Question Olen Brasiiliast, kuid tahan minna välismaale Euroopasse

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ma sain Lõuna-Ameerikast kontakte, et toetada mind Euroopas. Ma mõtlesin, kas oleks hea mõte kolida Euroopasse ja teenida raha jaemüügis müües või osta telliskivi ja müüa jõukudele. Minu kodumaal on kokaiin liiga odav ja seal on palju müüjaid ja rühmitusi, kes võitlevad omavahel territooriumi pärast. Ma ei räägi jõukudest, ma räägin kuritegelikest rühmitustest, millel on üle 30 tuhande liikme, nagu PCC, CV, FDN ja palju võimsamad rühmitused. Milline riik Euroopas oleks hea, et minna välismaale ja alustada oma narkoäri?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Kui keegi saab tuua mulle telliseid Hollandisse colo või bolo hea hinnaga saatke mulle palun
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Olen pärit Lõuna-Ameerikast. Kas teil on mingi tõhus meetod suurte koguste saatmiseks?
 
  • Like
Reactions: Sig

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Hispaania on mõnikord nagu Mehhiko, kui te teate, mida ma mõtlen, te tunnete end seal nagu kodus
 
  • Like
Reactions: Sig

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Liiga palju mõtteid, mitte palju kogemusi. Parim algus väike tutvuda kanalitega, liikuda edasi. Iga koht u tulevad on erinev. Enamik kanaleid on väljakujunenud, astu neile jalgu ja u tolmab, kuid targale inimesele on alati koht. Nii et kui u saada see õige, ja saada õige plaaster sa oled kuldne.

Soovin alati parimat õigetele inimestele, nii et minu sõrmed on ristatud u bro. Hoia ur pea kõrgel. 🤞
 
Top