Question Kuidas valmistada 2cb "tussibi"

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Tere poisid.

Ma mõtlen hakata müüma "roosa kokaiini" või "tussibi", kuid ma ei tea midagi...

Kui keegi õpetab mulle AINULT kuidas teha.. ill aprecciate.

Ma tean ainult, mida kasutab, kuid ei tea, kuidas teha...

Aitäh.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
saate kontrollida drugsdata.org

see ei ole kuidagi seotud Shulgins 2C-B-ga. "Tusi" või "Pink" on Ketamiini ja MDMA segu, igal kokal on erinev suhe, mida nad kasutavad oma segu jaoks. on ka mitteaktiivseid lõikeid, mis ei ilmne testitulemustes, kuid on teatatud, et see on lõhna- ja maitseaine, toiduvärv (muidugi selle välimuse jaoks) ja B12-vitamiin.

Hispaania büstidelt näitavad nad mõningaid kasutatavaid seadmeid, tundub, et tegemist on lihtsa protsessiga. Võib-olla on siin foorumis mõni kutt, kes võiks teid selles protsessis juhendada, kuid enamasti tundub see olevat katse ja eksituse protsess, mis puudutab kasutatavaid suhtarvusid.

siin on mõned hiljutised tulemused 'Tusi' kohta drugsdata.orgis


Kood: AC2022C054

Müüdud kui: X
  • MDMA
  • Kofeiin
  • Ketamiin
  • Ketamiini lähteaine A
  • 100
  • 20
  • 20
  • 1
september 23, 2022
Peoria, IL

Tusi
Kood: MDE2C

Müüakse järgmiselt: Tusi
  • Ketamiin
  • Kofeiin
  • Ketamiini lähteaine A
  • MDMA
  • 9
  • 2
  • 2
  • 1
sept 21, 2022
Online

Pink Tuci
Kood: Pink1

Müüakse järgmiselt: Pink Tuci
  • MDMA
  • Kofeiin
  • Ketamiin
  • Ketamiini lähteaine A
  • 8
  • 7
  • 5
  • 1
Jul 07, 2022
Los Angeles, CA

Pink Powder
Müüakse järgmiselt: 2C-B
  • Ketamiin
  • MDMA

Sep 02, 2022
Viin, Austria


Kui teil on juurdepääs heale partiile Pink, mida saate osta mõnest allikast, soovitaksin saata selle ära Energycontrolile Barcelonas ja tulemused suudavad anda teile lõpliku tulemuse kasutatud suhetes, mida saate kasutada mudelina oma partii loomisel.
 

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Esiteks, aitäh ur abi eest!

Ma tean, mida kasutada. Mida ma tahan teada, on see, kuidas kasutada.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/syntheses-of-2c-phenylethylamines.1431/
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jah, aga see ei ole see tussi, millele nad viitavad. Nad võtavad hunniku mdma koos muude lõikudega värvivad selle roosaks ja ütlevad inimestele, et see on 2cb. Kui sa annad neile tõelist 2cb, siis nad ei tea, mida sellega teha lol
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Tõepoolest, 2C-B on liiga tugev klientuuri jaoks, kes tahavad nuusutada "Pink/Tusi" probleem on ka partiid varieeruvad nii palju sõltuvalt kokast, mis loob turul palju prügi, ka palju muud paska, mida inimesed ei tahaks nuusutada, nagu jäljed metamfetamiini või RC'd. Olen proovinud seda üks kord ja arvasin, et see oli raha raiskamine, oli nauditavam lihtsalt võtta MDMA ja ketamiini soovitud vahekorras, mida ma soovisin, kui nuusutada enamasti mahuaineid toiduvärviga segatud MDMA & Ketiga
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
see, mida @kennet postitab, on tõelised katsetulemused pask kraami kohta, lihtsalt mdma ja keta segatud paskaga nagu kofeiin. seda võib peamiselt turult leida, kui sa ei tunne õigeid inimesi, kes seda kraami ostavad. see on kindel.
jah, mdma ja keta on kindlasti õiged koostisosad, aga need peavad olema peamise toetuseks, mis annavad sulle hallutsinatsioone, ja sa pead end alati kergelt tundma, mitte raskelt nagu mdma või keta.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
euroopas näete puhtamaid partiisid. MD, Ket, 2cb näib olevat kõige populaarsem. kuid oleme näinud ka Ket, MD, 3mmc või mõnikord kokaiini jälgi sisaldavaid tulemusi.

osariikides aga võib vaadata narkootikumide andmeid ja leida palju erinevat juhuslikku paska, mida lisatakse.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
jah, ma tean drugsdata, see on veebisait, kus saab postitada katsetulemusi. minu halb kommentaar ei olnud sinu kohta, kutt, vaid selle kohta, mida tulemused näitasid.

tõelise tusi psühhedeeliline min efekt on põhjustatud nexus, kristallid puhtast 2cb-st.
teised psühhedeelsed koostisosad ka esineb, kuid peamine on nexus.
2CH5ONTP1j
 
Top