Kas teil on küsimusi?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - väga proffesionaalsed müüjad, on peaaegu kõik, mida vaja, ei küsi deklaratsioone jne.

https://shop.es-drei.de/ - ei ole sealt tellinud, kuid on sõpru, kes on andnud mulle väga head tagasisidet, nad müüvad ka nitroetaani.

Kas kellelgi on kokkupuude Chembro, väga populaarne Poola müüja, mille kontaktid ma kaotasin ...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nii et mida nad müüvad, vabandust, kui ma valesti aru, mida ma ütlen on, et ma tahan oma kodus tehtud umbrohu saab te teate, kuidas kasvatada üks? ja whats protsessi
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
im ei kasvata umbrohtu ja need allikad on enamasti mõeldud salakeemikutele, mitte umbrohukasvatajatele
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Kas olete oma edusammudega rahul? Kas oli mõni hetk, mil te mõtlesite, et see on minu jaoks liiga palju stressi ja tööd, ma lõpetan selle töö
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
See on umbes minu escrow tegeleda..igot msg keegi, kuid ei saa avada seda, sest mul ei ole vestlus key.and teine küsimus..kuidas ma saan müüja minu postiaadressi? see on väga aeganõudev ma arvan, et
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kui teie küsimused on pigem konkreetsed kui abstraktsed, siis kutsuge mind vestlusele. Tellimuse vestluses on nupp "Kutsu administraator".
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kuidas ma selle toreda foorumi peale sattusin? Ma otsisin kanabinoidide sünteesi . Ma ei ole kindel, miks ma ei ole seda foorumit varem leidnud !
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kas keegi teab, kuidas raputada ja küpsetada meetodit?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Valmistame ette videot sellel teemal, selle ilmumist on oodata jaanuaris
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kui ma teen ostu, kuid müüja ei võta minu raha vastu, kas ma saan oma bitcoinid tagasi?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
saate lisada stablecoin või eth makse kohta bitcoin on kõrge tasu sel perioodil, ma maksan 50 usd ülekande eest 20 usd
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Jah, see on tüütu koos Bitcoins Fees.
Võib-olla on võimalik maksta siin Monero?... Kui teil ei ole Monero, võite kasutada krüptovahetaja. Tasud on tavaliselt 0,5%, nii et okei.
Igatahes on palju parem fo OpSec.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Praegu töötame selle probleemi lahenduse kallal. Hetkel lülitan automaatse väljavõtmise välja, et kohandada komisjonitasu käsitsi, kuni koormus bitcoin-võrgus normaliseerub tavapärase suurusega.
 
Top