Minu 3-CMC süntees

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Pärast määrdunud 3cmc pulbri pesemist atsetooniga ja ümberkristalliseerimist 1:2 vee-atsetooni seguga on mul ainult valge lima nagu aine ja kristallide moodustamine puudub, mingeid ideid?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
See juhtub siis, kui olete konteinerit liigutanud ja lahus tuli liikuma, Laske sellel lihtsalt paar päeva seista ja oodake.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
ive sai küsimus etüülatsetaadi kohta, kui ma tegin reaktsiooni DCM-ga, kristallid osutusid üsna puhtaks ja saadud kaal oli üsna hea ka, aga etüülatsetaadiga tundus, et seal oli veel reageerimata 2b3c, im ei ole kindel, kas ma pean lisama rohkem lahustit või metüülamiini, kuid kristallid tulid tõesti määrdunud ja õline kasutades etüülatsetaati. kas u poisid on mingeid arvamusi?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Etüülatsetaadi keemistemperatuur on 77°celsius. mis temperatuuri sa seadsid?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Etüülatsetaadi keemistemperatuur on 77°celsius. mis temperatuuri sa seadsid?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ Tänan teid väga kogu teabe panustamise eest. See oli mulle väga kasulik minu esimesel katsel 4mmc-ga. Ma kasutasin 2b4m(50g), EthylAcetate ja methylamineHCL. See oli väike jooks, kuna ma ei tahtnud raisata. Sain umbes 45%.
Üldiselt olen väga rahul ja ootan kõike peenhäälestamist. Tänan veel kord!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 114

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Milliseid muid meetodeid on olemas molly valmistamiseks, soovitate mingeid alternatiivseid viise? Milline meetod on usa geograafia jaoks võimalikum ja kättesaadavam. Selle raske tellida saitidelt, kes küsivad pidevalt äriteavet... Olen kuulnud 2b3chl on olemas võimalus saada seda toodet molly valmistamiseks
 
Top