,5 grammi 100kg inimesel. See on kõrge. MIKS ON SEE EUROOPA KOKAIINIL, aga mitte kuskil mujal?
3. Norcocaine on ilmselt see prügi, mida nad nimetavad seal valmisrockiks ja mille üle kõik kurdavad
@DMTrott sa ilmselt tead seda, aga kindluse mõttes on levamisooli metaboliidid aminoreaks ja amfetamiiniks. See on ilmselt märkimisväärne tegur selle kasutamisel võltsimisvahendina
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Täname. Teil on tõenäoliselt õigus.

Seal olid mõned üllatused, kui ma seda tegin. Ma tahaksin siiski näha võrdlust DrugsData.orgi näidetega, mitte ainult selleks, et näha, kuidas eespool kirjeldatut USAga võrrelda. Kui ma kunagi aega leian, võin seda ise teha. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma vaatan läbi 110 viimast kokaiinimärgistusega esitatud tööd ja postitan need, ma ei tee niikuinii midagi
 
Top