Tasuta näidised BB foorumilt kõigile!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
See on näidis, mille ma sain BB inimestelt. 2g 4mmc või "cat". Vabandan, et ei võtnud paremat pilti sellest väljaspool kotti. See oli enamasti purustatud ja pulbristatud, nii et ei ole palju vaadata, kuid nii või teisiti, tasuta narkootikumid, nii et siin ei ole kaebusi (y). Ma tunnen selle lõhna ära... jah... see selge lõhn... ja maitse!. See on enam-vähem see, mis käis minu piirkonnas umbes ~10 või nii aastat tagasi "molly" nime all ringi. Seda oli võimalik läbida kui MDMA või analoogi, sest see annab "veereva" efekti.

Ma lõikasin otse ja IV'ed .3 või nii .. ja jep... see on see kraam. Neile, kes ei tea, see on nagu psühhedeelne amfetamiin on parim viis, kuidas ma seda kirjeldada saan. See on väga eufooriline stimulant, piisavalt suures annuses saad visuaalse efekti. Kasutatud IV see on üsna intensiivne kõrge ~.25g ja ülespoole peaksite nägema visuaalset moonutust (sõltuvalt kaalust, ma olen umbes 180lbs.) Sa saad intensiivse eufooria rush umbes 30 minutit ja siis hakkab see langema ja sa oled kõrge umbes veel umbes tund või nii. See erineb teistest stimulatsioonidest nagu kokaiin või deksamfetamiin, sest see annab teile selle iseloomuliku "veereva" tunde. Seda on raske seletada - see on ülimalt stimuleeriv, kuid samal ajal tundub peaaegu et rahustav või lõõgastav... kuid see lihtsalt tõmbab sind kaasa. See paneb sind tundma end kuidagi "uimaselt", kuid mitte sarnaselt heroiini nokitsemisega.
Jagasin ülejäänud osa sellest mõnele sõbrale ja küsisin nende tagasisidet... nad manustasid seda samuti, umbes sama palju kui mina. Neil polnud tõesti palju muud öelda kui "neile meeldis ja see oli hea... ja kas mul oli või võis veel saada." Ma lootsin midagi natuke rohkemat, aga tänavasõltlastelt ei saa tõesti oodata nii kõnekaid reisikirjeldusi.
Ma andsin teisele sõbrale .8 langevarjuks (söömiseks). Talle meeldis väga ka. Ta ütles, et ta oli umbes 3 tundi kõrgel kui põrgu, siis tuli veel 2 ja oli tagasi normaalne umbes 6 tundi pärast doseerimist. Ta tahtis teada, kui ruttu sai veel midagi ka. Nii et olgu öeldud, et see proov võeti hästi vastu ja sellest jääb puudu, sest nõudlus on hea, kuid pakkumine puudub.

Kas nende promo süntesaatorikomplektide kohta on midagi kuulda? :B

Aitäh kõigile BB - adminidele, personalile, kõigile kasutajatele. Kõigile, kes selle võimalikuks tegid. See oli tõesti lahe ja midagi, mida ei näe... nagu kunagi?
Kes jagab tasuta proove ja ei oota midagi vastu? Väga vinge... veelkord aitäh.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Midagi muud, mida ma unustasin mainida, oli saatmine/pakendamine. Kesk-Euroopast USAsse jõudmine võttis umbes nädala. Veel umbes nädal aega kulus, et jõuda minuni USA kirdeosas.
See tuli väikeses ümbrikus, mis oli umbes postkaardi suurune. Ümbris oli suletud mylar-kott, mis sisaldas väikest õunakotti, nagu on näha fotol (vist suurus 1515?).
Ilmselgelt ei ole selles midagi ülemäära salakavalat, aga ka mitte midagi vajalikku. Liigne varjatus teeb selles olukorras ainult haiget, nii et pole vaja ehmatada. Midagi nii väikest ei hakka uurima ega jälitama. Pealegi ei ole mingeid andmeid tehingu kohta, nii et kui midagi, siis mängi lihtsalt lolli ja eita, eita ...eita.

Tänan teid veelkord.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy tänud selle uuenduse eest, ma olen USA idarannikul lihtsalt rohkem lõuna pool. Ma olen ausalt öeldes komistanud, kas see saabub või mitte, ja see aitas mind tohutult. See on olnud mõnda aega, sest ma olen saanud midagi int.
 

papiflaw666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ma olen huvitatud, väga huvitatud. Õnnistused
ma suitsetan kokaiini
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Näidis on teel... Ma olen väga põnevil, et näha, mis on posti teel.

Muide, kas see on varjatult pakitud?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Kindlasti on hea pakendatud :)
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3

Ei ole varjatu, kuid hea pakett. Lõhnab natuke kassipisside järele.
Vape on Alu Foul mitte nii hea!
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Hy, ma kasutan iga Drug.For 35. Aastaid averybody saata mulle tasuta proovi. aitäh poisid.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Kontrollige oma DM pls :)
 

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Ma olen valmis ma olen tätoveerimiskunstnik, kes vaevu teeb seda
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
4-MMC siit on hämmastav. Lahustub külmas vees. Ei kipita, kui nina tõmmata. Alumiiniumfooliumil aurutamine on raske.

Mõju on väga amfetamiini sarnane madala 25mg - 50mg juures.
Kui nina on suurem, on efekt väga sarnane MDMA-le.

Null närvilisus, ei mingit paranoia. Ei mingeid filme nagu: keegi tuleb jne.

THC-ga maha tulles äärmiselt lõdvestunud, magamine ei ole probleem 3, 4 tundi pärast viimast nina.

Ma mõtlen, et nii puhast ainet pole ammu mustalt turult saanud. Kui hea aine võib tegelikult olla, kui seal ei ole mingit mustust. Amfetamiin, mida ma oma linnast saan, ei vääri seda nime.

Ma olin tõesti üllatunud, kui puhas ja üllas aine võib tunduda! Suur tänu ja lugupidamine teie töö eest!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Suur tänu teie sõnade eest, vennas :)
 

Lordbahamut

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tere õhtust, olen uudishimulik, millest koosneb näidiskataloog.

Tänud ja ilusat õhtut!
 
Top