JWH-018 süntees. Väikeses mahus.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
1-naftoüülkloriidi asendajad - 4-metoksü- või 4-etüül-1-naftoüülkloriidid. 1-adamantankarboonüülkloriid, 2-joodobensoüülkloriid, 2,2,3,3-tetrametüültsüklopropaankarboonüülkloriid jne.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jah, muidugi on parem osta kloriidi kui seda teha, mitte kõige meeldivam protseduur.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Naftoüülkloriidi asendaja on bensoüülkloriid 99%.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
MW-ahi, keeduklaasid, kaalud, jahvatajad, filtrid jne.
PS: Kes sünteesib ADBB-noide põhireaktiiviga (kaaliumkarbonaadiga), võib proovida seda sünteesi alates 4. sammust.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pulbrid tuleb ühtlaseks jaotamiseks purustada ühes läbimõõdus.
Viaalid kasutatakse mikrolaineahjureaktori jaoks. Kodumajapidamises kasutame mikrolaineahju jaoks keeduklaasi ja lühikest, kuid sagedast kiirgust.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi oskab mulle selgitada, kuidas jagada kiiritusaega, kui ma kasutan kodumajapidamises mikrolaineahju
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Küsitav... Mis on erinevus(ed) JWH-018 ja UR-144 vahel?
sealhulgas, kuid mitte ainult tugevus. Milline hinnatud!!! Ma olen "chumping at the bit"
ootan teie vastust/selgitust.

 

D4ftmonk

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Artiklis on öeldud, et JWH-d saab kasutada vedelikus, mis tähendab, et väikesemahulise tootmise puhul ei saa seda kasutada tubakasse segamiseks?
 

阿卡Mario

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kas teil on vaja kuumutamist, kui reflow?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Mul on kõik lähteained selle mikrolainesünteesi katsetamiseks, sest keemia kõlab väga paljulubavalt ja harivana, kuid mul ei ole alumiiniumoksiidi.

Ma tahtsin sünteesida alumiiniumoksiidi (Al2O3), kuid mul on ainult NaOH ja H2SO4, kuid mitte HCL, ja ma olen veendunud, et mul on vaja HCL-i puhtama sünteesitee jaoks.

Kas on olemas mõni muu reaktiiv/reaktiivid, mida ma saan asendada alumiiniumoksiidi (Al2O3)?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Tere Alumiiniumtrioksiid (Al2O3), mida tuntakse ka alumiiniumoksiidi nime all, on tõesti lihtne hankida hambaravimaterjalide poest, hambaravitehnikud kasutavad selle erinevaid granulatsioone tavaliselt liivatamise protseduuriks, kus seda kraami pihustatakse surve all kõvadele (metall, keraamilised või polümeer) materjalidele, peamiselt proteesitud hammastele või osadele, et lihvida nende pinda. See on üsna odav kemikaal, kuid eeldatavasti on see suurtes 3-5L pakendites ja ka hambaravikraam on kallim kui tavalised kemikaalid. Lihtsalt külastage hambaravitehniku laboratooriumi ja küsige lihtsalt tassitäit tasuta, võib-olla kohtate piisavalt lahket inimest, kes seda lihtsalt ära annab, ofer neile natuke raha, kui arvate, et see on asjakohane. Vihje: võite kasutada alumiiniumoksiidi ka kolonnkromatograafia jaoks, see on selle peamine kasutusala orgaanilise keemia laboris ja ka kallite katalüsaatorite adsorbeerimiseks, et neid saaks filtreerida ja seejärel uuesti kasutada.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Unustasin mainida, et alumiiniumoksiidi kasutatakse väga sageli mikrolainekemias (eriti koduse seadmega töötades, kuna proffesionaalsed MW-reaktorid on äärmiselt kallid isegi võrreldes kõige uhkema partiireaktoriga), kuna neil on varjestav (ma loodan, et mul on õigus) mõju, või igatahes mainitakse seda sageli kui "vanni" tüüpi pf asja, nii et reaktor jääb keeduklaasi, mis on täidetud teatud koguse Al2O3-ga. Loodan, et see aitab.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@H, sa andsid mulle põhjuse vähemalt homme hambaravipoodi külastada. Ma hindan infot, väga kasulik. Pöidlad üles mate!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Noh, mul on hea meel, et andsin teile usaldusväärse vihje (ma tegin edukalt kolonnkromatograafiat alumiiniumoksiidiga, mida mulle pakkus minu hambaarst, kes on samuti kvalifitseeritud tehnik ja valmistab ise oma patsientidele proteesid). Kauplused, mis pakuvad neid sageli kemikaale ja veel sagedamini segusid ka instrumente ja seadmeid ei ole tavaline kemikaalide pakkumise poliitika ja palju kasulikke asju, mis pakuvad huvi keemikutele, võib sealt leida, kuid mõned on kallid, kui ütleme, et need on mõeldud kasutamiseks otse patsiendi suus, kuid tarvikud tehnikutele on palju taskukohasemad. Te peate otsustama alumiiniumoksiidi (võrgusilma) granuleerimise üle, mis on midagi, mida saate lahendada.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mul on kõik koostisosad, ma üritan jagada 8 & 4 minutit kiirgust 2 poolt 2 minutit ja lasta thé toode jahtus nende vahel, kuid see ei tööta. Kas keegi võiks aidata seda pls.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Võite proovida jagada seda 10-25 sekundi peale. Ärge jahutage neid liiga palju.
 
View previous replies…

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ma püüan jagada seda 10 sekundit kõigepealt ei tööta siis ma püüan jagada 20 20 sek. ja pärast seda thé mõju on liiga nõrk midagi võrreldes jwh 018 isegi thc.!!!?
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pange tähele, et 1 naftoüülkloriid on temperatuuri languse tõttu muutunud tahkeks.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas olete oma reaktiivides kindel? Kas olete kontrollinud nende mp?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, ma ei ole seda teinud. Küsisin selle sünteesi kohta Williamilt. Ty teie tagasiside eest.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kirjutan Williamile pm. Loodan, et hé vastab. Aga ma olen sûre, et Theres midagi valesti.
 

mkcvnvn

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Top