γιατί εξακολουθώ να είμαι κουρασμένος όταν παίρνω ταχύτητα

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Είναι απαραίτητο να κάνετε παύση μεταξύ της λήψης της ουσίας, δεν πρέπει να παίρνετε αμφεταμίνη για να αυξήσετε τη δική σας παραγωγικότητα για μεγάλο χρονικό διάστημα. Κάντε μια παύση για τουλάχιστον 1 μήνα.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Προσέξτε

Το σώμα μας & το κεντρικό νευρικό σύστημα & το λεμφικό αιμοφόρο σύστημα
είναι ένα ULTRA εργοστάσιο στο εσωτερικό


όλες οι εξωτερικές και εσωτερικές ενέσεις ψευδοαπόλαυσης σας καταθλίβουν και σας κάνουν

άρρωστος & κουρασμένος από τη ζωή
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Η καλύτερη κατάσταση είναι η νηφαλιότητα και η ισορροπία

Η ΜΟΥΣΙΚΗ είναι το κλειδί

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Συμφωνώ ,κάντε ένα διάλειμμα και βρείτε έναν άλλο τρόπο για να παραμείνετε συγκεντρωμένοι. Ελπίζω σήμερα να είστε σε θέση να παραμείνετε τόσο συγκεντρωμένοι όσο χρειάζεται.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Θέλω επίσης να προσθέσω ότι υπάρχει τεράστια διαφορά μεταξύ του Adderall και της Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Όχι ακριβώς, ειδικά προφορικά. Υπάρχει πολύ μεγαλύτερη διαφορά μεταξύ των ρακεμικών και των δεξτρό παραλλαγών είτε
 
View previous replies…

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον θέμα. Θα μπορούσατε να βγάλετε ένα συμπέρασμα σχετικά με ένα τέλειο σιτηρέσιο για τις τάσεις των σύγχρονων ημερών;
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Ψάχνει κανείς για 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Δεν είναι τόσο δύσκολο να κοιμηθεί κανείς μετά την κατανάλωση ταχύτητας.

Προσπαθήσατε ποτέ να κοιμηθείτε όταν είστε σε G-Rebound, π.χ. μερικές ώρες μετά την κατανάλωση 20ml GBL;
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Τότε έχετε κακή ταχύτητα αν δεν είναι δύσκολο 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Μου έχουν συνταγογραφηθεί 40 mg δεξτροαμφεταμίνης τα οποία λαμβάνονται δύο φορές ημερησίως σε δόσεις των 20 mg, όπως επισημάνθηκε ο σχηματισμός ανοχής είναι η πιθανότερη αιτία αυτού του αποτελέσματος. Κοιμάμαι μετά τη λήψη 30mg dex όταν έχω πάει σκληρά με τα φάρμακά μου, κάνω τακτικά διαλείμματα από τα dexies για να βοηθήσω στην καταπολέμηση αυτού του προβλήματος, μια άλλη παρενέργεια της παρατεταμένης χρήσης είναι η ευερεθιστότητα και η παράλογη διαδικασία σκέψης που όταν προσπαθείτε να μείνετε ξύπνιοι, χωρίς χαρά οδηγεί στη λήψη περισσότερου φαρμάκου. Όπως είπε ένα άλλο άτομο μαζί με ένα διάλειμμα ανοχής, η συμπλήρωση επιπλέον βιταμινών και μετάλλων στη διατροφή σας βοηθάει πραγματικά.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μια σημείωση από προσωπική εμπειρία με αυτόν τον πωλητή, την οποία γράφω σε όλους τους επίδοξους, πιθανούς αγοραστές:

Θα ξεκινήσω λέγοντας ότι η πρώτη μου εμπειρία με αυτόν τον πωλητή ήταν απολύτως εξαιρετική. Η ταχύτητα αποστολής, η ποιότητα του προϊόντος και η επικοινωνία ήταν όλα πρώτης τάξεως - μια από τις καλύτερες εμπειρίες αυτού του είδους που είχα ποτέ.

Στη συνέχεια, εντελώς νέος σε αυτό το φόρουμ , έκανα ένα λάθος πρωτάρη, με τη μέθοδο escrow/passcode που χρησιμοποιείται εδώ -- ένα λάθος για το οποίο ανέλαβα και εξακολουθώ να αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη, και για το οποίο επίσης ζήτησα γραπτώς συγγνώμη τόσο από τον πωλητή όσο και από τη διοίκηση αυτού του φόρουμ. Αυτό το λάθος προκάλεσε σύγχυση, αλλά δεν κόστισε ούτε μία δεκάρα από τα χρήματα κανενός.

Στη συνέχεια επικοινώνησα με τον πωλητή μέσω τηλεγραφήματος, ζητώντας και πάλι συγγνώμη (είχαμε επικοινωνήσει μέσω τηλεγραφήματος για την πρώτη μας συναλλαγή, η οποία όπως είπα παραπάνω ήταν πρώτης τάξεως, από κάθε άποψη. Κατόπιν, κατόπιν αμοιβαίας συμφωνίας, έστειλα 850,00 δολάρια σε btc σε αυτόν τον πωλητή, μέσω συναλλαγής μέσω telegram, και έλαβα από τον πωλητή το ακόλουθο μήνυμα στο Telegram: "Θα αποσταλεί αύριο".

Αυτό έγινε πριν από ένα μήνα. Ποτέ δεν παρέλαβα κανένα από τα προϊόντα, ούτε έλαβα καμία απάντηση, ούτε έλαβα καμία επιστροφή χρημάτων, έστω και μερική.

Επαναλαμβάνω: πρόκειται για 850,00 δολάρια σε btc που έστειλα σε αυτόν τον πωλητή και τα οποία αυτός ο πωλητής αναγνώρισε ότι έλαβε. Έχω επίσης τα στιγμιότυπα οθόνης και τα αναγνωριστικά συναλλαγής που αποδεικνύουν ότι τα btc εστάλησαν στη σωστή διεύθυνση και επιβεβαιώθηκαν.

Έχει περάσει πάνω από ένας μήνας και ακόμα δεν έχω λάβει καμία απάντηση και κανένα προϊόν.

Μετά από μια τέτοια αστρική πρώτη εμπειρία, είμαι εξαιρετικά απογοητευμένος, για να πω το λιγότερο.

Αλλά υπάρχει και μια άλλη πτυχή αυτής της δημοφιλούς τεχνικής του ghosting, την οποία στα μέρη μου αποκαλούμε επιλεκτική απάτη:

Όταν ένας πωλητής που στην αρχή παρέχει πρώτης τάξεως εξυπηρέτηση και επικοινωνία γράφει "Θα αποσταλεί αύριο" και στη συνέχεια δεν φτάνει ποτέ κανένα προϊόν και καμία επιστροφή χρημάτων, και στη συνέχεια ο πωλητής φαντάζει εντελώς, αρχίζετε να ανησυχείτε για άλλους σχετικούς παράγοντες. Όπως η επιβολή του νόμου. Και αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο θεωρώ το ghosting τη χειρότερη και πιο αγενή από όλες τις πιθανές επιχειρηματικές πρακτικές. Είναι το πιο εξωφρενικό πράγμα της μοντέρνας μεθόδου της μη απάντησης. Είναι ακόμη χειρότερο, κατά τη γνώμη μου, από την επιλεκτική εξαπάτηση ενός ατόμου με 850,00 δολάρια, την οποία μου έκανε αυτός ο πωλητής.

Το να σπρώχνεις κάποιον σε μια κατάσταση ανησυχίας για πιθανές νομικότητες επειδή προτιμάς να μην πληκτρολογήσεις μερικές λέξεις ως απάντηση δεν είναι απλώς μια κακόγουστη επιχειρηματική μέθοδος. Είναι η επιτομή της απερισκεψίας. Και αυτό για να μην πούμε τίποτα για την επιλεκτική απάτη των 850,00 δολαρίων.

Αυτός ο πωλητής, ο οποίος έχει αποδείξει ότι μπορεί να είναι εξαιρετικά ικανός, θα έπρεπε να το γνωρίζει αυτό. Και το ίδιο θα έπρεπε να κάνουν και όλοι οι πιθανοί αγοραστές.

Θεωρώ αυτόν τον πωλητή κλέφτη (σίγουρα αυτό), και πιθανότατα ομοσπονδιακό.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Τα σχόλιά μου, παρεμπιπτόντως, αντιπροσωπεύουν τις επιμέρους επιπτώσεις που προκύπτουν όταν οι πωλητές λαμβάνουν μια σκόπιμη και υπολογισμένη απόφαση για επιλεκτική απάτη.

Το γεγονός ότι η BBgate δεν επιτρέπει τη διαγραφή λογαριασμών είναι μια άλλη σημαντική κόκκινη σημαία.

Επαναλαμβάνω, σημαντική.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Λυπάμαι που ακούω τα προβλήματά σας, γαμώ τις κόκκινες σημαίες. Τα πάντα είναι κάτι που το κολύμπι είπε έτσι;
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Id λένε ότι προσπαθείτε και κάνετε μια πολύ πολύ μεγάλη γραμμή στην επιθυμητή ώρα της ημέρας, προσωπικά όταν το κάνω, το κάνω 11-12 π.μ.. Με αυτόν τον τρόπο τα αποτελέσματα θα είναι σε πλήρη επίδραση και τα αποτελέσματα θα διαρκέσουν πολύ περισσότερο, ανάλογα με την ποιότητα και την καθαρότητα του προϊόντος που χρησιμοποιείτε. Δοκιμάστε αυτό, αντί να κάνετε πολύ μικρές γραμμές και να ξαναδίνετε συχνά, κατά την εμπειρία μου, αυτός ο τρόπος χρήσης θα είναι λιγότερο ισχυρός. Αν ποτέ δοκιμάσετε αυτόν τον τρόπο, παρακαλώ απαντήστε μου και πείτε μου την εμπειρία σας και αν δούλεψε, θα ήθελα πολύ να ακούσω τα σχόλιά σας.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Κάντε ένα διάλειμμα, ή κάντε αυτό που έκανα εγώ, δείτε τον παθολόγο σας ζητήστε το σενάριο του Modafinal, τα φαρμακευτικά παρασκευασμένα φάρμακα τείνουν να είναι πιο καθαρής ποιότητας. Πείτε στο γιατρό ότι είτε εργάζεστε σε διαχωρισμένες, διπλές βάρδιες νεκροταφείου ή ότι έχετε χρησιμοποιήσει αμφεταμίνη για να επιτύχετε τους εργασιακούς σας στόχους, ωστόσο θέλετε να σταματήσετε, το Modafinal μπορεί να βοηθήσει να σταματήσει η χρήση / υπερβολική χρήση αμφεταμίνης.
Υπάρχει επίσης μια εύκολη στην παρακολούθηση σύνθεση στο YouTube.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Δοκιμάστε να κάνετε ένα διάλειμμα από την αμφεταμίνη και για περίπου 2 εβδομάδες έως 1 μήνα. Στη συνέχεια, προμηθευτείτε Robotablets και δοκιμάστε 75mg έως 90mg δεξτρομεθορφάνης δύο φορές την ημέρα (με διαφορά 12 ωρών) για 5 έως 15 ημέρες. Η ανοχή θα πρέπει στη συνέχεια να μειωθεί περίπου στο 1/2 έως 1/3 της προηγούμενης. Η δεξτρομεθορφάνη είναι ένας ανταγωνιστής NMDA.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8

Εκτός από όλα τα παραπάνω συμπληρώματα δοκιμάστε το 5-HTP.
Και από προσωπική εμπειρία μπορώ να πω ότι το μαγνήσιο λειτουργεί, αλλά είναι δύσκολο, πρώτα απ 'όλα για να απορροφηθεί σωστά πρέπει να είναι σε σωστή αναλογία με το κάλιο, οπότε η χρήση συνδυασμού που ονομάζεται ZMA είναι ίσως ο καλύτερος τρόπος, καθώς επίσης όταν χρησιμοποιούσα μαγνήσιο σε πολύ υψηλές δόσεις με έκανε λίγο ομιχλώδη groggy και αυτό επηρέαζε έντονα το πώς τα διεγερτικά δούλευαν για μένα.
Το 2ο πράγμα που εντόπισα τα διεγερτικά λειτουργεί πιο αποτελεσματικά όταν χρησιμοποιούσα το Piracetam σε καθημερινή βάση.
3ο πράγμα συνεχής επαναχορήγηση ή καταναγκαστική επαναχορήγηση με κάνει να αισθάνομαι πνευματικά κουρασμένος και φυσικά η ανοχή αυξάνεται σε χρόνο μηδέν κυριολεκτικά.

ΥΓ. Το να μην κάνετε ταχύτητα ως πρώτο πράγμα το πρωί αμέσως μετά το ξύπνημα βοηθά στη διατήρηση καλού επιπέδου ανοχής μετά από παύση ;)
PS2. Το Buffing είναι ένα κλειδί! ;)
 
Top