Metamfetamiini süntees P2P-st Al/Hg kaudu

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Miks ei esine heksaanis kuhjumist? Ja pesemine kuuma veega NaCl ja söögisoodaga võtab palju lisandeid.

Siiski, kui kasutate IPA asemel metanooli, saate pärast leelise lisamist heksaaniga teha otsest ekstraheerimist reaktsioonisegust.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Samuti, kui kasutate metüülamiini asemel nitrometaani, ei pea te tegema coolini, lisaks saate metüülamiini allikat destilleerida ja uuesti kasutada. Vähem jäätmeid ja vähem kulu
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ma kontrollin nüüd, kas see on tõesti dextro, kui ma sellest kristalli teen. Kui kristall on tehtud, võin ma siia panna. Ma pean ka mainima, et mul ei ole veel õigeid suhteid, pean tegema rohkem reaktsioone
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
pärast vaakum destillatsiooni pean ma tegema ka vedeliku ekstraheerimist happelise alusega, kui soovite panna kuiva hcl gaasi sisse muidu peate panema sügavkülma. ma leidsin karmi viisi.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
See pilt näitab nitrometaani redutseerimise reaktsiooni soolhappe ja tina metalliga
Metüülamiinigaasi tootmiseks
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
olete varem nitrometaaniga töötanud ? Mul on probleeme isoleerida toode, et ma ilmselt acified seda tulevikus sidrunhappega ja siis vaakumdestillatsiooni kõik, ja sealt üks lisada leelist, et aluse uuesti ja edasine vaakumdestillatsiooni alus (ja vesi siis ofcourse) ja siis ekstraheerida destiliate heksaani ja mull kuiva HCL gaasi läbi.

Või lihtsalt külmutada ja ümberkristalliseerida IPAga.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kas te oskate palun selgitada, kuidas kasutada nitrometaani metlamiini asemel
Selles reaktsioonis?

Kas on võimalik teha
kasutada RC-kütust, mis tähendab 10% nitrometaani 90%metonooli ja segada seda ülejäänud retseptiga?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Proovige kasutada mittetoksilist Alumiinium Galinstan amalgaami.
 

neoking8

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
tänan teid nõuannete eest. Kas keegi saab kinnitada, kas Al/Hg on hea asendada?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ultraheli abil saate aktiveerida Al-fooliumi, ma lisasin ka galliumkloriidi valmistamisel, kuid reaktsioon ei kulgenud minu arvates nii, nagu peaks, kuid kui lisate leelist, saate kohese vulkaanilise reaktsiooni (nautige kõrgel)
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ultraheli töötab ainult grignard-reaktsioonide puhul magneesiumi aktiveerimiseks. Ärge lisage naatriumhüdroksiidi! Kui galliumkloriid ei aktiveeri alumiiniumfooliumi, proovige Galinstan (Gallium-Indium-Tina sulam). Kuumutate alumiiniumfooliumi tükke ja Galinstanit tiiglis ja saate 90%-95% alumiiniumi ja 5%-10% Galinstanit. Te lahustate P2P (fenüül-2-propanoon) ja etüülamiini etanoolis ja vesinikoksiidis (destilleeritud vesi, H2O) ja lisate alumiinium Galinstan (Al/GaInSn) ja seejärel kuumutate seda paar tundi, et saada etüülamfetamiini. Metüülamiini kasutades saab metamfetamiini. Ammoniaagi kasutamisel saadakse amfetamiini, kuigi väiksema saagisega. Devil Springs ja Everclear on kõrge etanoolisisaldusega. Galinstan on taaskasutatav ja taaskasutatav.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Te ei lisa sinna naatriumhüdroksiidi (leelist), sest see saastab galliumi.
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Tere tõesti hea sisu sir ei ole hea keemia taustaga, kuid lihtsalt küsimus saame kasutada p2p saada vormi

Fenüülatsetooni (P2P) süntees BMK etüülglütsidaadi ja aurudestillatsiooni kaudu

selle meetodi puhul
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kas see protseduur on kontrollitud, mõnikord nad lihtsalt postitavad protseduuri, mis ei ole reaalne,
 

idkyouthink

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma vajan oma elus keemikut!!!
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Kas me võime kasutada etanooli või IPA asemel metanooli?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
IPA võimaldab siiski õli kihilistamist, mis tähendab vähem keemistsentse/isolatsiooni.

Veenduge, et te EI kasuta nitrometaani neutraliseerimiseks leelist, sest te ekstraheerite seda. Ma isiklikult soovitan kasutada metanooli ja heksaani ekstraheerimiseks.

FITLER ALUFOILI maha enne leelise lisamist, sest te saate alumiiniumoksiidi oma heksaanikihti, mida on võimatu puhastada, kui te ei kasuta tseliiti või vaakumdestillatsiooni.

kui te ei kasutanud piisavalt söövitit, siis nitrometaan moodustab freebaasiga aezotroopi ja destilleerib selle läbi teie pumpade.

ainus asi, mis võiks töötada, kuid veel peab proovima, ekstraheeri heksaaniga, kui kasutad metanooli ja haputa sidrunhappega, siis destilleeri nitrometaan ära, siis freebaseeri õli uuesti ja destilleeri.
 

virus0815

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 30, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
kas väävelhapet saab asendada soolhappega?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
almgami käivitamise korral tahaksite lisada veidi väävelhapet.

Kristalliseerimiseks jah, võite kasutada väävelhapet, kui soovite suitsida sulfaati, kuid ma soovitan HCL-i.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kas me saame 37% soolhappega muuta vaba aluse metamfetamiinvesinikkloriidiks? Samuti olen mõnes videos näinud, et vaba alus muudetakse otse vesinikkloriidsoolaks kuiva HCl gaasiga, ilma tolueeni kasutamata. Miks see nii on?
 
Top